Değerlendir:
  • 35 Oy - 3.31 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Plüto ve Ayıklama
Yazar Mesaj
Kaktüs
Kayıtsız

RE: Plüto ve Ayıklama
(01-12-2012 05:21 PM)Neptunian Yazılan:  
(01-12-2012 05:13 PM)Kaktüs Yazılan:  

Dün akşam yazdığım Doğum Haritasının İşaret Levhaları adlı yazıda mide rahatsızlıkları için Ay-Mars sert açılarının gösterge olduğu bilgisi vardı.

Ay-Mars zıt açısına sahipsin. Dediğin gibi çay yasağı ciddi bir konu bence de gülücük

Çok geçmiş olsun verygood

teşekkur ederim yıldırım
Evet okudum dunki yazını. Mide rahatsızlığım eski dayanıyor zaten doğrudur.
Yasaklarla yeni yüzleştim.
01-12-2012 05:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Plüto ve Ayıklama adlı yazıyı düzenledim ve ilave bilgiler + örnekler ekleyerek hem bloğa hem de bu konunun ilk mesajına ekledim.

01-12-2012 05:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Moda Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 2

(01-12-2012 05:13 PM)Kaktüs Yazılan:  pluto 6.evimde neptunumun uzerinde geziniyor. Cidde mide sorunlarım var şu sıra. Yaptırmadığım tahlil hemen hemen kalmadı. Doktorun dediği beslenme ve stres. Bir suru yeme yasaği, 4 ay ilaç kullanımı. Doktor çok net ifade etti sen bir mide hastasısın omur boyu yediklerine dikkat ediceksin.
Bu yazı başlığını gorunce plutonun dayatma ve yasaklarını, en ince ayrıntısına kadar inmesini daha iyi anlıyorum.
Hepsine tamamda Benim gibi tiryakiye Çay yasağı konurmu bee

Dün akşam yazdığım Doğum Haritasının İşaret Levhaları adlı yazıda mide rahatsızlıkları için Ay-Mars sert açılarının gösterge olduğu bilgisi vardı.

Ay-Mars zıt açısına sahipsin. Dediğin gibi çay yasağı ciddi bir konu bence de gülücük

Benimde 6.evdeki neptun üzerinde dolanan pluto var ve eskiden hiçbirşeyim yoktu hiçbişey dokunmazdı.aşaği yukarı bir 8-9 aydır midem rahatsız çok sorunlu ağrılı değil ama yediklerim dokunuyor malesef :(
Ay-mars altmışlığım var, hani sert açılar kavuşum karşıt karedir, 120lik bir alt seviye öneme sahiptir.60lık 120likten de daha az öneme sahiptir.Çokda etkili oldugunu sanmıyorum ya :(

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=z...&rs=0&ast=
01-12-2012 06:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(01-12-2012 06:04 PM)Moda Yazılan:  
(01-12-2012 05:13 PM)Kaktüs Yazılan:  pluto 6.evimde neptunumun uzerinde geziniyor. Cidde mide sorunlarım var şu sıra. Yaptırmadığım tahlil hemen hemen kalmadı. Doktorun dediği beslenme ve stres. Bir suru yeme yasaği, 4 ay ilaç kullanımı. Doktor çok net ifade etti sen bir mide hastasısın omur boyu yediklerine dikkat ediceksin.
Bu yazı başlığını gorunce plutonun dayatma ve yasaklarını, en ince ayrıntısına kadar inmesini daha iyi anlıyorum.

Benimde 6.evdeki neptun üzerinde dolanan pluto var ve eskiden hiçbirşeyim yoktu hiçbişey dokunmazdı.aşaği yukarı bir 8-9 aydır midem rahatsız çok sorunlu ağrılı değil ama yediklerim dokunuyor malesef :(
Ay-mars altmışlığım var, hani sert açılar kavuşum karşıt karedir, 120lik bir alt seviye öneme sahiptir.60lık 120likten de daha az öneme sahiptir.Çokda etkili oldugunu sanmıyorum ya :(

Selam Moda

Ay burcun için özel bir durum var ( yaklaşık 1 senedir )

Birkaç gün önce eklediğim Katniss ile ilgili yazıda Bermuda Şeytan Üçgeni ifadesini kullanmıştım okuduysan hatırlarsın.

Gökyüzünde Uranüs-Plüto arasında sert kare açı var.

Ve bu iki kollektif senin Ay burcuna 135'er derecelik sert açılar yaparak Bermuda Şeytan üçgeni diye ifade etiğim görünümü oluşturuyorlar.

Midene , ailevi konulara , duygusal konulara , bilinçaltına , alışkanlıklarına vb. AY ile alakalı konulara dikkat zamanı diyelim kısaca.

01-12-2012 06:39 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kaktüs
Kayıtsız

10. evde venus üzerinde dolanan uranusede karesi var plutonun. Şu an issizim. buda canımı sıkmıyor değil hani. Pluto iş,kariyer konusunda ne gibi dayatmalarda bulunucak merak ediyorum. İş bulmak için plutonun 6 evi terk etmesinimi bekleyecem.?
01-12-2012 07:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

Normalde mide sorunum hiç yoktur ama son yıllarda bende de başladı maalesef ay mars zıt açım var. Plüton 6.evimde whole a göre 7.evimde böyle istatistik yapmış olduk him
01-12-2012 08:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

benimplacidusa gore 6 inci evimde evet bir kac saglik problemim cikti.. 7inci evde whole gore ve su an gercekten bitmis bi iliskiyi gomme asamasindayim.. acikcasi bu vler konusu kafa karistiriyor..

https://resmim.net/f/xWSL8c.jpg

haritam
01-12-2012 09:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kaktüs
Kayıtsız

Uyarı: Yükselen yengeçler pluto transiti var. Mideye dikkatgülücük
01-12-2012 09:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Moda Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 2

(01-12-2012 06:39 PM)Neptunian Yazılan:  
(01-12-2012 06:04 PM)Moda Yazılan:  

Selam Moda

Ay burcun için özel bir durum var ( yaklaşık 1 senedir )

Birkaç gün önce eklediğim Katniss ile ilgili yazıda Bermuda Şeytan Üçgeni ifadesini kullanmıştım okuduysan hatırlarsın.

Gökyüzünde Uranüs-Plüto arasında sert kare açı var.

Ve bu iki kollektif senin Ay burcuna 135'er derecelik sert açılar yaparak Bermuda Şeytan üçgeni diye ifade etiğim görünümü oluşturuyorlar.

Midene , ailevi konulara , duygusal konulara , bilinçaltına , alışkanlıklarına vb. AY ile alakalı konulara dikkat zamanı diyelim kısaca.

Selam Neptunian,
Hımm bermuda şeytan üçgeni gerçekten açının adı tam karşılıyor gülücük 8-9 ay önce tam da bir duygusal kriz olmuştu, kıskançlık, ailevi sorunlar daha doğrusu dedem hastaydı ben ocak mayıs arası hep yalnız kalmak zorunda kaldım ailem surekli köydeydi.Tam işte alışkanlıklarım yerle bir olmuştu bu donemde.
135 lik için açı toleransı 2-3 derece ise eğer aslında 1 yıldan daha fazladır pluto 135lik yapmıyor bence.
Yorum için teşekkurler çiçek

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=z...&rs=0&ast=
01-13-2012 01:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
destrudo
Kayıtsız

natal pluto ayla kavyuşum ,venüs ve marsa karşıt, güneş ve merküre 150...[Resim: normalgulucuk.gif] tr. pluto 6. evde asc ye 150 venüse kare midem iflas etti gözlerimde ödemler oluştu ve ağrılı sanırım sağ gözüm sinir kaybına uğramak üzere... iç dünyam zati parçapinçik kopamadığım için bazı şeylerdn... tr.satürn sağolsun natal plutonun ve ayın olduğu 3. evde benim karar veremediğim şey kabullenmeli miyim şartları yoksa savaşmalı mıyım bu iki soru arasında gidip geliyorum gerçeklerle hayaller ümitlerle şüpheler birbirini yiyiyor delirmezsem iyidir... venüsün ifade ettiği konularda kayba uğradım 2 yılda fosil oldu oysa benim için en değerliydi gelde hazmet...
01-13-2012 03:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Pluto Evlerde İrdeleyelim vivienleigh 97 258,064 04-17-2020 06:16 PM
Son Mesaj: Hattusas
  Plüto => Şüphe => Paranoya astrosohbet 36 53,596 05-09-2018 01:08 AM
Son Mesaj: Feslegen
  Plüto Burçlarda Angel 36 60,029 04-25-2018 04:06 AM
Son Mesaj: cancimini
  Pluto ve Güç Teması Angel 50 72,697 03-15-2017 02:58 AM