Değerlendir:
  • 23 Oy - 3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

İki tutulma , bir Nikah...
Yazar Mesaj
Venüs
Kayıtsız

RE: İki tutulma , bir Nikah...
(08-24-2010 10:37 PM)tiyatral_gitarist Yazılan:  Ablacım "eleman"ın doğum bilgisine ulaştım tozlu raflar arasından gülücük Saat belli değil tabiki ... gülücük
İki haritayıda ekler , ellerinden öperim çiçek

[Resim: filiz26haziranaytutulma.th.gif]

[Resim: astro2at05eleman6613030.th.gif]
Tamam Tiyatral, yarın bir bakalım eleman, ne tür bir elemanmış..gözkýrpma
08-24-2010 10:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tiyatral_gitarist
Kayıtsız

(08-24-2010 10:43 PM)Venüs Yazılan:  
(08-24-2010 10:37 PM)tiyatral_gitarist Yazılan:  Ablacım "eleman"ın doğum bilgisine ulaştım tozlu raflar arasından gülücük Saat belli değil tabiki ... gülücük
İki haritayıda ekler , ellerinden öperim çiçek

[Resim: filiz26haziranaytutulma.th.gif]

[Resim: astro2at05eleman6613030.th.gif]
Tamam Tiyatral, yarın bir bakalım eleman, ne tür bir elemanmış..gözkýrpma

gülücük gülücük çiçek
08-24-2010 10:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

Senin elemanın haritasını çıkartıyorum ama, senin yüzünden adamın adı eleman kaldı, eniştesi veya eşi değilde eleman diye çıkartmışım meğerse astrodan adamın haritasını..koptum.w
08-25-2010 07:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

Ama bir haberim var, saati ikisinde de 12 aldım ve biliyorsun sadece açılarına bakacağım, habere gelince, inan ki müthiş güzel bir sinastrileri var, tam isabet olmuş diyebilirim Tiyatral..
Artık tam olarak yazınca eklerim..verygood
08-25-2010 07:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tiyatral_gitarist
Kayıtsız

Çok sağol ablacıkm.
İSim olarak istediğini yaz ya noolcak ablacım .. İstersen "müdür" yaz. "bilader" yaz. "moruk" yaz , "kanka" yaz ... gülücük gülücük gülücük
08-25-2010 08:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

(08-25-2010 08:01 PM)tiyatral_gitarist Yazılan:  Çok sağol ablacıkm.
İSim olarak istediğini yaz ya noolcak ablacım .. İstersen "müdür" yaz. "bilader" yaz. "moruk" yaz , "kanka" yaz ... gülücük gülücük gülücük
suna-bak Vay eleman vay, ablanı çaldığı için çok kızgınsın sen şu elemana bence..gözkýrpma
08-26-2010 06:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

Ablan ve eşinin sinastri analizi;
Ablanın Güneşi koç burcunda ve Merkür ile kavuşumu var, bu kavuşum eşinin Venüs-Merkür kavuşumuna sextil olarak açılanıyor, oldukça dinamik ve zeki olan bir ablan olmalı. Yaşamsal enerjisini koçta buluyor . Eşinin Merkür Venüs kavuşumu ise ikizlerde , ikizleri ve bu kavuşumuda dahil edince etkileyici konuşma tarzı ile ablanı kendine bağlamış olan bir eleman çıkıyor karşımıza, konuşması ve sesinin kendinden emin dinamik tarzı oldukça etkileyici olmuş olmalı ve Güneşin kalbi yönettiğini de düşünecek olursak, aşk oluşumunun getirisinde bu kavuşuma olan sextil açının etkisi yoğun olmalı.
Ablanın koç Güneş-Merkür kavuşumu, eşinin Mars koçu ile kavuşumdalar, çok zorlu ve enerjisi oldukça yüksek bir yaşamları olacak, hem karşılıklı etkileşim son derece yoğun olacak, hem de tansiyonu yüksek bir evlilik olacak gibi, aşkı arttıran ama tartışma esnasında da sonuna kadar gidebilen bir çift var karşımızda ve cinsel elektrik de bir o kadar yoğun görünüyor..
Eniştenin boğa burcunda olan Güneşi, ablanın yengeçte bulunan Satürn üne sextil olarak açılanmış, enişten ablanın ağırbaşlı ve duygusal gizemliliğine vurulmuş olmalı, gereksiz aşırılıklar yapmayan ve mazbut bir duruşu olan ablan, enişteni kalbinden bu duruşu ile vurmuş diyebilirim..
Ablanın ayı açılanmamış .
Terazi burcu ay sahibi eniştenin, ablanın Plüton terazisi ile kavuşum yapması birbirlerine oldukça bağlı ve bir o kadar sahiplenici olan bu kavuşumun etkisi ile de kıskanmanın hayatlarında etkisini bariz bir şekilde göstereceğidir.
Bu ilişkide duygusal incinmeyi ay sahibi yaşayacaktır ve ablana enişten fazlasıyla duygusal gelebilecek diyebilirim. Plüton sahibi olan ablan ise eniştene çok baskıcı ve duyarsız gelebilir, ama,etkileşim çok yoğun olacaktır..
Eniştenin ikizler Merkür ü, ablanın yayda retro harekette olan Neptün üne zıt açılanmış, bu aspekt ablanın hayallerinde ki pusu ortadan kaldırıp, gereksiz hayalleri idealize etmesi yönünde ki eksiklikleri ona bolca konuşan bir eşi olacağını belirtiyor olabilir.
Devam edecek..
08-26-2010 06:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tiyatral_gitarist
Kayıtsız

Ellerine sağlık ablacım , cok güzel yorumlar yapmışsın gerçekten. çiçek
Yanlız bişi sorcam. Doğum saatlerini bilmeden ve yanlış anlamadıysam saati
12 alarak çıkan haritadan , evleride işin içine katarak yorum yapmak ??
Bu ne kadar doğru ? Bİr geçerliliği var mı ?
Umarım soruyu doğru sormuşumdur gülücük
08-26-2010 07:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

O noktada haklısın, evleri hesaba katmayacaktım, unutmuşum, oruç cidden çarpmış beni, yorumu düzeltmeliyim, evleri hesaba katmadan almalıyım..verygood
08-26-2010 07:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tiyatral_gitarist
Kayıtsız

(08-26-2010 07:52 PM)Venüs Yazılan:  O noktada haklısın, evleri hesaba katmayacaktım, unutmuşum, oruç cidden çarpmış beni, yorumu düzeltmeliyim, evleri hesaba katmadan almalıyım..verygood

Kendine dikkat et ablacım.
Bir acelesi yok , kendini iyi hissettiğinde devam edersin çiçek
08-26-2010 07:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir