Değerlendir:
  • 19 Oy - 3.11 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Astroloji ve Psikopatoloji
Yazar Mesaj
Félicé
Kayıtsız

RE: Astroloji ve Psikopatoloji
\'Serena\' pid=\'81338\' dateline=\'1272707136\ Yazılan:
' pid=' dateline= Yazılan:
'aeon' pid='81316' dateline='1272693060 Yazılan:çok ilginç ; ben de dışa dönük bir çocuktum , zamanla satürnyen yabaniliğim daha ağır basmaya başladı .

eskiden mahellde arkadaşları ben çekip çevirirdim.hani lider tipli çocuklar vardır ya, ben kaleye geçmem , ben 10 numara oynarım , sen oynama diye milleti dışlardım ve hiç pas atmazdım.koptum.w
.satürn ve diğerleri zehrini yavaş yavaş vermişler demekki .düşünüyorum da geçen her sene biraz daha içe dönmüşüm.

yükselen yöneticis 12.evde , oğlak stelyumu var. plutonun yüksek basıncına uğramış t kare var.benden de başka bişi çıkmaz zaten.

yükselen yöneticimin jupiyle kavuşumunu seviyorum. o olmasa ne yapardım kimbilir :D

Valla forumdan hiç satürnyen durmuyorsun..Jüpiter gibisin..ve merkür kovan, pluton etkisi ile aktif halde kendini yansıtıyor;)

siz onun satürnalığını bana sorun:D

Bi dakka şimdi, damar oldu bu..Sen onu reelde de tanıyormusun yoksa?
05-01-2010 01:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

yok nihan ya, ahaha,)) bi deli bi kuyuya taş atmış misali ortaya bişey attım yanlş anlaşıldıgülücük
tanışmıyoruz reelden ama aramızda esprisi olmuştu da satürnyenlik ve yabanilik gibi konular aramızda. ondan öyle söyledim..

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
05-01-2010 01:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

\'Serena\' pid=\'81342\' dateline=\'1272707868\ Yazılan:yok nihan ya, ahaha,)) bi deli bi kuyuya taş atmış misali ortaya bişey attım yanlş anlaşıldıgülücük
tanışmıyoruz reelden ama aramızda esprisi olmuştu da satürnyenlik ve yabanilik gibi konular aramızda. ondan öyle söyledim..

verygood Bende dedim, Serkan şimdi elimden çekeceğin var;)
05-01-2010 02:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

\'Félicé\' pid=\'81328\' dateline=\'1272706026\ Yazılan:
' pid=' dateline= Yazılan:Not = Felice Barış Özkırışın yazısından anladığım kadarıyla senin VENÜS beslenmesi gerekiyor çünkü Terazi burcunda stelyumun var lâkin 3 silahşörler orada ve Venüse sert açı yapıyorlar yani VENÜSÜN BASTIRILMIŞ görünüyor.

ayrıca T-Karenin pedalı olan Şironun karşıt enerjisiyle ( yani NEPTÜNLE ) rahatlayabilirsin. Bence gitar kursu ve müzikle ilgilenmen gayet isabetli görünüyor verygood

Gadla kavuşan, rahat edemediği bi burçta yerleşen zavallı venüsüm:D
Neptünle besleyebilirim haklısın..Peki bu besleme olayında aşırı fedakarlık durumunudamı deneyimlemem gerekir? Not için teşekkür ediyorum;)

hayır aşırı fedakarlık değil , dengeleme yaparken aşırılık olurmu gülücük

Neptünün bırakma , kabullenme , ilahi plana güvenme her detayı kontrol edemeyeceğini farketme , küçük şeyleri büyütmeme gibi özelliklerini geliştirmek iyi bir dengeleme stratejisi olabilir.

05-01-2010 05:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Luli Çevrimdışı
√īoℓэ†
**
lt=

