Değerlendir:
  • 40 Oy - 3.18 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Horary Çalışmaları
Yazar Mesaj
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 30

RE: Horary Çalışmaları
Evet Derin'cim haklısın 1. evde bulunan ay ve plutonun 7. ev yöneticisine 90 lık sert açısı var, bununla da kalmamıs güneste karsı tarafı temsil ettiğine göre plutonun ona da 90 lık acısı mevcut yani karsı tarafı simgeleyen her iki yöneticiyi de pluto zorluyor gülücük

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
10-23-2012 10:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

nisancim o sana oyle geliyor olmasin sen bu donusturme isini alttan alttan caktirmadan yapiyor olmayasin bu plutonikler plutonikliklerini cok iyi gizleyebiliyorlar hatta kendilerinden bile makara
10-27-2012 07:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
lacrimosa Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

merhaba , horary haritamı yorumlamaya yardım edebilir misiniz ?

bugün bu sorunun cevabına cok ihtiyacım var , onun hayatında biri var mı ? ilişki ihtimalimiz varmı ?

ay(ben) ve 7 ev yöneticisi sextile olumlu dogru mu ?

jüp. venüs ve ay arasındaki açı nasıl yorumlanır ?

[Resim: h0hj5.gif]

http://imageshack.us/photo/my-images/585/solar2012.gif/ solar map 2013[/font][font=tahoma]

http://imageshack.us/photo/my-images/687/ayay1907.gif/ natal map
12-18-2012 02:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Reinarubia Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Konu ilginçmiş. Birkaç sayfasını okudum. Ama konuya geç girdiğim için pek anlayamadım açıkçası. Ama sanırm konsantre olarak soru soruyor ve sorduğumuz andaki zaman ve yeri söylüyoruz galiba. Aşağıda sorumu belirtiyorum. Yardımcı olabilir misiniz? En azından haritayı nasıl çıkaracağımı söyleseniz ve birkaç yorum karalasanız da yeterli. Teşekkürler.

Üniversitede akademisyen olabilecek miyim?

18.12.2012 saat 14.05 Bursa

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=1...&rs=0&ast=
12-18-2012 04:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

Çok geçmiş olsun, en azından kedinizin başında olan sahipleri var. Horrary haritadan anlamam, zaten siz güzel isabet ettirmissiniz, yerinizde olsam, sadece tahmin, 6. evime ve 11. evime bakardım
05-31-2016 11:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
esracan Çevrimdışı
Üye
**

Arkadaşlar sanırım bu başlik altında haritalardan anlayan pek çok üye var, Rica etsem biriniz benim haritamı da yorumlanabilir mi? 9 nisan 1988 Ankara saat onaltı onyedi arasi
05-31-2016 11:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Libra Çevrimdışı
:)
Moderatörler
lt=

Rep Puanı: 68

http://www.astroturkiye.com/horary-ornegi-kedi-nerede/

Yükselen derecesi son 3 derecede olsa bile umudunu kaybetme örneği olmuş Hikayeyi okuyunca gözlerim doldu Bu örnek, soru astrolojisiyle ilgilenenlere çok iyi bir örnek

Doğum Haritam :
Bir Astroloji programından çıkan http://i.hizliresim.com/vZLrnp.jpg
Placidus Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/Y4m4yj.png
Whole Sigsn Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/2jBjzO.png
Sabit Yıldızlar http://i.hizliresim.com/kEmEy7.jpg
10-29-2017 11:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Laamimha Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 14

Sonuçlanmış horary haritası ( pratik amaçlı)
Soru saati: 13.40 İzmir
Soru Tarihi: 27 Mayıs 2019
Soru: Geri dönecek mi? Başka bir kadın var mı?
Soru hikayesi: Sorgucu bir arkadaşının kaynı ile görücü usulü görüşür. Fakat görüşme erkeğin annesi tarafından sabote edilir ve bir daha görüşmezler. Olumsuz netice sonucu haftalar sonra sorgucu böyle bir soru sorar.

Cevap: Soru soranı temsil eden Asc yönetici Merkür Mc çizgisinde İkizlerde.
Bu soru soran kişinin merküryen özellikte olduğunu gösteriyor.

Hakkında soru sorulan 5. Ev yöneticisi saturn retro ve gad pluto ile kavuşum.

Hem soru soranı hem olay gidşatını yöneten normalde Ay'dır. Fakat bu haritada Ay erkeğin annesini temsil ediyor.

Ay peregrin. (Zayıf durumda) Dsc çizgisi ve Neptün ile kavuşumda.
Merkür e kare ayrılan açı yapmış 7° önce. Olay yaklaşık 7 hafta önce olmuş. Yani sorgucu ve erkeğin annesinin arası ciddi açılmış.

Sorgucu ve erkeğin arasında açı yok. (Merkür satürn arasında açı yok.)

Ay Merkürden ayrılmış. Venüse doğru gidiyor. Yani Anne yeni bir gelin adayına doğru gidiyor. Venüs erkeğin 5. Evinde. Merkür bu evden çıkıyor/çıkmış. Bu yeni gelin adayı girmiş. Ay (anne) daha sonra Saturn ile 60lık yaklaşan açıya gidiyor. 6° ile.
(5. Evin ilerletilmiş 5. Evi 9.ev)

Merkür Güneşten yanık. Kendinde değil. Neptün ay karesi zihinsel bulanıklığını ve hayal kırıklığını da gösteriyor.

Merkür (kadın) Satürnü kendi üçlü yöneticisinde ağırlıyor.
Ama satürn (erkek) Merkürü hiç bir şekilde ağırlamıyor.

Ayrıca merkür erkeğin 6. Evi girişinde.
Fakat satürm kadının hâlâ 5. Evinde.

Kadın erkeği seviyor. Fakat erkeğin hiç ilgisi kalmamış.

Merkür ay Neptün karesinden 10birime kadar kurtulacak.
Yani kadının unutması zaman alacak.

Sonuç: Kadın 10 -12hafta sonra tam unutmaya başlarken, erkeğin nişanlandığı öğrenir.

Göstergeler çalışmıştır. Hiç geri dönüş olmadığı gibi başka bir kadın olduğu da ortaya çıkmıştır.

Her bahar bir çiçekle başlar.
08-22-2019 12:31 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

dün bir ara ya ben acaba bu kadar sinastri ve evlilik transiti bakıyomda... sahi cidden önce ben kendim evlenebilcek miyim acaba diye bir horary sordum ve sonuç gülücük
asc oğlak... yöneticisi satürn retro ve tam kavuşum... demekki satürn retrosu bittikten sonra tam anlamıyla kendimi hazır hissedicem..
dsc yengeç.. yöneticisi ay 21 derece akrepte.. yani evlilik konusunda krizler yaşadığımı ve karşıma hep dönüştürücü kişiler geldiğini ve ayın akrepte düşük konumda olmasından ötürü pek öyle bebek gül bebek bir evlilik hayatımın olmadığı
( ilk evliliğim) hatta ay ile satürn arasındaki 7 derece farkta tam bundan 7 yıl önce boşandığımı gösteriyor gülücük
internetteki horary makalalerinde ayın o burçtyan ayrılmasına kalan derece(30-21=9 derece oluyor burda) hesaplanır ama burda 7.evin içinde aynı zamanda K.A.D olduğu için önce buna bakmak gerekiyor... ve hatta bunun konumuda çok ilginç tam tamın 1,0000 derece var(15,59-14,59) asc ile kavuşmasına gülücük yani burda 1 yıllık bir süre kalmış ve çok kadersel bir evlilik olacağını gösteriyor... yani kadersel demek tutulma demek zaten gülücük 26 aralık tarihinde 4 derecede jüpiter kavuşumlu ve uranüs üçgenli bir tutulma olacak... muhtemelen o tarihlerde bir tanışmave hızlıca 6 ay içinde alınacak bir evlilik kararı olacak gibi duruyor.. bakalım bekleyip göricez gülücük

yer: dilucu/ığdır
saat: 04.09.2019 15.37

[Resim: ZF4jZmbjAQN5ZwNkBGR1ZmpjZQNjZGNjZQNjZQN5ZwxjZD.png]

KARM IS BITCH!!!
09-05-2019 10:31 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Biblo Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Cvp: Horary Çalışmaları
Bu yaz horary eğitimi aldım ve soruyu soranın saatinin değil soruya bakan kişinin baz aldığı saate göre çalışıyordum.Bundan sonraki horary sorularında sorulduğu saatleri not edip bakacağım.kafama takılan bir durumdu
10-11-2019 08:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Horary(soru) astrolojisi salmakis 291 491,578 10-11-2019 08:32 PM
Son Mesaj: Biblo
  Horary Sohbet SESAME 74 108,984 09-24-2016 02:41 AM
Son Mesaj: Melek_06
  horary haritamı yorumladım yardımcı olabilir misiniz? lacrimosa 0 7,013 01-25-2013 08:00 PM
Son Mesaj: lacrimosa
  HORARY/saatler astrolojisine örnek /dr mesut kırgız vivienleigh 4 17,571 03-09-2011 10:15 PM
Son Mesaj: Daily
  Horary Vakaları Tuğçe 11 22,898 02-23-2011 04:29 PM
Son Mesaj: lacrimosa

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 4 Misafir