Değerlendir:
  • 24 Oy - 2.83 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Aşk'ın Anatomisi ve 7.ev
Yazar Mesaj
malice071 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 25

RE: Aşk'ın Anatomisi ve 7.ev
(12-22-2011 09:29 PM)Yıldırım Yazılan:  
(12-22-2011 09:14 PM)malice071 Yazılan:  benim 7. evim ikizlerle başlıyor sonrasında yengeç var...ikizler çift işaret yöneticisi merkür,..merkür küçük işaret ve huzursuz hep benden yaşça küçük kişileri bana getirdi.. şimdi diğer belirteç yengeç ayım yengeçte 8. evde ...gerçi junomda oğlak 2. ev..2-8 ev aksıgülücük)benden yaş olarak daha büyük birilerini getirirmiş gibime geliyor.şimdi haziranda jüpiter ikizlere girdiğinde 7. evime düşmüş olacak ama bilmiyorum beni nasıl etkiler,eş, ortaklık anlamında hayırlısıask
[font=Calibri][/font]

İlişkilerde yaşın ne önemi var..

Yeterki kişilik ve samimiyet konusunda '' o iş yaş '' olmasın

Bak bunu tweetleyim hemen gülücük

ahahakoptum.wgüzelmiş inşallah o iş yaş olmaz yıldırımgülücük) ilişkilerde yaşın ne önemi var mühim olan insanlık diyorum bende bakalım gülücük
12-22-2011 10:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
lacrimosa Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

(12-22-2011 08:36 PM)Yıldırım Yazılan:  
(12-22-2011 08:30 PM)lacrimosa Yazılan:  Benmde 7 evim yayda uranüs , venüs , saturn var . venüs 7 evde olası iyi ama uranus ve saturn un nasıl olumsuz etkileri olabilir

Öncelikle zihnini olumsuz etkilere yönlendiriyorsun bu gibi sorularla , farkında ol derim.

Venüs - Satürn kavuşumuna sahipsin ki bu görünümün seçeneklerinden biri mutluluğunun önüne engeller çıkması ve gecikmesi olasılığıdır.

Tabii gecikiyor olması demek , hiç olmayacağı anlamına gelmiyor.

evet benim aşklarıma hep engeller cıkıyor .. bu yuzden ogrenmek istemıştımm
12-22-2011 10:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
callisto Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 15

geçenlerde bi kadınla tanıştım, 7. evinde satürn vardı, 2 evlilik yapmış, ilki 14 yıl sürmüş ve ev hanımıymış, hiç sevmemeiş ve anlaşamamışlar.
sonra çalışmaya başlamış, şu an oldukça başarılı bir iş kadını,bol bol para kazanıyor. sonra yeni birinle tanışmış ve evlenmişler..bu evliliğinde içinde kalan her şeyi yapmış, gelinliği kiralamamış ,satın almış, balayına gitmiş vs.vs.

bu evliliğinde çok mutlu, kocası ile anonim şirkete benzer bi hayatları var, kimse kimsenin parasına, aldıklrına ve çocuklarına yaptığı yatırıma karşımıyor gülücük
12-23-2011 03:17 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
izmir3535 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

merhabalar herkese aranıza yeni katıldım. astrolojiyle ilgileniyorum daha fakat çok yeniyim. bilgilerim basit genellemelerden ibaret. benim de bi sorum olacak bu 7. evle ilgili. 7. evim boğa burcuyla başlayıp ikizlerle bitiyor. ikizler burcunda merkür var. venüs aslanda ve 9.evde. ay terazide. güneş ve mars ikizlerde kavuşuyor. venüs 45derece güneş, merkür 60derece venüs, venüs 45derece mars. sizce ben çok evlilik yapar mıyım? hayır tek bir kişiye aşık olmayı hayal ederim hep. şimdiden teşekkürler
04-29-2012 12:44 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
izmir3535 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

eksik yazmışım yeni farkettim düzeltiyorum hemen. ay 11.evde, güneş -mars 8.evde, chiron da 7.evde boğada....
04-29-2012 01:16 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
feynmann_m Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

(04-29-2012 12:44 AM)izmir3535 Yazılan:  merhabalar herkese aranıza yeni katıldım. astrolojiyle ilgileniyorum daha fakat çok yeniyim. bilgilerim basit genellemelerden ibaret. benim de bi sorum olacak bu 7. evle ilgili. 7. evim boğa burcuyla başlayıp ikizlerle bitiyor. ikizler burcunda merkür var. venüs aslanda ve 9.evde. ay terazide. güneş ve mars ikizlerde kavuşuyor. venüs 45derece güneş, merkür 60derece venüs, venüs 45derece mars. sizce ben çok evlilik yapar mıyım? hayır tek bir kişiye aşık olmayı hayal ederim hep. şimdiden teşekkürler

Merhaba aramıza hoşgeldin öncelikle gülücük
7.evini boğa ve ikizler kesmesi senin ikili ilişkilerinde bu burçtaki insanlara eğilim göstereceğine işarettir.Veya boğa ya da ikizler burcunda gezegenleri olan biri seni etkileyecektir.Merkürün bu evde olması bence bir şans bu eşinle iletişiminin iyi olacağını gösterir tabi açılarıda önemli ki senin merkür venüs sekstil açısı varmış.7.ev yöneticisinin 9.evde olması da yabanci biri ya da farklı kültürden birisiyle evleneceğini gösterebilir.

Ancak haritanı eklersen daha çok yardımcı olabiliriz sana verygood
04-29-2012 01:35 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
feynmann_m Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(12-22-2011 09:29 PM)Neptunian Yazılan:  
(12-22-2011 09:14 PM)malice071 Yazılan:  benim 7. evim ikizlerle başlıyor sonrasında yengeç var...ikizler çift işaret yöneticisi merkür,..merkür küçük işaret ve huzursuz hep benden yaşça küçük kişileri bana getirdi.. şimdi diğer belirteç yengeç ayım yengeçte 8. evde ...gerçi junomda oğlak 2. ev..2-8 ev aksıgülücük)benden yaş olarak daha büyük birilerini getirirmiş gibime geliyor.şimdi haziranda jüpiter ikizlere girdiğinde 7. evime düşmüş olacak ama bilmiyorum beni nasıl etkiler,eş, ortaklık anlamında hayırlısıask
[font=Calibri][/font]

Maalesef ben öyle düşünmüyorum adminim gülücük
Yaş her zaman önemlidir.Paylaşımlar, aynı dönemde yetişmiş olmak çok önemlidir.Yoksa çiftler ayrı tellerden çalar.

Samimiyet konusuna kesinlikle katılıyorum tabiki...
04-29-2012 01:38 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(04-29-2012 01:35 AM)feynmann_m Yazılan:  
(04-29-2012 12:44 AM)izmir3535 Yazılan:  merhabalar herkese aranıza yeni katıldım. astrolojiyle ilgileniyorum daha fakat çok yeniyim. bilgilerim basit genellemelerden ibaret. benim de bi sorum olacak bu 7. evle ilgili. 7. evim boğa burcuyla başlayıp ikizlerle bitiyor. ikizler burcunda merkür var. venüs aslanda ve 9.evde. ay terazide. güneş ve mars ikizlerde kavuşuyor. venüs 45derece güneş, merkür 60derece venüs, venüs 45derece mars. sizce ben çok evlilik yapar mıyım? hayır tek bir kişiye aşık olmayı hayal ederim hep. şimdiden teşekkürler

Merhaba aramıza hoşgeldin öncelikle gülücük
7.evini boğa ve ikizler kesmesi senin ikili ilişkilerinde bu burçtaki insanlara eğilim göstereceğine işarettir.Veya boğa ya da ikizler burcunda gezegenleri olan biri seni etkileyecektir.Merkürün bu evde olması bence bir şans bu eşinle iletişiminin iyi olacağını gösterir tabi açılarıda önemli ki senin merkür venüs sekstil açısı varmış.7.ev yöneticisinin 9.evde olması da yabanci biri ya da farklı kültürden birisiyle evleneceğini gösterebilir.

Ancak haritanı eklersen daha çok yardımcı olabiliriz sana verygood

Hoşgeldin ,

doğum haritanı imzana eklemen için ilgili açıklamayı vereceğim linkten okuyabilirsin

http://www.astrosohbet.com/konu-astrosoh...#pid116951

04-29-2012 01:43 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(04-29-2012 01:38 AM)feynmann_m Yazılan:  
[font=Calibri][/font]

Yaş her zaman önemlidir.Paylaşımlar, aynı dönemde yetişmiş olmak çok önemlidir.Yoksa çiftler ayrı tellerden çalar.

Şimdi senden 10 yaş büyük biriyle fikirleriniz uyumluysa ve de elektrik alıyorsan direkt yaş farkı var diye red edeceğini mi söylüyorsun ?

Elbette bu düşüncene saygı duymakla birlikte büyük konuşma derim gülücük

04-29-2012 01:51 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
feynmann_m Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(04-29-2012 01:51 AM)Neptunian Yazılan:  
(04-29-2012 01:38 AM)feynmann_m Yazılan:  
[font=Calibri][/font]

Şimdi senden 10 yaş büyük biriyle fikirleriniz uyumluysa ve de elektrik alıyorsan direkt yaş farkı var diye red edeceğini mi söylüyorsun ?

Elbette bu düşüncene saygı duymakla birlikte büyük konuşma derim gülücük

Sadece fikrimi söyledim ben böyle düşünüyorum ama hayatın ne getireceğini bilemezsin tabi..
04-29-2012 02:02 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir