Değerlendir:
  • 23 Oy - 3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

İki tutulma , bir Nikah...
Yazar Mesaj
tiyatral_gitarist
Kayıtsız

RE: İki tutulma , bir Nikah...
amin gülücük
08-22-2010 02:33 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

(08-22-2010 01:25 AM)tiyatral_gitarist Yazılan:  
(08-21-2010 10:52 PM)Venüs Yazılan:  koptum.w Hem düşünsene benim "şu transitler geçene kadar bekleyin" dediğimi ... Direk tımarhane . Kesinlikle..:D
Ekle yarın bakmaya çalışırım Tiyatral..verygood

Buyur ablacım... çiçek

[Resim: astro2at04venasreturnti.th.gif]

Aslında seninde bildiğin gibi o zamanın transitleri ile birebir ilgili bir yorum da oluyor bu, evet Sevgili kardeşim, Venüs terazinde gerçekleşen return haritanda Venüs ün çok güzel etkiler almış, Natal Venüsün ile Return yapan Venüsüne Mars ta aynı nokta da kavuşumla eşlik etmiş, terzazide meydana gelen bu kavuşum bu dönemde kadın ve erkek arasında ki eşitlik anlayışını geliştirecekte diyebiliriz, karşı cinsin sana karşı etkileşimi de artacaktır, iletişiminde bariz görülecek olan anlayışlı ve uyumlu tavırların dikkat çekici olacağa benziyor, ayrıca bu kavuşumdan ay kovaya olan terine açıda duygusal bağımsızlık yaşamana ön ayak olacak gibi..gülücük Kariyerinde bir gelişme bile söz konusu olabilir, belki de kadınları özellikle ilgilendiren bir alanda parasal bir kaynak söz konusu olabilir..
Gökyüzünde şu aralar hala açılarına devam eden malefiklerin ve kollektif gezegenlerin T karesi bu yıl biraz zorlu etkilere sebep olabilir, ancak bu etkileri herkes farklı noktalarda hissetse de geneli etkileyen bir oluşum olduğundan çok fazla da iç karartıcı yorumlarla bu kareyi deşifre etmeyi gereksiz buluyorum..gülücük Ailende gerçekleşen bu yeni oluşumun getirisi olarak, erkek ve dişi birçok kişi tanıyacağını ve 10 evde ki bu kavuşum ve ay kovaya olan trine ile gözde bir birey olarak şansında ve parasal alanlarda açılımlar söz konusu olabilir, iki hava karekterli burç arasında ki bu etkileşim ayrıca karizmana da karizma katacak diyebiliriz, yenilikler güzel gelişimlere gebe olacak diyebilirim Tiyatral.. Hakkında hayırlısı olur İnşaAllah..verygood
08-22-2010 10:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tiyatral_gitarist
Kayıtsız

Öncelikle emek+ zaman için çok çok teşekkürlerimi ileterek başlıyayım söze ablacım çiçek

Öncelikle şunu sorayım , şimdi bu yazılanlar , venüs retrunle ilgili yani , birdahaki returne kadar olan dönemi kapsıyor değil mi ? Yoksa şu 1 haftalık süre vs gibi mi ?
..diyim ve devam ediyim..

Alıntı:Kariyerinde bir gelişme bile söz konusu olabilir, belki de kadınları özellikle ilgilendiren bir alanda parasal bir kaynak söz konusu olabilir..

Yanlış anlaşılabilecek bir söz gülücük tam olarak ne demek istediniz ablacım , biraz daha açabilir misiniz acaba gülücük Örneklemeli olarka mesela gülücük

Alıntı:Gökyüzünde şu aralar hala açılarına devam eden malefiklerin ve kollektif gezegenlerin T karesi bu yıl biraz zorlu etkilere sebep olabilir, ancak bu etkileri herkes farklı noktalarda hissetse de geneli etkileyen bir oluşum olduğundan çok fazla da iç karartıcı yorumlarla bu kareyi deşifre etmeyi gereksiz buluyorum..

Şimdi diğer kollektiflerin kareleri tamamda bu asc- pluto tam kavusumu da bir etki olarak yorumlanmaz mı acaba ablacım . MEsela bu yaşayacağım venüsyen olaylar (her ne ise, "iyi" yada "kötü") hayatımda plutonik etkiler bırakacak vs gibi bir yorum getirmez mi ? YOksa önemli değil midir?

Alıntı:yenilikler güzel gelişimlere gebe olacak diyebilirim Tiyatral.. Hakkında hayırlısı olur İnşaAllah.

İnşaAllah ablacım. Dualarınla...
08-23-2010 01:25 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

1. soruna cevap; kadınlarla ilgili alanlar derken, yani belki bir parfümeri, alışveriş boyutlu bir alan, veya sanatsal yönde bir alan takı gibi, bir iş fırsatı ve o alanda kariyer getirisi olan bir parasal durumdan söz edebiliriz..verygood
2.soruna cevap; asc ile kavuşum önemlidir tabiiki, ancak Plüton sonuçta yine de kollektiflerle Tkare açıda bir konuma sahip, sadece asc yi ele alırsak, gizemli yanın ve araştırma dürtülerin gelişebilir, sen, dışardan çok daha farklı algılamalar söz konusu olabilir Tiyatral, yani gizemli bir duruş ve çekici bir karizma diyelim..gülücük
3. aslında ilk soruna cevap; Venüs return haritan bu 1 yıllık sürecin etkisini gösterir, bir yıl boyunca Venüs return etkili olacaktır elbet haritanda..verygood
08-23-2010 01:35 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tiyatral_gitarist
Kayıtsız

Peki ablacım , seni yormiyim daha fazla diyorum ama son olarak (belli de olmaz gülücük ) güneşin aldığı açılar için...

PLuto trini , neptün- chiron 180 i , jüpi-ura 150 liği .... Bunlar hakkında ne diyebilirsin ? Yoksa dedin mi gülücük
08-23-2010 01:51 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

(08-23-2010 01:51 AM)tiyatral_gitarist Yazılan:  Peki ablacım , seni yormiyim daha fazla diyorum ama son olarak (belli de olmaz gülücük ) güneşin aldığı açılar için...

PLuto trini , neptün- chiron 180 i , jüpi-ura 150 liği .... Bunlar hakkında ne diyebilirsin ? Yoksa dedin mi gülücük

Güneş başak ile oğlaktaki retro plüton arasında ki trine çok hoş, sonuçta 2 toprak burcunun ayaklarını yere sağlam basmanı sağlayacağı ve kişiliğinde önemli gelilmeleri beraberinde getireceği kesin, vizyonun sağlam olcak diyebiliriz, sezgilerin kuvvetlenecek ve araştırdığın her konuya sağlam adımlarla yaklaşma ihtiyacın baskın olacak, şimdi ki analizlerde sağlam ve net sonuçları istemen de buna bir örnek, soru işaretleri mutlaka cevaplarını bulmalı..gülücük
Güneşin Neptün ve Chiron a zıt açısı hayallerinde belki de üzülebileceğini gösteriyordur, eğitim konusunda dilediğin sonuçlara ulaşabilmek için daha dikkatli hareket etmelisin, ayrıca 2. evin kardeşlerle olan bağlantısını ele alırsak, ablanın uazklara gitme durumu da seni incitebilir, çok ciddiye alma geçici bir durum sonuçta, sadece gereksiz takıntılarla ideallerini zorlamamaya dikkat etmelisin..
Güneşin Jüpiter ve Uranüs ile olan quinkuks açısına ise yeni başlangıçları kabullenmekte zorlanmak olarak yazabilirim, bastırılmış potansiyeller gün ışığına çıkmakta zorlansa da bir şekilde ışığa kavuşacaktır, sadece zaman ve sabır diyorum, yine uzaklıklar ve ayrılıklarda yeni gelişmeleri beraberinde getirecek diyebiliriz kardeşim..gülücük verygood
08-23-2010 02:06 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tiyatral_gitarist
Kayıtsız

Çoksa sağol ablacım ,Allah gönlüne göre versin her zaman.

Peki genel bişi sorayım. gülücük Şimdi venüs return haritası inceliyoruz ve buradaki güneşi yorumluyoruz. Öyleyse burada tüm söylediklerimiz , yani güneşle ilgili olan yada söylenen herhangi bişi ... eğitim , yolculuk vs gibi olanlarda yine venüsyen olaylar neticesinde mi olacak deriz ?
Yani bu söylenenlerin olası gerçekleşmesi durumu , herhangi bir venüsyen olayla bağlantısız olamaz dememiz gerekir değil mi ?

MEsela güneş için dediğimiz "sezgilerin kuvvetlenecek ve araştırdığın her konuya sağlam adımlarla yaklaşma ihtiyacın baskın olacak" durumu örneğin ya bir karşı cins ilişkisi yada maddi mevzular sonucu gerçekleşebilir , bnlardan bağımsız düşünülemez deriz değil mi ?
08-23-2010 02:22 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

Aynen öyle Tiyatral, öncelik burda Venüsyen konular olacaktır daima, yani o yüzden özellikle Venüs ve karşı cins potansiyellerini ele almayı uygun buldum bende açıkçası..gülücük
08-23-2010 02:25 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tiyatral_gitarist
Kayıtsız

(08-23-2010 02:25 AM)Venüs Yazılan:  Aynen öyle Tiyatral, öncelik burda Venüsyen konular olacaktır daima, yani o yüzden özellikle Venüs ve karşı cins potansiyellerini ele almayı uygun buldum bende açıkçası..gülücük

İlmine, üşenmeyen parmaklarına sağlık ablacım. Aydınlandım sayende... gülücük
Hayırlı geceler, hayırlı ramazanlar... çiçek
08-23-2010 02:31 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tiyatral_gitarist
Kayıtsız

Ablacım "eleman"ın doğum bilgisine ulaştım tozlu raflar arasından gülücük Saat belli değil tabiki ... gülücük
İki haritayıda ekler , ellerinden öperim çiçek

[Resim: filiz26haziranaytutulma.th.gif]

[Resim: astro2at05eleman6613030.th.gif]
08-24-2010 10:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir