Değerlendir:
  • 37 Oy - 2.43 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

3.ev - 9.ev aksı ( Ulaşım ve Kazalar )
Yazar Mesaj
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

RE: 3.ev - 9.ev aksı ( Ulaşım ve Kazalar )
kazadan sayılacaksa tr jüpiter 3.ev'deki merküre zıt bakmakta , dün mutfaktan çıkarken arkama bakma ihtiyacı hissettim niyeyse artık nasıl bir hızla döndüysem başımı kapıya çok fena çarptım, hem acıyla hem de o şapşal durum olduğu üzere gittim yatakta yarım saat kendime güldüm, hem de sızlandım. komikti makara
08-13-2011 07:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

İyiki konu açılmış.. Bana çocukken araba çarpmıştı.. Bisikletle gidiyordum hiç anlamadan çarptı ani oldu olay... Allahtan kötü bir yara almadım.. sadece direksiyon karnımı çizdirmişti.. birede burnum kanadı..

Eşit ev sistemine göre bakarsak. Dikkat çekici bir konum var.. Benim 3. ev girişinde venüs var... tam karşısında 9. ev girişindede jüpiter var..

Venüsle jüpiter 3. - 9. ev aksında karşıt açı yapıyorlar aðla... ... Birde 3. evimde ay var.. Bunun açıklaması ne olabilir ?
10-25-2011 06:39 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

kazalarda marsa da bakmak gerekir

ayrıca o döneme ait transit haritalarına da bakmak gerekir . 3 evle ilgili oılabilir. çünkü 9.ev denizaşırı yolculukları anlatır.3.ev kıosa yolculuklar .

benimde natal haritamda mars uranüs kavuşum var ; 3 araba çarpması yaşadım :D .zaten gazi gibiyim
senin hartianda nataldaki etki mars jupiter karesi olabilir.

natalda ; mars jupiter mars uranüs açıları kazalara açık hale getirebilir.
10-25-2011 08:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

3. Ev degisken burcta ayin olmasi kisa sureli yer degistirmeleri, sıkca cikilan kisa yolculuklari da gosteriyor olabilir ;)
10-25-2011 09:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

Vayy anasını.. Mars ın kare açı yapması kötü. ama güneşe 120 derece bakıyor..

3 araba kazasından sonra gazi gibi olman normal gülücük Yinede şanlıymışsın..teşekkür ederim yorum için çiçek
10-25-2011 09:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

Alıntı:Vayy anasını.. Mars ın kare açı yapması kötü. ama güneşe 120 derece bakıyor..
3 araba kazasından sonra gazi gibi olman normal Yinede şanlıymışsın..teşekkür ederim yorum için

yok arabadan arabaya kaza değildi ; ben yaya veya bisikletle gezerken çarptı :D

mars kazaları anlatıyor. uranüs ve jupiter ; marsın pervasızlığını arttırıyor , hızına hız katıyor ve düşüncesizliği arttırıyor verygood

meraklı bir arkadaş olduğun için hatırlatayım ; mars satürn açıları ( özellikle sert açıları , kemik kırılmalarını anlatır ; mars kazalar hareket , satürn kemikler ve ksııtlamayı anlatır . kenik kırılınca hareket kısıtlanıt gözkýrpma )
10-25-2011 09:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

(10-25-2011 09:04 PM)Derin Yazılan:  3. Ev degisken burcta ayin olmasi kisa sureli yer degistirmeleri, sıkca cikilan kisa yolculuklari da gosteriyor olabilir ;)

3. ev koç zaten.. öncü olmuyormu ?... Evet doğru evin içinde bile oradan oraya dolaşıp dururum... gülücük kimin ne yaptığına bakarım gülücük
10-25-2011 09:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

Ben onu ay yay diye okudum makara bende de 3.evde ay basak var kisa sureli yolculuklarim fazladir ;)
10-25-2011 09:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

benim de 3. evimi yengeç kesiyor ; yönetici ayın merkür ile 180 derecelik açısı var . kısa yolculuk sayısı bende de fazla gülücük
10-25-2011 09:19 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Gulsen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 12

3. Evimin yöneticisi akrep ve plüto yay burcunda 3. evde retro, 9.evde ikizler burcundaki marsımla karşıt açı yapıyor ve ayrıca ikisi de 12. Evde aslandaki (güneşim yengeçte) ayıma kare. 8. ev yöneticimde koç. Bence ben seyehat etmemeliyim.
06-23-2017 03:29 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir