Değerlendir:
  • 40 Oy - 3.18 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Horary Çalışmaları
Yazar Mesaj
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

RE: Horary Çalışmaları
Kendimi güzin abla gibi hissettim birden :D
Arkadaşlar böyle başlığı görünce hani ilginç geldiği için soru sorulduğunda ben o soruların geçerliliğinden şüphe duyuyorum(radikallik kurallarına uysa bile).Çünkü daha önceden doğmuş birşeyin doğum tarihini yanlış almışız gibi oluyor. Böyle bir alan olduğu aklınızda olsun.İleride bir şey yaşadığınızda gelişme eşliğinde soru sorulması her zaman daha tercih edilir birşeydir.

Çünkü soru taze ve yoğun olur .
(06-01-2010 10:53 PM)virgotaurus Yazılan:  
(06-01-2010 10:39 PM)Terazi Yazılan:  Bende sorabilir miyim ya çok heveslendim şuan utanıyorum ama sorucam gülücük
Yaz okuluna gidicem orada onunla ilişkim devam edecek mi ?

1 Haziran 2010 21:37 İstanbul

Soru radikal değil galiba, doğru mu söyledim jomajagülücük

Son derecelerde olduğuna bakarak söyledin değil mi? yükselenin 27 sonrası olduğu durumlarda genellikle soru değerlendirilmez.

Evet sanki öyle gibi.Aslında çok kıyıda(26-27 arasında da olabilir) yani hangi semt olduğuna bağlı olarak ta değişir.

(06-01-2010 10:36 PM)tuana1982 Yazılan:  Merhaba jomaja ben sitede henüz yeniyim ilk kez karşılaşıyorum astrolojinin böyle bir dalıyla gerçi astroloji hakkında fazla bir bilgim varda diğemem ama ilgimi çekti bu konu ve soracağım soruya cevap verirseniz çok mutlu olurum.saat 21:31soru ondan ayrılmam dahamı iyi olur,yer bursa

tuana şimdi ben bu soruya ne cevap vereyim.Hani bu soruya verilecek cevap evet-hayırdan öte tavsiye olacak.karga kılavuzluğunda burun neyden çıkmıyor biliyorsun değil mi?dil çýkarma bide boşver bu herifi ayrıl git dersem adam beni bulup dövmesin sonra.

soru için şunu söyleyeyim : havada aşk kokusu var.ağır biçimde hemde dil çýkarma Ve ağır bir tutku-arzu(birinci ev pluto-kad).Ki daha çok kaynak sen gibisin.

7.ev yöneticisi 5. evde , 5. ev yöneticisi 7. evde.Aşk - zevk.Ki zaten 7. eve yerleşen venüs zevk gezegenlerinden biridir.

Fazla zevk var bu işte.Daha ciddi devam etmem gerekirse bazı gözüme batan şeyler: evet böyle bir konuma sahipsin(5-7 durumu).Hatta merkür venüs arasında sekstil var.Ama uzaklaşıyor.Ve senin yöneticin olan Jüpiter son derecede.Binevi boşlukta.Ben biraz bu işte oldu-olacak denilip biyere varamama hissediyorum nedense.Tamam bu kadar eğlence yeter sonuç nerde denilebilir yani.

Ve ayı da unutmayalım tabi.Ayın önünde şu açılar dikkatimi çekti.

Ay merkür(sorduğun kişinin göstergesi) kare : Gerilim.
Mars zıt açı - kavga gerilim.
ay-neptün birleşme :hayalkırıklığı olabilir(neptün açısı ayın son açısı)

Şimdi yanlış düşünme ama ilerde sadakat veya güvenin sınandığı ve hayal kırıklığının olduğu bir süreç de olabilir.

Böylece aslında cevap vermeden cevap vermişim oldum galiba.:D Umarım en hayırlı kararı alırsın.

ama mesajımdaki ilk yazdığım şeyi tekrar hatırlatayım.

"Arkadaşlar böyle başlığı görünce hani ilginç geldiği için soru sorulduğunda ben o soruların geçerliliğinden şüphe duyuyorum(radikallik kurallarına uysa bile).Çünkü daha önceden doğmuş birşeyin doğum tarihini yanlış almışız gibi oluyor. Böyle bir alan olduğu aklınızda olsun.İleride bir şey yaşadığınızda gelişme eşliğinde soru sorulması her zaman daha tercih edilir birşeydir."
06-02-2010 12:28 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Terazi Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 1

Yani benim sorum geçersiz mi oluyor yükselen 26.64 derecede diye anladığım tek şey bu oldu pek anlamadým

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=8...2=1&lang=e
06-02-2010 12:36 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
anaksunamu Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

(06-02-2010 12:28 AM)JoMaJa Yazılan:  Kendimi güzin abla gibi hissettim birden :D
Arkadaşlar böyle başlığı görünce hani ilginç geldiği için soru sorulduğunda ben o soruların geçerliliğinden şüphe duyuyorum(radikallik kurallarına uysa bile).Çünkü daha önceden doğmuş birşeyin doğum tarihini yanlış almışız gibi oluyor. Böyle bir alan olduğu aklınızda olsun.İleride bir şey yaşadığınızda gelişme eşliğinde soru sorulması her zaman daha tercih edilir birşeydir.

Çünkü soru taze ve yoğun olur .
(06-01-2010 10:53 PM)virgotaurus Yazılan:  
(06-01-2010 10:39 PM)Terazi Yazılan:  Bende sorabilir miyim ya çok heveslendim şuan utanıyorum ama sorucam gülücük
Yaz okuluna gidicem orada onunla ilişkim devam edecek mi ?

1 Haziran 2010 21:37 İstanbul

Soru radikal değil galiba, doğru mu söyledim jomajagülücük

Son derecelerde olduğuna bakarak söyledin değil mi? yükselenin 27 sonrası olduğu durumlarda genellikle soru değerlendirilmez.

Evet sanki öyle gibi.Aslında çok kıyıda(26-27 arasında da olabilir) yani hangi semt olduğuna bağlı olarak ta değişir.

(06-01-2010 10:36 PM)tuana1982 Yazılan:  Merhaba jomaja ben sitede henüz yeniyim ilk kez karşılaşıyorum astrolojinin böyle bir dalıyla gerçi astroloji hakkında fazla bir bilgim varda diğemem ama ilgimi çekti bu konu ve soracağım soruya cevap verirseniz çok mutlu olurum.saat 21:31soru ondan ayrılmam dahamı iyi olur,yer bursa

tuana şimdi ben bu soruya ne cevap vereyim.Hani bu soruya verilecek cevap evet-hayırdan öte tavsiye olacak.karga kılavuzluğunda burun neyden çıkmıyor biliyorsun değil mi?dil çýkarma bide boşver bu herifi ayrıl git dersem adam beni bulup dövmesin sonra.

soru için şunu söyleyeyim : havada aşk kokusu var.ağır biçimde hemde dil çýkarma Ve ağır bir tutku-arzu(birinci ev pluto-kad).Ki daha çok kaynak sen gibisin.

7.ev yöneticisi 5. evde , 5. ev yöneticisi 7. evde.Aşk - zevk.Ki zaten 7. eve yerleşen venüs zevk gezegenlerinden biridir.

Fazla zevk var bu işte.Daha ciddi devam etmem gerekirse bazı gözüme batan şeyler: evet böyle bir konuma sahipsin(5-7 durumu).Hatta merkür venüs arasında sekstil var.Ama uzaklaşıyor.Ve senin yöneticin olan Jüpiter son derecede.Binevi boşlukta.Ben biraz bu işte oldu-olacak denilip biyere varamama hissediyorum nedense.Tamam bu kadar eğlence yeter sonuç nerde denilebilir yani.

Ve ayı da unutmayalım tabi.Ayın önünde şu açılar dikkatimi çekti.

Şimdi yanlış düşünme ama ilerde sadakat veya güvenin sınandığı ve hayal kırıklığının olduğu bir süreç de olabilir.

Böylece aslında cevap vermeden cevap vermişim oldum galiba.:D Umarım en hayırlı kararı alırsın.

ama mesajımdaki ilk yazdığım şeyi tekrar hatırlatayım.

"Arkadaşlar böyle başlığı görünce hani ilginç geldiği için soru sorulduğunda ben o soruların geçerliliğinden şüphe duyuyorum(radikallik kurallarına uysa bile).Çünkü daha önceden doğmuş birşeyin doğum tarihini yanlış almışız gibi oluyor. Böyle bir alan olduğu aklınızda olsun.İleride bir şey yaşadığınızda gelişme eşliğinde soru sorulması her zaman daha tercih edilir birşeydir."
jojama verdiğin cevaplar ve açıklamalar için tşk ederim ama aslını söylemek gerekirse bu soruyu son 3 yıldır sürekli soruyorum kendime ama işin içinden çıkılmaz bir hal aldığı için burda sorma gereği duydum her ne kadar burda böyle bir yazı yazmamın doğru olmadığını bilsemde kendime mani olamadım:(
tekrar tşk ederim emeğin için.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=r...opo=1&ast=
KONUŞSAM DİLİM YANAR,SUSSAM KALBİM
06-02-2010 01:06 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

(06-02-2010 12:38 AM)virgotaurus Yazılan:  Yükselenden ziyade yükselen yöneticiside balığın son derecelerinde diye düşünmüştümsaskin.w

Hımm.Evet insanda ilk başta öyle birşey olabilir mi diye düşünüyor.Yükselen son derecelerde olduğunda radikallik bozuluyorsa yöneticide de bakılmalı diye.

Ama hayır.Özellikle bunu belirten bir kural yok.

Hatta bence sorudan emin olunursa yükselen son dereceler de bile şans denenebilir.

(06-02-2010 12:36 AM)Terazi Yazılan:  Yani benim sorum geçersiz mi oluyor yükselen 26.64 derecede diye anladığım tek şey bu oldu pek anlamadým

açı olarak radikal şu durmda.ama terazi sen de terazi de 7. ev sorusu sordunuz ve 5 dakika aralıkla sordunuz haritalar benziyor onun için özet geçeyim.

zevk-eğlence kısmına dikkat.(5.-7.ev)

Alıntı:Ve ayı da unutmayalım tabi.Ayın önünde şu açılar dikkatimi çekti.

cevap olarak eder ama biraz dalgalı-gerilimli devam eder diyeyim.Ve hayal kırıklığı pişmanlık olaiblir.

ve bilmem sorduğun sorunun haritasına baktın mı?

saturn 9. evde.Yaz okulu dedin.Dönem içinde kalmak kötüdür ama yaz okulunda kalmak nasıl bir duygudur bilir misin?Ben biliyorum :D Tavsiyem sen bilme.Ay bir de vize iyi gelir finalde serersin sonra kafanı vuracak duvarlar ararsın.
Eğer 5. ev konusuna(tekrar edeyim 5 . - 7 . ev vurgusu) zevke sefaya kaptırırsan büyük ve müthiş eğitici saturn dersini 9.ev(yüksek öğrenim , üniversite) konularında verecektir.

Sev , eğlen ama abartma(ben yaptım sen yapma dil çýkarma)Biraz fazla nasihat içerikli oldu ama idare et.

ve sana da aynı hatırlatmayı yapayım :

"İleride bir şey yaşadığınızda gelişme eşliğinde soru sorulması her zaman daha tercih edilir birşeydir."
06-02-2010 01:46 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

(06-02-2010 01:06 AM)tuana1982 Yazılan:  jojama verdiğin cevaplar ve açıklamalar için tşk ederim ama aslını söylemek gerekirse bu soruyu son 3 yıldır sürekli soruyorum kendime ama işin içinden çıkılmaz bir hal aldığı için burda sorma gereği duydum her ne kadar burda böyle bir yazı yazmamın doğru olmadığını bilsemde kendime mani olamadım:(

Rica ederim.gülücük Soru tazeliği derken bundan bahsediyordum.Ama olsun belki de başlığı bugün görmenin ve soru sormanın da kendi içinde bir anlamı vardır.Farketmeden doğru zamanı yakalamışsındır belki.
06-02-2010 01:53 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
anaksunamu Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

(06-02-2010 01:53 AM)JoMaJa Yazılan:  
(06-02-2010 01:06 AM)tuana1982 Yazılan:  jojama verdiğin cevaplar ve açıklamalar için tşk ederim ama aslını söylemek gerekirse bu soruyu son 3 yıldır sürekli soruyorum kendime ama işin içinden çıkılmaz bir hal aldığı için burda sorma gereği duydum her ne kadar burda böyle bir yazı yazmamın doğru olmadığını bilsemde kendime mani olamadım:(

Rica ederim.gülücük Soru tazeliği derken bundan bahsediyordum.Ama olsun belki de başlığı bugün görmenin ve soru sormanın da kendi içinde bir anlamı vardır.Farketmeden doğru zamanı yakalamışsındır belki.
Evet belkide dediğin gibi doğru zamanı yakaladım gülücük

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=r...opo=1&ast=
KONUŞSAM DİLİM YANAR,SUSSAM KALBİM
06-02-2010 02:36 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

Jomaja, belki de bu forumda en fazla soru soran benim ama bir sorum daha olacak cevaplarsan sevinirim, hastalık amacı ile uzaklaşması bahane mi? saat:01:45 bandırma, şimdi sorulan bir sorudur, gerçi günlerdir kafamı kurcalayan bir soru ancak şimdi net olarak sordum belki de...
06-02-2010 03:02 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

(06-02-2010 03:02 AM)venüs_ Yazılan:  Jomaja, belki de bu forumda en fazla soru soran benim ama bir sorum daha olacak cevaplarsan sevinirim, hastalık amacı ile uzaklaşması bahane mi? saat:01:45 bandırma, şimdi sorulan bir sorudur, gerçi günlerdir kafamı kurcalayan bir soru ancak şimdi net olarak sordum belki de...

Soru haritasında saturn 7. evde.Bu soru radikalliğini etkiliyor.Başka sefere venüs gülücük
06-02-2010 03:30 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

(06-02-2010 03:30 AM)JoMaJa Yazılan:  
(06-02-2010 03:02 AM)venüs_ Yazılan:  Jomaja, belki de bu forumda en fazla soru soran benim ama bir sorum daha olacak cevaplarsan sevinirim, hastalık amacı ile uzaklaşması bahane mi? saat:01:45 bandırma, şimdi sorulan bir sorudur, gerçi günlerdir kafamı kurcalayan bir soru ancak şimdi net olarak sordum belki de...

Soru haritasında saturn 7. evde.Bu soru radikalliğini etkiliyor.Başka sefere venüs gülücük

koptum.w Aklıma takılan hangi sorunun bir cevap getirisi oldu ki,, harbiden ne şanslıymış yaa???pek anlamadým Gökyüzü bile onun lehine çalışıyor... çok kýzdým Pes etmek yok dibini, bucağını bulacağım aklıma takılan soruların... Eh ne de olsa lilithimin konumları çok fena, inat ettim yılmayacam. :D :D
Yine de teşekkür ederim Jomaja..gülücük
06-02-2010 03:55 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Terazi Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

(06-02-2010 01:46 AM)JoMaJa Yazılan:  
(06-02-2010 12:38 AM)virgotaurus Yazılan:  Yükselenden ziyade yükselen yöneticiside balığın son derecelerinde diye düşünmüştümsaskin.w

Hımm.Evet insanda ilk başta öyle birşey olabilir mi diye düşünüyor.Yükselen son derecelerde olduğunda radikallik bozuluyorsa yöneticide de bakılmalı diye.

Ama hayır.Özellikle bunu belirten bir kural yok.

Hatta bence sorudan emin olunursa yükselen son dereceler de bile şans denenebilir.

(06-02-2010 12:36 AM)Terazi Yazılan:  Yani benim sorum geçersiz mi oluyor yükselen 26.64 derecede diye anladığım tek şey bu oldu pek anlamadým

açı olarak radikal şu durmda.ama terazi sen de terazi de 7. ev sorusu sordunuz ve 5 dakika aralıkla sordunuz haritalar benziyor onun için özet geçeyim.

zevk-eğlence kısmına dikkat.(5.-7.ev)

Alıntı:Ve ayı da unutmayalım tabi.Ayın önünde şu açılar dikkatimi çekti.

cevap olarak eder ama biraz dalgalı-gerilimli devam eder diyeyim.Ve hayal kırıklığı pişmanlık olaiblir.

ve bilmem sorduğun sorunun haritasına baktın mı?

saturn 9. evde.Yaz okulu dedin.Dönem içinde kalmak kötüdür ama yaz okulunda kalmak nasıl bir duygudur bilir misin?Ben biliyorum :D Tavsiyem sen bilme.Ay bir de vize iyi gelir finalde serersin sonra kafanı vuracak duvarlar ararsın.
Eğer 5. ev konusuna(tekrar edeyim 5 . - 7 . ev vurgusu) zevke sefaya kaptırırsan büyük ve müthiş eğitici saturn dersini 9.ev(yüksek öğrenim , üniversite) konularında verecektir.

Sev , eğlen ama abartma(ben yaptım sen yapma dil çýkarma)Biraz fazla nasihat içerikli oldu ama idare et.

ve sana da aynı hatırlatmayı yapayım :

"İleride bir şey yaşadığınızda gelişme eşliğinde soru sorulması her zaman daha tercih edilir birşeydir."

Öncelikle çok teşekkür ettim Jomaja çok sağol . çiçek

Mükemmel tespit , adım gibi biliyorum ilişkimiz devam ederse ben yaz okulu sonundada kalmış olucam derslerimden onun yüzünden Satürnün 9.evde olmasına hiç şaşırmadım.Onunla vakit geçirip eğlenmek daha çok cezbediyor beni yine dersleri sallıycam bu yüzden aslında birlikte olmamamız benim için çok daha hayırlı olacak .Zevke sefaya kaptırırsam 2 ay sonra Satürnün tokatını yicem en hokkalısından sonundada hem derslerden kalacam hemden ondan gelen hayal kırıklığı olacak .

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=8...2=1&lang=e
06-02-2010 07:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Horary(soru) astrolojisi salmakis 291 492,840 10-11-2019 08:32 PM
Son Mesaj: Biblo
  Horary Sohbet SESAME 74 109,080 09-24-2016 02:41 AM
Son Mesaj: Melek_06
  horary haritamı yorumladım yardımcı olabilir misiniz? lacrimosa 0 7,016 01-25-2013 08:00 PM
Son Mesaj: lacrimosa
  HORARY/saatler astrolojisine örnek /dr mesut kırgız vivienleigh 4 17,599 03-09-2011 10:15 PM
Son Mesaj: Daily
  Horary Vakaları Tuğçe 11 22,909 02-23-2011 04:29 PM
Son Mesaj: lacrimosa

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir