Değerlendir:
  • 39 Oy - 2.59 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sizce en iyi astrolog kim?
Yazar Mesaj
yasemen88 Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Belki çok net bir şey söylemek mümkün olmayabilir ama...Yorumlarını çok isabetli bulduğunuz astrologlar ve nedenlerini buraya yazarsanız onları inceleyip yorum yapma fırsatımız olur.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=x...&rs=0&ast=
06-06-2010 12:22 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

RE: Sizce en iyi astrolog kim?
ben varım mesela koptum.w
06-06-2010 12:24 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

(06-06-2010 12:24 AM)aeon Yazılan:  ben varım mesela koptum.w

kafam pek yerinde değil , hükümsüzdür.zevzekliğimi mazur görün :D

bence hakan kırkoğlu .
06-06-2010 12:35 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Luli Çevrimdışı
√īoℓэ†
**
lt=

Rep Puanı: 6

Aklıma gelebilecek ilk isim, Hakan Kırkoğlu. Astroloji geçmişi oldukça sağlam ve uzun, bilebildiğim kadarıyla. Diğer isimler, Öner Döşer, Barış İlhan...Yalnız, Barış İlhan´ın profesyonel birikimi bi´yana, bi´kaç fotoğrafından ve okur mektuplarına vermiş olduğu bi´kaç cevaptan, sert mizaçlı olduğu yönünde bi´his oluşmuştur bende. Aslında, bu histe, tolerans cimriliği üzerine ihtisas yapmış ve Barış İlhan´a benzediğini düşündüğüm bi´yakınımın duygusal hafızamdaki izi de yüzde sahibi olsa gerek sürprizzz

Çiziktirilesi ek; Oğuzhan Ceyhan, yazılarını takip ettiğim astrologlardan biri(idi). Ne zaman ki, bi´zapping sırasında Seray Sever ile astroloji muhabbetinin derinliklerinde (!) rastladım kendisine, o gün bugündür, her gün güncellemeye çalıştığım astroloji sitelerinden terk-i diyar eyledi dil çýkarma kendisinin adresi.

06-06-2010 04:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

sue tompkins

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
06-06-2010 04:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
arzu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

oğuzhan ceyhan bi de esmeralda bunlar nasıldır ki:D

[Resim: astro2gw32arzu333233226.th.gif]
06-06-2010 04:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

(06-06-2010 04:07 PM)arzu Yazılan:  oğuzhan ceyhan bi de esmeralda bunlar nasıldır ki:D

o.c biraz keskin yazıyor diye biliyorum.
esmeraldanın bloğu var.o da arasıra keskin yazar ama felsefe yapmayı da sever.

internet üzerinde takip edilen isimlerden.

ama site içinde yıldırım ve uranüsün yazıları okuyabilirsin.çok şey katar verygood
06-06-2010 04:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
arzu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

teþekkür ederim

[Resim: astro2gw32arzu333233226.th.gif]
06-06-2010 04:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

evet, kendi forumumuzdan Uranüs ve Yıldırımın yazmış olduklarından çok şey öğrenebilirsiniz, oldukça donanımlılar... Ayrıca Linda goodman, Sue topkins, Steven Forrest kitaplarını tavsiye edebilirim..Türkiye deki astroloji alanında ün yapmış olan Hakan Kırkoğlu, Öner döşer aynı katagoride gördüğüm astrologlar, donanımları güzel... Barış İlhan hakeza öyle... Oğuzhan Ceyhan ı Defne Samyeli nin programında görmüştüm, klasik astroloji ve psikolojik astroloji alanında çalıştığını biliyorum, tahminlerde bulunduğu kişilerde pek yanıldığını görmedim, ancak çokta bilgi sahibi değilim hakkında...
HA BİRDE REZZAN KİRAZ...:D
06-06-2010 07:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

Susan millerin ismini çok duyuyorum astrologyzone.coms sitesinin sahibi bir röportajı var milliyette orada Türkiye hakkında
Türkiye'nin haritasına bakarsanız önümüzü nasıl görüyorsunuz?
Türkiye 2004 Ekim'inde bir tutulma yaşamış; kasım, aralık gibi önemli bir değişiklik olmuş. Bu konuyla ilgili 24 Nisan civarında önemli haberler alacaksınız. Ve Türkiye, gelecek yıl ekim ayından itibaren tarihinin en iyi dönemlerinden birine girecek. 12 yıllık yepyeni ve mükemmel bir evreye giriyorsunuz. Eskiyi kapatıyorsunuz. Yaratıcılık artacak, işler artacak ve sanat alanında da çok hareket görüyorum. Rönesans gibi. Sadece ekonomik değil. Biliyor musunuz, benim haritama göre dünyada en şanslı olduğum yer de Türkiye!
yorumunu yapmış. Röportaj linki http://www.milliyet.com.tr/2005/02/11/pa...paz02.html
Doğum haritasını bulamadım bir türlü ama isabetli yorumlar hatta nokta atışlar yapıyor şeklinde yorumlar okudum.
06-30-2010 06:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Bernadette Brady (Astrolog) JoMaJa 3 6,388 10-19-2009 03:08 PM
Son Mesaj: Serena

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir