Değerlendir:
  • 18 Oy - 2.83 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Rihanna
Yazar Mesaj
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

RE: Rihanna
adam bulunur zirve bulunmaz tam bir mc güneş sözü almira :D

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
04-28-2010 03:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Cvp: RE: Rihanna
\'Serena\' pid=\'80980\' dateline=\'1272454582\ Yazılan:adam bulunur zirve bulunmaz tam bir mc güneş sözü almira :D

Ama her zaman öyle demiyorumda bazen diyorum canımsın
04-28-2010 03:40 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

Cvp: RE: Rihanna
\'BaLiM\' pid=\'80969\' dateline=\'1272451506\ Yazılan:Ben geniş kalçalardan ötürü yay etkisinide düşünmüştüm ama bunu yapan birinci evindeki kocaman jüpiter.....

Almira zencilerde geniş/büyük kalçalar genetik, ona takılma derim ben.
Rihanna dışında renkli gözlü ama anne ve babasından biri beyaz olmayan yani melez sayılamayacak iki zenci kadın biliyorum.Biri Vanessa Williams ,diğeri Tyra Banks. İkisinin de Yükseleni Yengeç.Belki rihannanınki de öyledir.

Nin.Me.Sar.Ra
04-29-2010 11:50 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Portarikolularında kalçaları geniş brezil ya bu konuda dünya markası ..

Ama bence bu baldır ve kalçanın altında ülke yıldızının etkisi olabilir...

Türklerin bir çoğunun yengeç -akrep hikayesi üzerine hayatlarını döndürmesi gibi ..

Kişisel değil ama ...

Ülkesel bir etkiden bu tip şeylerde görülebilir mi ki ,,,

Bu bir üst pencere gibi mesela ...GERMEN kırkının ingiliz ırkından geldiğini söylenemesi ..

Bir yıldız hikayesi dönmeli mutlaka ...
04-29-2010 02:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Porto Rikoda da Brezilyada da sayısı azımsanamayacak zenciler var.Brezilya, Rihannanın doğum yeri Barbados ve Porto Riko birbirine yakın ülkeler. Bu ülkelerden çıkanlar genelde Melez oluyorlar.Amerikan yerlisi kanı taşıyanlar ve safkan Avrupalı görünümlü olanları da var tabii ki.Jennifer Lopez hem annesi hem babası Porto Rikolu bir isim.Hem Amerikan yerlisi, hem zenci hem de ispanyol kolonyalistlerin kanını taşıyor.Onun gibilere Triracial -3 ırkın karışımı diyorlar.

Ülkeyi yöneten yıldız meselesine gelirsek Türklerde kemerli burun sık görülür.Kemerli burun veren Yengeç ve Akrep haritamızda güçlüdür.Ayrıca senin de belirttiğin gibi kalçalarımız genelde büyüktür.Bundan Akrep ve Yengeci sorumlu tutabiliriz belki.Yunanistanla komşuyuz, karakterlerimizde,tipimizde çok benzer,yunanistanın da Yükseleni Yengeç bizim gibi.(Burcu Koç ,Ayı Yay).Almanlar deyince benim aklıma Satürn geliyor.Almanyanın Satürnü güçlü bir haritası var.İngilizlerle almanlar aynı ırktan gelir,tipleri de karakterleri de benzer ,İngilterenin de haritasında Oğlak burcu güçlüdür.Ama yine aynı ırktan, Germen dili konuşan Hollanda ve Danimarkanın haritalarında Oğlak-Satürn etkisi yok.

Nin.Me.Sar.Ra
04-30-2010 06:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

\'Nin.Me.Sar.Ra\' pid=\'81210\' dateline=\'1272638723\ Yazılan:Porto Rikoda da Brezilyada da sayısı azımsanamayacak zenciler var.Brezilya, Rihannanın doğum yeri Barbados ve Porto Riko birbirine yakın ülkeler. Bu ülkelerden çıkanlar genelde Melez oluyorlar.Amerikan yerlisi kanı taşıyanlar ve safkan Avrupalı görünümlü olanları da var tabii ki.Jennifer Lopez hem annesi hem babası Porto Rikolu bir isim.Hem Amerikan yerlisi, hem zenci hem de ispanyol kolonyalistlerin kanını taşıyor.Onun gibilere Triracial -3 ırkın karışımı diyorlar.

Ülkeyi yöneten yıldız meselesine gelirsek Türklerde kemerli burun sık görülür.Kemerli burun veren Yengeç ve Akrep haritamızda güçlüdür.Ayrıca senin de belirttiğin gibi kalçalarımız genelde büyüktür.Bundan Akrep ve Yengeci sorumlu tutabiliriz belki.Yunanistanla komşuyuz, karakterlerimizde,tipimizde çok benzer,yunanistanın da Yükseleni Yengeç bizim gibi.(Burcu Koç ,Ayı Yay).Almanlar deyince benim aklıma Satürn geliyor.Almanyanın Satürnü güçlü bir haritası var.İngilizlerle almanlar aynı ırktan gelir,tipleri de karakterleri de benzer ,İngilterenin de haritasında Oğlak burcu güçlüdür.Ama yine aynı ırktan, Germen dili konuşan Hollanda ve Danimarkanın haritalarında Oğlak-Satürn etkisi yok.

tespitlere bayıldımverygood o zmn bu tespitlere göre acaba asc\'sinde venüs yükselen yada terazi olan ülke varmıdır? ukrayna fln olabilir mi?dil çýkarma genelde çok güzel oluyolar çünkü :D
04-30-2010 07:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

\'Nin.Me.Sar.Ra\' pid=\'81210\' dateline=\'1272638723\ Yazılan:Porto Rikoda da Brezilyada da sayısı azımsanamayacak zenciler var.Brezilya, Rihannanın doğum yeri Barbados ve Porto Riko birbirine yakın ülkeler. Bu ülkelerden çıkanlar genelde Melez oluyorlar.Amerikan yerlisi kanı taşıyanlar ve safkan Avrupalı görünümlü olanları da var tabii ki.Jennifer Lopez hem annesi hem babası Porto Rikolu bir isim.Hem Amerikan yerlisi, hem zenci hem de ispanyol kolonyalistlerin kanını taşıyor.Onun gibilere Triracial -3 ırkın karışımı diyorlar.

yunansitanın haritasına hiç bakmamıştım ama niçin sevmediğimi anladım . koç etkisi :D
hiç yunanlı bir arkadaşım olmadı ama , çabuk galeyana gelen bir yapı hissederim onlarda.yine milliyetçilikleri de yengeçten ols a gerek.

almanlarda satürne şaşmadım.mühendislikte ve ne kadar kafa şişiren ağır bilim varsa hepsinde sözleri geçiyor.
teşekkürler bilgi için.biraz kurcalayım verygood
04-30-2010 07:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Keyifli bir değerlendirme olmuş...

tebrik ederim gözkýrpma
04-30-2010 07:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

' pid=' dateline= Yazılan:
'Nin.Me.Sar.Ra' pid='81210' dateline='1272638723 Yazılan:Porto Rikoda da Brezilyada da sayısı azımsanamayacak zenciler var.Brezilya, Rihannanın doğum yeri Barbados ve Porto Riko birbirine yakın ülkeler. Bu ülkelerden çıkanlar genelde Melez oluyorlar.Amerikan yerlisi kanı taşıyanlar ve safkan Avrupalı görünümlü olanları da var tabii ki.Jennifer Lopez hem annesi hem babası Porto Rikolu bir isim.Hem Amerikan yerlisi, hem zenci hem de ispanyol kolonyalistlerin kanını taşıyor.Onun gibilere Triracial -3 ırkın karışımı diyorlar.

tespitlere bayıldımverygood o zmn bu tespitlere göre acaba asc genelde çok güzel oluyolar çünkü :D
Almira\"> genelde çok güzel oluyolar çünkü :D
Almira\" type=\"application/x-shockwave-flash\" width=\"425\" height=\"350\">
\'nın mesajını okuduktan sonra bazı ülkelerin haritalarına baktım.Siz de bu linkten inceleyebilirsiniz : http://www.astro.com/nat/natde1_e.htm (haritaları görmek için en üstteki -view chart- yazısını tıklayın).Avrupayı ele alalım güzellik, estetik, moda, romantizm deyince aklıma gelen ilk ülke Fransa.Bu ülkenin Güneşi ve Venüsü Terazide.Yükseleni Terazi olan bir Hollanda\\\'yı gördüm.O da pek etliye sütlüye karışmayan genelde sevilen bir ülke.Kadınlarının güzelliğine dair bir övgü duymadım.Kadınlarının güzelliğinin dillere destan olduğu eski doğu bloku ülkelerinin haritaları da şu linkte: http://www.astrologyweekly.com/countries/ukraine.php

Terazi/Venüs etkisi göremedim ben.Bu ülkelerin kadınlarının güzelliği slav ırkından olmalarından kaynaklanıyor.Mesela Germen ırkından genelde erkeksi kadınlar çıkıyor.Tek avantajları sarışın olmaları.Ama Slavlar hem sarışın hem kadınsı ve zarif oluyorlar.Lakin onların da erkekleri pek popüler değil.

Bizim kültürel olarak kendimize yakın hissettiğimiz İspanya ve İtalya gibi ülkelerin ikisinin de Yengeç ve Akrep burçları güçlü. Akdeniz kültürüyle yoğrulmuş ülkelerin hepsinde bir su burcunun güçlü olmasını beklememiz yanlış olmaz diye düşünüyorum.

Nin.Me.Sar.Ra
04-30-2010 09:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Ülkeler astrolojisi bölümüne ben yabancı kaynaklı bir linkten bir çok ülke haritası eklemiştim..

Bahsi geçen german devleti ..

Güneş oğlak yükselen ikizler ay yayıdır...

Diğer benzerliklerede şaşırmadım hep italyanlar türklere benzetilir..

Aile çatısı ve entrika çevirmeleri ile buda türklerde özellikle yozmanın marüz kaldığı yerlerde bol bol görünen bir şey ..

Bu mesajı modiyatörler ülke kısmına taşısa konuya sadık kalınmış olur şimdiden tşk.ler
05-01-2010 02:36 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir