Değerlendir:
  • 17 Oy - 2.29 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Geert Wilders - Hollandalı Siyasetçi
Yazar Mesaj
miyase Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 2

Geert Wilders - Hollandalı Siyasetçi
Hollanda'nin utandiran insani. Islamofobik. basortulu muslumanlarin, taktigi basortu icin vergi vermelerini isteyen komik insan. Kuran'i yasaklamak isteyen milliyetci parti baskani. PVV (sozde ¨ozgurluk¨ partisinin baskani). Ve son oylamada daha oncesinden cok daha fazla oy toplayan parti.

Hollanda'nin buyuk bir kismi 'dusuncelerime tercuman oluyor' desede, yine buyuk bir kismi 'yeni Hitler' diyor.

Tabii benim anlatigim sekli biraz subjectif bulabilirsiniz. (ailem 20 senedir hollandada yasadi ve ben Hollandada dogdum), inanin bizim gibi normal musluman ailelerine demedigini birakmamistir ve hernekadar oyle gorunmesede, muslumanlarin haklarini kisitlamistir.

Geert Wilders;
[Resim: geert.th.gif]

Haritam;
[Resim: withlilith.th.gif]
08-17-2010 02:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sessizgidiş Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 1

RE: Geert Wilders - Hollandali siyasetci.
Neptün satürn karesi var.Akrep-kovada. anlattıığın kişiiliğe uygun gibi.

Diktatörlük derecesinde fikir kabullandirmeye çalışmaya bana göre SATURN-PLUTO bağlantılarına da bakmak gerekir.

doğum saati tam belli mi?

08-17-2010 02:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(08-17-2010 02:14 PM)miyase Yazılan:  Hollanda'nin utandiran insani. Islamofobik. basortulu muslumanlarin, taktigi basortu icin vergi vermelerini isteyen komik insan. Kuran'i yasaklamak isteyen milliyetci parti baskani. PVV (sozde ¨ozgurluk¨ partisinin baskani). Ve son oylamada daha oncesinden cok daha fazla oy toplayan parti.

Hollanda'nin buyuk bir kismi 'dusuncelerime tercuman oluyor' desede, yine buyuk bir kismi 'yeni Hitler' diyor.

Tabii benim anlatigim sekli biraz subjectif bulabilirsiniz. (ailem 20 senedir hollandada yasadi ve ben Hollandada dogdum), inanin bizim gibi normal musluman ailelerine demedigini birakmamistir ve hernekadar oyle gorunmesede, muslumanlarin haklarini kisitlamistir.

Hollanda'da bir parti liderinin İslam karşıtı olmasına hiç şaşırmadım çünkü kendi ülkemde bile gözlemlediğim bir durum bu.

Adamın ateşli bir yapısı olmasını ifade eden Ay-Jüpiter-Koç kombinasyonuyla bağlantı kurmuş bir Mars görüyoruz.

08-17-2010 03:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

** Mars - Jüpiter bağlantılarında , inandığı dava için mücadele etme potansiyeli görülebiliyor bunu not düşmek istedim.

08-17-2010 03:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Adamın güneş başağı, uranüs ve pluto ile kavuşuyor..Devrimci ve dönüşüme açık eleştirel, mükemmeliyetçi,bir kimlik..Tabi ki her fikir sahibi insanın düşünceleri doğru olacak değil..Uranüs-pluto kişi de ısrarcı, inatçı, huysuz, dik kafalı, bildiğinden şaşmayan özellikler verebilir..Bazen bu gezegenlerin bağnazlık da verdiğini düşünüyorum...Doğru yada yanlış, bildiğinden şaşmama..
08-17-2010 03:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
mirzaq Çevrimdışı
Yeni Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

İlginç gercekten..şu sınav ne kadar zor hayatta..astrolojininde etkisiyle kader dahilinde belli bir gün ve saatte doguyor ve o an ki cekime göre kişiliginiz oluşuyor..yani cekirdeginizde programınız potansiyel olarak varoluyor..bu adamcagızda diktatör ve psikopat potansiyeli olan bir adam.adamın hakkı bulması şu fıtratta gercekten zor..birde üstüne biz gidersek daha tepkili olmayacakmı..bilemiyorum kafam karışıyor dogrusu..onunda bizlerinde sınavı zor..Rabbim potansiyellerimizi O'nun yolunda geliştirenlerden eylesin inşallah..O'nun için varolacaksak olalım..ötesi bir mevcudiyet zaten anlamsızdır..

İslamiyet.güneş gibidir.üflemekle sönmez gündüz gibidir göz yummakla gece olmaz gözünü kapatan yanlız kendine gece yapar..BEDİÜZZAMAN
08-18-2010 01:33 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir