Değerlendir:
  • 40 Oy - 2.73 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yükselen Yöneticisi
Yazar Mesaj
Derin
Kayıtsız

Cvp: Yükselen Yöneticisi
benim ki feci durumda aðla... mars neptün venüsle büyük kare yapıyo..
04-15-2010 08:19 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

\'Derin\' pid=\'79899\' dateline=\'1271348344\ Yazılan:benim ki feci durumda aðla... mars neptün venüsle büyük kare yapıyo..

evet senin yıldız haritan gerçekten ilginç , az önce dikkatle baktımda , istisnasız tüm gezegenlerin en az 1 tane ( hatta daha fazla ) sert açı yapmış konumda.
senin doğduğun dönemde dünyada ve Türkiyede neler olup bitmiş araştırdınmı bilemiyorum ama bi incele bence.

sert açıların bu kadar çok olmasına gelince , bir yerde çalışıyormusun , bir takım hedeflerin-planların varmıdır bilemiyorum lâkin bu haritanın verdiği mesajlardan biri HAREKETE GEÇ olsa gerek.
Örneğin hem Büyük Kare hemde bundan ayrı bir T-Kare sahibisin..
Transit Uranüs ve Jüpiterin Koç burcuna geçeceği önümüzdeki dönemde bu kırmızıların tetiklenmesi ihtimali var.
onların sana birşeyler yapmasını beklemeden sen harekete geçip birşeyler yapmaya BAŞLAMALISIN ( KOÇ ) belkide.
zaten Yeniay da Koç burcunda olmuş ;)

04-16-2010 02:12 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

onların sana birşeyler yapmasını beklemeden sen harekete geçip birşeyler yapmaya BAŞLAMALISIN ( KOÇ ) belkide.
zaten Yeniay da Koç burcunda olmuş ;)
[/quote]

aslında bende tam da bunu bekliyordum gülücük çalışmıyorum, zaten iş yok diye salmıştım belki onlar bana bi iyilik yapar diye düşünüyordum ;) hayırlısı diyelim.
Bi de doğduğum güne bakmıştım ama yılla ilgili araştırma yapmamıştım şimdi baktım ilk olan olaylar var ilginç.
04-16-2010 05:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mimoza Çevrimdışı
Leo Vip
Leo Vip
lt=

Rep Puanı: 5

RE: Yükselen Yöneticisi
benimde yükselen yöneticim güneş ve birinci evde oldukça fasla açısı var diyebilirim

güneş asc kavuşum
güneş merkür kavuşum
güneş ay kare
güneş uranüs kare
güneş şiron kare
güneş neptün 120
güneş pluto 60
güneş pallas 120
güneş mc 120

bu kadarcık:D

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?;lang...1319875399
04-17-2010 10:34 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Whitecrow Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

yükselenim başak yöneticisi merkür 4.evde
merkürün marsla karşıtı jupiterle de üçgeni var

Alcune delle cose piu'tremende che si possana mai immagiare sono state fatte con le migliori intenzioni.

16.Kasım.1990 Saat:23.55
İSTANBUL

HARİTAM
04-17-2010 04:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

Bir insanın Yükselen burcu analiz edilirken, aynı zamanda Yükselen\'in yönetici planetinin ve onun ev ve burç konumununda değerlendirilmesi gerekir. Hatta diyebiliriz ki on iki Koç Yükselen tipi (Mars\'ın burç konumuna göre) vs vardır. Yönetici Uranüs, Neptün veya Pluto ise ev konumu burç konumundan daha önemli olmasına rağmen, yönetici planetin hem burç hemde ev konumu bir haritadaki son derece önemli unsurlardır.Yönetici gezegenin konumu sizi dünyada hareket etmeye yönelten birincil enerji ve yaşam deneyim alanını gösterir. Buna ilaveten, yönetici planetin burç konumunun elementi genellikle fiziksel enerjinizin akışını sağlayan deneyim seviyesini gösterir. Ve, Yükselen en spontan biçimde genel kendiniz olma deneyimini ve bireysel doğanızın farkına varmanızı temsil ettiğine göre, yönetici planetin ev konumunun temel doğanızı doğrudan doğruya deneyimleyebileceğiniz özel yaşam alanını temsil ettiği söylenebilir. Siz yönetici planetin evi ve burcu tarafından temsil edilen deneyim alanı ve enerji tipiyle bağlantı kurduğunuzda daha canlı, kendinizi ifade etmeye daha hazır ve içsel olarak daha güvenli ve doğru hissedersiniz. Yükselen\'in yöneticisini içeren açılar Güneş, Ay veya Yükseleni içeren açılar gibi son derece önemlidir. Bu açıların bu kadar önemli olmasının sebebi kendinizi ifadenizin akmasına veya engellenmesine tesir eden özel dinamikleri göstermeleridir. Yükselenen \'in yöneticisinin fiziksel enerji akışı ve sağlık durumu ile bağlantısı hiçbir zaman abartılmış olmaz ve ve bu konu yönetci gezegene olan önemli transitleri izlemek yoluyla kolaylık takip edilebilir. Böyle transitler genellikle kişinin sağlığı, canlılığı veya görüntüsündeki belirgin değişikliklere denk gelirler. Örneğin bir müşterim (Yükselen\'i Başak olan 34 yaşındaki bir erkek) Uranüs natal Merkür\'üne kare yaptığı sırada sinir sisteminde çöküş yaşadı.Transit Uranüs\'ün herhangi bir kişinin natal Merkür\'üne kare yapması bir sinirsel gerilim dönemiyle bağlantılı olabilir. Ama yine böyle bir transit, Yükselen\'in yöneticisi Merkür olmayan kişilerde bu kadar baskın bir güç olmaz.

Astroloji, Karma ve Dönüşüm
04-18-2010 06:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
la luna Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

Yükselenim boğa, venüs 10 evde kovada saturnle birlikte duruyor. 6nci evde aksın üstünde duran neptun ve 4 evdeki marsla sert açısı var. yorumlarınızı beklerim. tskler

09-03-2010 01:30 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

yükselen oğlak, yönetici satürn, aslanda ve 7. evimde
merkür, venüs, mars, plutoyla 60'
uranusle 90'
neptünle 120'..
yöneticimin tüm açılarınının etkisini bilmek istemekle beraber; en fazla neptünle olan etkisini merak ediyorum.. çünkü neptünümüm hem güneşle hem ayla karesi; 11 orb lada jüpiter zıtlığı var..
bu satürn neptün üçgeni, neptünümün özelliklerini daha da mı artırır? ya da neptün buğusunu hafifletir mi ?

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
09-03-2010 10:55 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(09-03-2010 10:55 AM)eylülmavi Yazılan:  yükselen oğlak, yönetici satürn, aslanda ve 7. evimde
uranusle 90'
neptünle 120'..
yöneticimin tüm açılarınının etkisini bilmek istemekle beraber; en fazla neptünle olan etkisini merak ediyorum.. çünkü neptünümüm hem güneşle hem ayla karesi; 11 orb lada jüpiter zıtlığı var..
bu satürn neptün üçgeni, neptünümün özelliklerini daha da mı artırır? ya da neptün buğusunu hafifletir mi ?

Neptün üçgeni , Satürnün hırs ve disiplin gibi özelliklerini yumuşatabilir.

09-03-2010 12:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(09-03-2010 12:13 PM)eylülmavi Yazılan:  
(09-03-2010 12:01 PM)Yıldırım Yazılan:  
(09-03-2010 10:55 AM)eylülmavi Yazılan:  yükselen oğlak, yönetici satürn, aslanda ve 7. evimde
uranusle 90'
neptünle 120'..

Neptün üçgeni , Satürnün hırs ve disiplin gibi özelliklerini yumuşatabilir.

önce teşekürler, yani hafifleyen satürn oluyor, nepyün rüyalarına devam..utangaç

Satürn-Neptün açılarında ,

Neptünün ağır basması durumunda hırs ve disiplin eksikliği olabiliyor evet. Hatta neyi başarmak istediğiniz konusu belirsizleşebiliyor.

Satürnün ağır basması durumunda ise hayallerin ve ideallerin gerçekçi biçimde ele alınıp çalışarak sonuca ulaşma potansiyeli görülebilir.

Sizin haritanızda Neptün açılarının güçlü olması , Neptünü bir adım ön plana çıkarabilir.

09-03-2010 12:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini Alya 473 714,073 12-06-2020 01:58 AM
Son Mesaj: daydreaminblue
  YÜKSELEN NE DEMEK vivienleigh 33 51,676 09-02-2019 06:58 AM
Son Mesaj: Feslegen
  Otuzlu Yaşlarda Yükselen Etkisi plutomania 17 23,354 02-03-2019 05:46 PM
Son Mesaj: say24
  Yükselen burçlar-12. ve 1.evden gelen kavuşumlar... SeLiN 24 38,536 04-10-2018 04:12 PM
  Yükselen burcumun beni engellemesinden nasıl kurtulurum? hilal-e 9 17,217 09-08-2017 06:24 PM
  Yükselen Burcumuz ve Yükselen Burcumuzdaki Gezegenlerin Anlamları.. yaren 96 121,037 02-14-2017 07:02 PM
Son Mesaj: capri
  Yükselen Burç - Astrolojik Maskeniz Volume 2 :) astrosohbet 11 22,110 11-18-2012 03:44 AM
Son Mesaj: astrosohbet
  Yükselen Burç - Astrolojik Maskeniz astrosohbet 8 23,390 10-17-2012 01:56 AM
Son Mesaj: Yakamoz
  Yükselen Burcumuzu ve 1.Evlerimizi İrdeleyelim astrosohbet 192 226,806 08-23-2012 02:41 PM
Son Mesaj: Liya
  insan, otuzundan sonra neden yükselen burcunun özelliklerini daha fazla taşır(mış)?? bu şarkı yarınlara 28 43,347 05-23-2012 11:32 PM
Son Mesaj: bu şarkı yarınlara

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir