Değerlendir:
  • 25 Oy - 2.64 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lionel Messi
Yazar Mesaj
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

Lionel Messi
Futbolla ilgilenen biri değilim.Ergenlik çağımda fazlasıyla ilgili olmakla birlikte zamanla bu ilgimi kaybettim açıkçası.O nedenle son 10 yılda futbol dünyasında neler olup bittiğinden pek haberdar olduğumu söyleyemem.Lakin bugün spor spikeri Ertem Şener\'nin kim olduğuna bir bakayım dedim.Sonrada Yıldız haritasını araştırdım nette.Astrotheme haritası :

Lionel Messi

Şimdiden kendi neslinin en iyi futbolcuları arasında gösteriliyor.11 yaşında büyüme hormonu bozukluğu nedeniyle cüce kalabileceğini söylüyor doktorlar.Memleketi Arjantinde oynadığı kulüp hastalığının tedavi masraflarını ödeyemiyor,bunun üzerine İspanyadaki akrabalarının da aracı olmasıyla daha sonra tedavi masraflarını üstlenecek olan Barcelona kulübüne transfer oluyor.1.40 cm\'e kadar uzuyor.

Yükselen burcu Kova ki bu burca futbolcu burcu desem yeridir.Kova burcu kişinin bacaklarının güçlü olmasına ve onları iyi kullanmasına neden oluyor.

Nin.Me.Sar.Ra
04-10-2010 01:36 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Lionel Messi
çok iyi Nin.me.sar.ra verygood

aslında daha geçen sene bu zamanlar Barcelona ve Messi üzerine bir konu açmış ve değerlendirmeler yapmıştım ancak sitenin teknik arızası sebebiyle geri gitmesiyle o yazılarım kaybolmuştu.
bu süreçte Messi kendini iyice geliştirdi ve tek kelimeyle Muhteşem diyebiliriz.
Kolay beğenmeyen rakip teknik direktörlerden biri Messi için \' sanki sahada playstation - bilgisayar oyunu oynuyor \' yorumunu yaptı.

kişisel fikrim , Messi Futbol icad olduğundan beri gelmiş geçmiş en iyi futbolcudur. Maradona , Pele gibi efsanelerin maçlarınıda az çok görmüş biri olarak Messi hatta geçen sene ki o Barcelona ( Messi , Barcelona takımında oynuyor ) analizinde şunu vurgulamıştım ,
\">
hatta geçen sene ki o Barcelona ( Messi , Barcelona takımında oynuyor ) analizinde şunu vurgulamıştım ,
\" type=\"application/x-shockwave-flash\" width=\"425\" height=\"350\">
\'\'yi izleyin\'

gerçekten göz zevkine hitap eden müthiş teknik bir futbol takımı ve Messi adlı ufak tefek genç adamın onca iri yarı adamla sanki dalga geçer gibi oynadığını izleyeceksiniz ve keyif alacaksınız bunu garanti ederim.
Messi ve arkadaşları saha içinde sporu bir mücadele atmosferinden çıkarıp sanat haline dönüştürebiliyor. abarttığımı düşünüyorsanız Messi Messi\">
Messi\" type=\"application/x-shockwave-flash\" width=\"425\" height=\"350\">
\'nin pratikliğini İkizler burcundaki vurgusuna bağlıyorum ama onun hakkında daha detaylı analizi sonraya bırakayım.

04-10-2010 01:47 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

buyrun Messi\\\'den kısa bir resital , videoyu durdurup dolmasını bekleyin derim.

Not = videonun 4:20 dakikasından itibaren izleyeceğiniz son gol , Maradona\'nın orta sahadan topu alıp herkesi çalımlayarak attığı gole oldukça benziyor , fark şu ki Messi bunu hep yapıyor ;)

04-10-2010 02:23 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tiyatral_gitarist
Kayıtsız

Cvp: RE: Lionel Messi
\'Yıldırım\' pid=\'79589\' dateline=\'1270849672\ Yazılan:Messi\\\'nin pratikliğini İkizler burcundaki vurgusuna bağlıyorum ama ...

Adeta duygularıyla oynuyor diyorsun yani gülücük
04-10-2010 09:36 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

\'virgotaurus\' pid=\'79605\' dateline=\'1270895999\ Yazılan:Ben Messi\'ye benzediğimi söyledi(yani ne kadar güzel bir kız olduğumu tahmin edersiniz:D). Bunu espri olsun diye söylemiş değil, onu gördüğünde ben aklına geliyormuşum. Haritasını merak etmiştim ama araştırmamıştım. Bu nedenle haritayı eklediği için Nin.Me.Sar.Ra\'nin ay ve venüsü ile kavuşum halinde. Yükselen dış görünüşü etkiliyor diyorsak Messi\\\'nin güneşi ile benim yükselenim 0 orbla kavuşumdagülücük
Mesajım futbolla ilgili olmadı ama belki astrolojik açıdan bi anlamı vardır:D

gülücük

bu akşam Messi ve en dişli rakibi Cristiano Ronaldo\'nun karşılaşması saat 23:00 te NTV \'de.

1 milyara yakın insanın bu maçı izlemesi bekleniyor ki Dünyanın en önemli futbol derbisi olarak bilinir. Obama ile Putin halı saha maçı yapsalar o kadar izlenmez bence gülücük
Yukarıda da dediğim gibi futbola şans tanımak isteyenler Messi\'nin bu iyi günlerinde onu izlesinler derim.
Astrolojik olarak Satürn transitinin göz kırptığını görüyorum ve umarım sakatlık benzeri bir şey yaşamaz bu aylarda.

Messi\'yi futbol penceresinden değerlendirdiğimizde , hem çok hızlı + hem çok teknik + hem çok çok zeki + hemde bücür gibi durmasına rağmen oldukça kuvvetli olduğunu söyleyebiliriz.
Yaşadığı sağlık problemini 6.evindeki planetler açıklıyormu incelemek lazım.

04-10-2010 03:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ibd18 Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

offf o maç kaçmaz... mutlaka izlenilmesi lazım bu maçın...

messi her ne kadar en büyük futbolcu olsada aslında ondan bile yetenekli olan c.ronaldo dan en büyük farkı şudur ki...

Efendiliği... hiç şımarmadı... ve inanılmaz bir kişiliğide var... bir insan hiç mi bozmaz kendini

I Always Ready For Battle!!!

http://img266.imageshack.us/i/astrow2gw0...97305.gif/
04-10-2010 03:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Garavu Çevrimdışı
Parola61
Webmaster
lt=

Rep Puanı: 169

barçanın messinin yorgun olduğunu düşünerek iniestanında sakat olduğunu hesaba katarak barcelona taraftarı olmama rağmen tek maç real madride para bastım..

aman diyorum messi, akıllı ol, git kendini başka maça sakla.!! :D
04-10-2010 11:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

\'Garavu\' pid=\'79629\' dateline=\'1270929133\ Yazılan:barçanın messinin yorgun olduğunu düşünerek iniestanında sakat olduğunu hesaba katarak barcelona taraftarı olmama rağmen tek maç real madride para bastım..

kuzen yanlış karar vermişsin gülücük

messiiiiiiiii , elde var 1 dansy

04-11-2010 12:33 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

\'Yıldırım\' pid=\'79634\' dateline=\'1270931639\ Yazılan:
' pid=' dateline= Yazılan:barçanın messinin yorgun olduğunu düşünerek iniestanında sakat olduğunu hesaba katarak barcelona taraftarı olmama rağmen tek maç real madride para bastım..

kuzen yanlış karar vermişsin gülücük

messiiiiiiiii , elde var 1 dansy

senarist yine Xavi , 2 oldu ;)

04-11-2010 01:15 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Garavu Çevrimdışı
Parola61
Webmaster
lt=

Rep Puanı: 169

insan değil o ya.. geçen maç 4 atmışsın hiçmi yorulmadın bari bu maç dur ulan :D
04-11-2010 02:12 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir