Değerlendir:
  • 39 Oy - 2.64 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ay Transitleri..
Yazar Mesaj
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

RE: Ay Transitleri..
Evet suan arkadaslarima geldim... Ay uranus... Saglik olarak mide ile ilgili uranussel bir tepki yasadim diyim ...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
12-21-2012 12:40 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zorlamak Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

tr. ay 8. evimdeydi ve natal ay a karşıt açı yapıyordu. bugün sürekli ölümü düşündüm....hayatımın amacı ne falan dedim? neden böyle boş şeylere üzülüyorum falan dedim eski sevgilim aklıma gelmişti sevgili konularını boşver ,önemli olan hayat dedim.bi yandan ağladım falan çok korkunçtu ya. iğrenç bi deneyimdi.

haritam
http://bit.ly/1Ba0i6W

Eğer anahtarları sendeyse bütün kapılar sonuna kadar açık.Eğer bakmayı bilmiyorsan açık olsa da kapılar göremezsin .
Hergün aynı şeyleri yaptığın için boş bakmaya başlarsın işte o zaman detayları kaçırırsın.Kaç kişi senle aynı yere bakıyor
her gün.Kaç kişi geçiyor farketmeden.sen de onlardan biri olursun eğer göremezsen.
02-08-2015 01:48 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gökyüzü Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 7

Transitlerden pek anlamıyorum ama bu dolunay ezdi geçti. aynı durumdayım
02-08-2015 05:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

Cvp: Ay Transitleri..
Evettt bu konuyu kendim çözmüştüm ay takvimi defterim var geçen sene ekim de başlamıştım , zaten ocakdan sonrası gibi artık tekrarladığını farketmiştim.

Ay koç transitinde işler tam da istediğim gibi gidiyor. Güven dolu oluyorum güneş merkür mars satürn kavuşumu yaşıyorum , ay karesi alıyorum. Kırmızı ağırılıklı giyindiğimi farkettim. 11. Ev etkilerine pek anlamadım

Ay boğa transitinde genelde tüm dostlarımla dışarıda toplanmış bir şekilde bir arada oluyorum , ayrıca ay belirli bir saatten sonraları 12. Evime girdiğimden evde bir aksilik oluyor ailemle ve doğal olarak biraz ağlıyorum ve kendime cekiliyorum

Ay ikizler transitinde inanılmaz telefonlarım susmuyor eş dost arıyor. Genelde ön planda olduğum neşeli günler sarı kıyafetlerimi sıkça giyiyorum

Ay yengeç transiti benim için çok zor hatta ay ikizlerin 25-27 derecelerine geldiğinde aksilikler başıma geliyor, saçlarıma fön cekmediğimi farkettim , eşortmanla okula gittiğimi farkettim ve çok ağladığımı farkettim. Kimseyle konuşmak istemiyorum cünkü cok zor bir transit dışardan bakan mutsuz olduğumu anlıyor ay burcum oğlak olduğundan belki daha belirgin bir soğukluk oluyor.

Ay aslan transitinde nedense beklentiliyim her şey mükemmel olcak diye beklerken genelde her şeyin şanssız gittiği, elimin ayağıma dolandığı transit. (Venüs neptüne karşıt yapıyor) ayrıca bu transitte saçlarım gürleşiyor daha güzel şekil alıyor

Ay başak transitimde genelde yoğun bir şekilde çalışarak geçiyor ay başaktayken bir sürü işle meşkul oluyorum saçlarım bu transitte ne kadar fön ceksemde kıvırcık kalıyor zaten kıvırcıkl saçlıyım

Ay terazi transiyim EN EN EN ZOR transit benim için başağın son 27 derecesinde eve kaçmaya çalışıyorum evde durmam gerek ve yalnızlık iyi geliyor telefonlarım bile çalmmaz bu transitte aşk a ihtiyacım hiç Olmadığım kadar artar

Ay akrep transitinde ev çol gergin oluyor. Annem ve babamda olumsuz açı alıyor. Doğal olarak bu bana yansıyor ay akrepte genelde alışveriş yapıyorum.

Ay yay transiti bu transit çok gariptir garip garip şeyler olur beklenmedik olaylar olur birden saçlarımı kestirmeye karar. Veririm hep bu transite denk gelir. Ay oğlağa yaklaştığı zamanlar içime bir sıkıntı geliyor sormayi

Ay oğlak transiti benim en duygusal transitim. Delibalı izlerken bir litre ağlatmıştır. Genelde böyle yalnızken mutlu , biraz sinsii biraz da gaddarım

Ay kova transitini çok ama çok seviyorum gezmeli eğlenmekli hele ay kovada giydiğim kıyafetler çok güzel saçlarım harika eş dostla gülmeli eğlenmeli

Ay balık transitinde genelde hayal kurmaca , plan yapmaca bide yine ağlamak lı geçiyor belki iş hayatım başlarsa mc balık olduğumdan ay balık transit i beni etkilemeye başlar

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
10-11-2016 09:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Feslegen Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 8

Alıntı:AY KAVUŞUM Satürn

Bu birkaç saatlik süre duyguları, içinizdeki gizli düşünceleri saklama zamanıdır. Ve daha önemlisi unları kendinizden sakladığımız: sanırsınız. Ortamdan sıyrılma, yalnızlık duygusu hatta depresyona kayma gibi hissedişler olabilir. Karamsar duyguların yoğunluk kazandığı bir dönemdir. Şayet hayatı kötü gören, bıkkın ve negatif bir insansanız, bu saatlerde dikkatli olmalısınız, birden ipleriniz kopabilir.
Evle ilgili sorunları abartabilir, ev hayatınızın size yük olduğunu düşünebilirsiniz. Bu, doğru veya yanlış, beklediğiniz desteği bir şeyden veya bir kişiden alamamanın oluşturduğu bir duygudur.
Ayda birkaç saat yaşanan bu etkiler aslında kişiyi olumsuz yönü ile yüzleşmeye ve tecrübe sahibi olmaya zorlar. Kişinin kendi ile düşündükleri e gerçekte yaşadıkları arasında bir mücadele vardır.

Yaklaşan hava durumu(28 Haziran)...
Öncelikle bu süreçte doğacak bebeklere yaşamlarında Allah sabır versin inşallah, açıları falan kuvvet verici olsun, yükseleni benim gibi tüm enerjileri emen bir burç olmasın gülücük (Bilmiyorum belki de kendimi dönüştürmem de, az şeyden çok çıkarım yapabilmem de etkiliyse yararı da olmuş olabilir yükselen akrebin bende fakat moralimin kolay bozulmasında da birebir)
Aynı açıya sahip biri olarak bu dolunay beni çok mu etkiler acabasoru

Bilgili değil, ilgili.
06-26-2018 10:25 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Yakamoz Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 19

Cvp: Ay Transitleri..
Ay Oğlak transiti 4. evimde gerçekleşiyor. Hedefe odaklı şekilde (akşama misafir gelecek diye) bol bol ev işi ( temizlik, düzenleme vb.) yaptım bugün ve evden de çıkasım gelmedi hiç.
Genelde Ay Oğlak transitlerinde daha bir disiplinli, ciddi oluyorum. Venüs Oğlak olmamdan dolayı sanırım Ay Oğlak transitini seviyorum.

06-28-2018 10:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Feslegen Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 8

Uykumun ağırlaşması ve kendimi bazı konularda biraz motive edip bir şeyler yapmaya çabalamam dışında pek belirgin bir şey yaşamadım bu ay oğlak transitinde.

Ekleme: Giderayak hassaslaştırdı, can sıktı, zihnimi yoğunlaştırdı biraz gülücük

Bilgili değil, ilgili.
06-30-2018 08:44 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  İŞE GİRİŞ TRANSİTLERİ pinkylove 1 5,763 09-25-2019 03:41 AM
Son Mesaj: Musti
  Merkür Transitleri.. tiyatral_gitarist 24 69,691 10-12-2018 04:04 AM
Son Mesaj: Feslegen
  Dava transitleri eminesen 5 7,879 05-18-2018 10:04 AM
Son Mesaj: eminesen