Rep Puanı: 6

'Sniper' pid='81265' dateline='1272657222 Yazılan:belkide 12.evdeki gezegenlerin içine kapanması zamanla oluyodur..yada nasıllar doğuştan görünür haldeyken neredeler zamanla ortaya çıkıyodur..çünkü buna dair bi kaç örnek daha gördüm aralarından biride ben oluyorum tabiki.. mesela bi zamanlar çok daha şeytani bişeydim..kötü çocuktumgülücük ama bunlara kötü demiyodum ozamanlar kötü sıfatı sonradan takmagülücük dikkat çekici biçimde gevezeydim:D kendimi çok daha rahat ifade edebiliyodum.. belkide bi şekilde etrafımızdan aldığımız görünmez mesajlar bizi bu enerjileri içeri atmaya itiyodur zamanla...
Patavatsızlık yapmamayı, delicesine sabretmeyi (hatta kendimi bile şaşırttığım olmuştur) öfkemi tarttıktan sonra kelimelere dökülmeyi...zaman içinde öğrendim. Kişilik eskizinin 6 yaşına dek oluşturulduğunu, son rötuşların ise; ergenlik döneminden yetişkinlik dönemine dek yapılabilir olduğunu biliyorum. Marsiyen enerjimin flulaşmaya başlaması ise, 2001-2002 dönemine dek gelir. Bu kritik dönemin yaratım aşamasında, bi´çok reel faktör de etkendi aslında...belki de esas olan, çevremizden aldığımız görünür ya da görünmez mesajları eleminasyon´a tabi tutmamız, içselleştirilmesi gerekenler ile içselleştirilmemesi gerekenler arasındaki ince farkı, keskin bi´şekilde duyumsamamızdır. Açıkçası ben, içselleştirilmemesi gereken mesajları da fazlasıyla içselleştirmiş olduğuma, yeni yeni ayıyorum.

05-01-2010 06:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Luli Çevrimdışı
√īoℓэ†
**
lt=

'aeon' pid='81270' dateline='1272658540 Yazılan:nerden kafama esti bilmiyorum .sanırım retro merkür boğada olduğundan.

april , sen bir ara modmuydun ?
ve , hayal meyal hatırlıyorum (balık hafızam beni yanıltmıyorsa )
sen fular takmış bir fotoğrafını avatarına koymuşmuydun ?

nerden aklıma geldiyse ...açıkçası cevabını bekliyorum.kafamdaki april imgesi yanlış oluşmasın gülücük
Mod. idim, evet...yalnız, kendi fotoğrafımı, avatar olarak hiç kullanmadım. Resim klasörümü şöyle bi´taradım...sigara´lı en az üç adet fotoğraf kullanmışım fakat; fular´lı bi´tane bile bulamadım.

Merak ettim, göndermiş olduğum ileti ile yaşanan bu flashback =) arasında bi´bağlantı var mı?

05-01-2010 06:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

\'Aprilios\' pid=\'81365\' dateline=\'1272724595\ Yazılan:
'aeon' pid='81270' dateline='1272658540 Yazılan:nerden kafama esti bilmiyorum .sanırım retro merkür boğada olduğundan.

april , sen bir ara modmuydun ?
ve , hayal meyal hatırlıyorum (balık hafızam beni yanıltmıyorsa )
sen fular takmış bir fotoğrafını avatarına koymuşmuydun ?

nerden aklıma geldiyse ...açıkçası cevabını bekliyorum.kafamdaki april imgesi yanlış oluşmasın gülücük
Mod. idim, evet...yalnız, kendi fotoğrafımı, avatar olarak hiç kullanmadım. Resim klasörümü şöyle bi´taradım...sigara´lı en az üç adet fotoğraf kullanmışım fakat; fular´lı bi´tane bile bulamadım.

Merak ettim, göndermiş olduğum ileti ile yaşanan bu flashback =) arasında bi´bağlantı var mı?

teşekkür ederim.karıştırdım ben o zaman.
konuyla nasıl bir bağlantısı var , ben de bilmiyorum.:D aslına bakarsan , daha önce sormayı düşünüyordum ama unutmuşum.birden aklıma geldi yani .
verygood
05-01-2010 06:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

\'Yıldırım\' pid=\'81350\' dateline=\'1272719661\ Yazılan:hayır aşırı fedakarlık değil , dengeleme yaparken aşırılık olurmu gülücük

Neptünün bırakma , kabullenme , ilahi plana güvenme her detayı kontrol edemeyeceğini farketme , küçük şeyleri büyütmeme gibi özelliklerini geliştirmek iyi bir dengeleme stratejisi olabilir.

Çok haklısın, küçük şeyleri büyütme ve her şeyi kontrol etme dürtümden kurtulsam çok daha düzgün ve mutlu bi birey olurumm. Dolayısıyla çevremdekilerde;)
05-01-2010 08:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Luli Çevrimdışı
√īoℓэ†
**
lt=

' pid=' dateline= Yazılan:teşekkür ederim.karıştırdım ben o zaman.
konuyla nasıl bir bağlantısı var , ben de bilmiyorum.:D aslına bakarsan , daha önce sormayı düşünüyordum ama unutmuşum.birden aklıma geldi yani .
verygood
Ben teşekkür ederim ;)

05-01-2010 10:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Tıbbi Astroloji Mertkr 8 9,307 01-16-2013 12:21 AM
Son Mesaj: astrosohbet

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir