Değerlendir:
  • 10 Oy - 3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Natal Ay'ımız: Yumuşak Tarafımızı Beslemek
Yazar Mesaj
carmen Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 0

RE: Natal Ay'ımız: Yumuşak Tarafımızı Beslemek
süper anlatmışsınız ben de istesem de yapmacık olamam sürekli canım cicimli konuşmalar samimiyetsiz gelir insanı ruhundan anlarım zaten canım demesine gerek yoktur ya da sürekli iyi görünmesine zira gerçekliği her zaman tercih etmişimdir fedakar insanların hayatta yıprandıklarını düşünürüm ve fedakarlığa ne desem biraz karşıyım içten gelmeli herşey çünkü buna inanırım kendim de hayatta istemediğim şeyi yapamam bu bazen kötü olabiliyor en basitinden gitmek istemediğim bi yere gidersem diyelim yatılı misafir olarak başta zevkli geçse de ikinci gün batıyor ve gelmek istemediğimi hatırlıyorum birden modum değişiyor bu çok zor bişi ... karamsar insanları çok dinlememeye çalışırım çünkü öyle iyimserim ki ....teşekkür ederim bu tarz konuşmaları çözümlemeleri seviyorum
07-25-2016 01:31 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
carmen Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Cvp: Natal Ay'ımız: Yumuşak Tarafımızı Beslemek
[quote='Lionhearted' pid='195846' dateline='1469223140']
@carmen
Ay kova diyorsun bir de Jupiter ile kavuşum diyorsun. Normal Ay Kova özelliklerine bence x2 yapmak lazım
Ay Jüpiter kişisi veya Güneş Jüpiter kişisi en negatif şartlar altında bile bir tutam inanç muhafaza edebilirler.
Ve bu onları ayakta tutar. Özellikle Ay Jüpiter kişisinin Ruhsal gücü büyüktür.. Birşekilde dünyada iyi gitmeyen işlere meselelere karşı ister istemez kendilerini güvenliği ve korumayı sağlayan taraflarda rollerde bulabiliyorlar hiç gönülden istemeseler bile doğal olarak oluyor bu. İyilik meleklerindendirler.

Ay Jüpiter kişisi dolup taşma noktasına gelene kadar çoğu zaman zararsız ve çok anlayışlı bir portre çizerek yaşarlar. Fakat O raddeden sonra aşırı tepkisellik (kontrolsüzce olanı) veya en ufak şeye tepki vermeye başlamaları aynı oranda huzurlarının kaçtıklarının belirtisidir çünkü. Huzurlarının kaçmasıda büyüktür yani. ne kadar huzurlu olmak için uğraşıyorlarsa ki olmaları kolay olmaz kendi içlerinde zaten çünkü basit değil tam anlamıyla dolu dolu ararlar onu. Abartırcasına. Mesela ihtiyaç duyduğu gereksinimler normalden fazla olur onlar tamamen tamamlanmadan kendilerini huzursal anlamda tatmin olmuş saymaya bilirler bu insanlar çok hassastır ve çok şeye gereksinim duyar

İyiliğe ve iyiliğin gücüne dair inançları çok sağlamdır çok geniş ve büyüktür bağnazca değil tam anlamda ruhlarında yaşadıkları için. Asla Yapmacık isteseler de olamazlar.

Bu yapı huzura konfora bağımlılık ihtimalini ve tembelliği de doğuruyor.
Fakat bu insanlar çok yapıcıdırlar içlerinde. fayda sağlamaya gönülleri vardır ve bunu yönlendirebilecekleri bir uğraşları olduklarında mutlu ve bir o kadar verimli olurlar.

Ay-Jupiter kavuşumunu Hint astrolojisinin de bu kdr hayırlı görülmesinin nedeni kavuştuklarında veya etkileşimde olduklarında birbirlerinin iyi özelliklerini alabildiğince açığa çıkardıklarındandır bence. Geleneksel astr. De de Jupiter yengeçte yükselimde kabul edilir.

Talih getiren hayırlı bir açıdır. Bulunduğu burca eve göre genel talihin bir portresini çizebilirsin.

Ne Ay ne de Jupiter bu burçta çok güçlü değil.
Fakat ne de zararlı veya çok zayıf da değil. ufak asaletleri vardır triplisite, term veya face gibi.

[quote]Ay & Jüpiter bağlantısı

• Jüpiteryen ihtiyaçlardan söz edebiliriz.
• Zengin duygulara sahiptir.
• İyi niyetlidir , hatalara karşı tolerans ve hoşgörü gösterir.
• Abartılı davranışlara , abartılı tepkilere dikkat diyelim.
• Öğrenmek , keşfetmek ihtiyacı görülebilir. Kendini yetiştirmek ister. Sosyal çevresini ya da zihinsel donanımını geliştirmek ihtiyacı hisseder.
• Din , Felsefe gibi konulara yatkınlık görülür. Bir şeye inanma ihtiyacı kuvvetlidir.
• Sevdiği kişilerin özelliklerini abartabilir , gözünde büyütebilir.
• Annesiyle arasında pozitif bir ilişki olabilir.
• İhtiyaçları konusunda abartılı biri olabilir. İhtiyacından fazlasını talep edebilir mesela yeme ihtiyacını abartmak şeklinde kilo alma eğilimine işaret edebilir.
• Yabancı dillere yatkınlık görülebilir. Yabancı ülkeler ve yabancı kişilerle kontak halinde olmak ona iyi gelebilir.
• Yardımsever bir doğası vardır , özellikle ihtiyacı olan kişilere karşı cömerttir.
• Tezcanlıdır. Plan yapıp uygulamakta zorlanabilir.
• Şansına güvenmeye ya da en azından hayatının bazı dönemlerinde şansını denemeye ihtiyacı vardır.
• Duygusal taşkınlıklar , duygusal istikrar problemi gibi durumlara dikkat diyelim.
• Ailesiyle ve sevdikleriyle bir arada hoş vakit geçirmek ona iyi gelecektir.[/quote]

süper anlatmışsınız ben de istesem de yapmacık olamam sürekli canım cicimli konuşmalar samimiyetsiz gelir insanı ruhundan anlarım zaten canım demesine gerek yoktur ya da sürekli iyi görünmesine zira gerçekliği her zaman tercih etmişimdir fedakar insanların hayatta yıprandıklarını düşünürüm ve fedakarlığa ne desem biraz karşıyım içten gelmeli herşey çünkü buna inanırım kendim de hayatta istemediğim şeyi yapamam bu bazen kötü olabiliyor en basitinden gitmek istemediğim bi yere gidersem diyelim yatılı misafir olarak başta zevkli geçse de ikinci gün batıyor ve gelmek istemediğimi hatırlıyorum birden modum değişiyor bu çok zor bişi ... karamsar insanları çok dinlememeye çalışırım çünkü öyle iyimserim ki ....teşekkür ederim bu tarz konuşmaları çözümlemeleri seviyorum
07-25-2016 01:33 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
carmen Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

RE: Natal Ay'ımız: Yumuşak Tarafımızı Beslemek
çok teşekkür ederim aslında daha yeniyim bu konularda ama ben de bütünsel bakmaya çalışıyorum. bu arada tam da üstüne basmışsınız güneşim yengeç gülücük)
07-26-2016 12:16 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir