Değerlendir:
  • 24 Oy - 2.83 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Aşk'ın Anatomisi ve 7.ev
Yazar Mesaj
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 30

RE: Aşk'ın Anatomisi ve 7.ev
Pluto 7. evde terazi burcunda döüşümlerimi ilişkilerim sayesinde gerceklestirmek.. Dönüştüm evet ama neye dönüştüm bilemiyorum yalnız fazlaca acı oldu keşke dönüşmek icin 14 yıl beklemeseymisimn..
7. evdeki pluto bana kabullenme boyun egme verdi kendi gücümün farkına varmayı beceremedim uzuuuunca süre ve evet haritasında akrep etkinligi fazla bir es secmistim (:

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
06-04-2011 11:31 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ariess Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

7.evim balıkla koç, güneşim merkürüm venüsüm burda ask kapım telefonum çalmadan sevdiğim insanları görmeden konuşmadan 1 gün geçiremem :D
hayat = insan ilişkileri benım ıcın canımsın

aslan koç yani guneşi kuvvetli insanlar, venüsü boğa ve terazi olanlar , ve merkuru kuvvetli olanlar hepsi çok doğru verygood

http://img62.imageshack.us/img62/7818/haritam.jpg
06-13-2011 11:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Yargıç Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 5

benim ay 7. evde ve 4. evdeki plüton ile kare ve annemle ilişkilerim hiç iyi değil hiç bi zamanda iyi olmadı.hmm yok eskiden iyiydi bi anne kızdık 7 yaşıma kadar. bu durumda ben buna rağmendemi evlenecek "anne" arıyacamyihyihsuna-bak
komikmiş yaa
ayda düşecek başka ev bulamamış haa bu saçma duygusal beklenti ilerde başıma iş açmaz umarım

u_u
06-24-2011 02:04 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

7. evim de kova var ve az da balik... kapliyor.. aradigim es resmen alim olmustur hep... ama o kadar zit biriyle evlilik yaptim ki... :( alim'ligin a si yok.. hic mutlu hissetmiyorum kendimi ... sanirim tr neptün 7. evimden gectigi icin kendimi kandirdim...
Esimin 7. evinde boga ve en cok da ikizler kapliyor ve mars & günes & ay dügümü orada... ne alaka beni secti anlamiyorum... onun da tr neptün 3. evinden geciyor kendini aldatma olabilir mi ya da ne bileyim...yakinda IC den gececek bu ne anlama gelir acaba... ev degisikligi mi .. ya da ait oldugu yuvada hayal kirikligimi... bilemiyorum.. :( hayirlisi...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
06-24-2011 03:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
su perisi Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

7.evim 16.20' oğlakta 6 derecede de kovadan almış.Astroidlerden cupido adındaki astroid 7.evimde.Yönetici satürn 24 derece başakta 3.evimin sonunda 25.derecede lilith 26.derecede ıc başlıyor.Transit juno natal satürnün üzerinden geçecek bakalım neler olacak...

Bu arada gerçekten bu evin boş yada dolu olması insanın ilişkilerini etkiliyor.Bu yaşıma kadar bir tek ilişkim oldu.Sadece aşk değil sözkonusu,etrafımda hiçbir zaman çok insan olmadı...11.evde de şiron olunca...3.evde de satürn ve mars gibi malefikler olunca yalnızlık kaçınılmaz oluyor sanırım...

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/22/8131.gif
06-24-2011 04:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(12-22-2011 08:30 PM)lacrimosa Yazılan:  Benmde 7 evim yayda uranüs , venüs , saturn var . venüs 7 evde olası iyi ama uranus ve saturn un nasıl olumsuz etkileri olabilir

Öncelikle zihnini olumsuz etkilere yönlendiriyorsun bu gibi sorularla , farkında ol derim.

Venüs - Satürn kavuşumuna sahipsin ki bu görünümün seçeneklerinden biri mutluluğunun önüne engeller çıkması ve gecikmesi olasılığıdır.

Tabii gecikiyor olması demek , hiç olmayacağı anlamına gelmiyor.

12-22-2011 08:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 30

Kızımın 7. evinde satürn var kova burcunda .. bu satürn 4. evdeki ay ve venüzle kare 3. evdeki güneş ve merkürle 120 7. ev satürnü evlilikte gecikme terslik diye biliyorum başka bir etkisi olabilir mi venüsle ayla da 90 lık sert açılar mutsuzluk geitrir mi ?

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
12-22-2011 09:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
malice071 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 25

benim 7. evim ikizlerle başlıyor sonrasında yengeç var...ikizler çift işaret yöneticisi merkür,..merkür küçük işaret ve huzursuz hep benden yaşça küçük kişileri bana getirdi.. şimdi diğer belirteç yengeç ayım yengeçte 8. evde ...gerçi junomda oğlak 2. ev..2-8 ev aksıgülücük)benden yaş olarak daha büyük birilerini getirirmiş gibime geliyor.şimdi haziranda jüpiter ikizlere girdiğinde 7. evime düşmüş olacak ama bilmiyorum beni nasıl etkiler,eş, ortaklık anlamında hayırlısıask
[font=Calibri][/font]
12-22-2011 09:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

ya arkadaşalr aşk 5. ev değil miydi?

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
12-22-2011 09:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(12-22-2011 09:14 PM)malice071 Yazılan:  benim 7. evim ikizlerle başlıyor sonrasında yengeç var...ikizler çift işaret yöneticisi merkür,..merkür küçük işaret ve huzursuz hep benden yaşça küçük kişileri bana getirdi.. şimdi diğer belirteç yengeç ayım yengeçte 8. evde ...gerçi junomda oğlak 2. ev..2-8 ev aksıgülücük)benden yaş olarak daha büyük birilerini getirirmiş gibime geliyor.şimdi haziranda jüpiter ikizlere girdiğinde 7. evime düşmüş olacak ama bilmiyorum beni nasıl etkiler,eş, ortaklık anlamında hayırlısıask
[font=Calibri][/font]

İlişkilerde yaşın ne önemi var..

Yeterki kişilik ve samimiyet konusunda '' o iş yaş '' olmasın

Bak bunu tweetleyim hemen gülücük

12-22-2011 09:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir