Değerlendir:
  • 40 Oy - 3.18 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Horary Çalışmaları
Yazar Mesaj
yadayy Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

RE: Horary Çalışmaları
hemen saat yazayım 23:58 tamda bunu düşünüyordum şuan düşündüğüm şey gerçekleşecekmi 10:04:2012 izmir. yardımcı olursanız çok sevinirim
04-11-2012 12:59 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 30

Horary harittada 7. ev yöneticisi yükselen ile kavuşursa ne demektir?

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
04-11-2012 01:21 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yadayy Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

http://dogumharitasi.astroloji.org/index.php

işle ilgili sorum haritada bu yorumlayabilecek olan varsa sevinirim.
04-11-2012 11:46 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

Alıntı:o kişi beni seviyor mu?

Haritayı çıkartmışsın zaten eylülmavi.
Burada
Sorularıma cevap verdiğin için teşekkürler.Genellikle bana bişey sorduğunda karşı sorularla insanları bezdirme kabiliyetim yüksektir.dil çýkarma

Aslında bu tipik bir evet-hayır sorusu değil.eylemlerden çok kişinin niyet/hisleri üzerine bir soru.Umarım yanlış yönlendirme yapmam.

Öncelikle yaşını sormamın nedeni.Hem 7. ev çizgisinde merkürün bulunması hem de 7. ev yöneticisinin başakta bulunması(merkür) idi.Bu bahsedilen kişinin yaş olarak senden genç olabileceğini düşündürttü bana.Sonra senin yöneticlerinin de ikizlerde(merkür) olması belki böyle bir şey yoktur diye de düşündürttü gerçi.

Kişinin seninle ilgili düşüncelerinin anlamak için senin göstergelerinin onun hangi evlerine düştüğüne bakmam gerekli diye düşünüyorum.Şu durumda haritayı 7. ev başlangıç çizgisiymiş gibi düşünmeliyiz.

Bu kişinin kendi göstergeleriyle başlayalım.Merkür 7. evle birleşnek üzere ve yönetici mars (başak) ta.bu iki gezegen bahsedilen kişinin göstergeleri .Ve bu iki gezegen arasında karşılıklı etkileşim var.Bahsedilen kişinin haritasında bu tarz bir gösterge oldukça büyük bir ipucu bence.Bu noktadan sonra bakacağım şey bu gezegenlerin hangi evlere yerleşmiş olduğu.Bu iki gezegen 7. ve 11 . evlere konumlanmış durumda.Ki bunlar bahsedilen kişinin kendisiyle ilgili evler.Yani eğer haritada 1-7 arasında olsaydı kişinin öncelikli ilgisinin sen olduğunu söyleyebilirdim.Ama bu göstergeler kendi evlerinde.Kişi öncelikle kendini düşünüyor.İlişki(artık adı her neyse) bunlardan önce kendini ve kendi özgürlük/bireyselliğini düşünüyor.

Aslında karşılıklı etkileşim horary de hayırlı(istenilen sonuca ulaşmada yardımcı) kabul edilen bir durumdur.Ama sorunun soruluş tarzında yola çıktığımda ulaştığım sonuç bu oluyor.Belkide bütün bireyselliğine rağmen kişi yüksek nitelikli/özellikli birisi olduğunu gösteriyor olabilir.

Senin göstergelerin ise onun evlerinde senin 9. evin onun 3. evi gibi düşünebiliriz.İletişim konusuna özellikle değinmemin nedeni buydu.Aklıma ilk gelen şeyler buydu.Yakın çevre vs. de olabilir tabi.Yine daha fazla ilgili tarafın sen olduğunu düşünüyorum.

Bu arada senin birinci evinde saturn ,tersinden bakarsak onun 7. evinde saturn var.Seni soğuk ve mesafeli buluyor olabilir.

ama

venüsle birleşmeye giden bir ay var.(duygu bazında bakarsak bu kişinin seni beğndiği sonucuna ulaşıyorum.aslında beğeni - iletişim var.ama duygusal bazda bir derinlik - yakınlık hissetmiyorum)

ikiside senin göstergen.(ay-venüs) : bunu oldukça olumlu buldum.
merkür-venüs sekstil(o-sen) açıyı merkür gerçekleştireceği için bu kişi tarafından başlatılan(ilk adım atılan) olumlu gelişecek bir olay.

ayrıca
ay ın en son açı yaptığı gezegen merkür yani aslında yakın zamanda zaten pozitif birşey gerçekleşmiş olduğunu düşünüyorum.

aslında olay bazına indirdiğimde negatif olay gördüğümü pek söyleyemem ama duygu bazında üsteki yazdığım şekilde düşünüyorum.belki olay kişilerin hayrına olacak şekilde sonuçlanacağını gösteriyordur.sonuç ne olursa olsun.

umarım en iyi ve hayırlı şekilde olaylar gelişir.
çiçek

yalnız fena köreldim.astrolojiden çok uzak kalmışım
aðla...
04-30-2012 09:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

teşekkür ederimm jomaja...çiçek

gayet güzel açıklamşsın.. olumlu gibi gözüksebile, ister beğeni olsun, ister svegi, ister başka bi his, bi gelecek düşünmüyorum onla..

balığımın üzerine başka bi balık koklayamam gülücük

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
04-30-2012 10:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
albunea Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 13

selam,

ilişki ile ilgili sorduğum soruda 1. ev başak 7. ev balık çıkıyor. yöneticileri ne alınmalı? şiron ve neptün alınacaksa kavuşumdalar. ama sanırım başak yöneticisi merkür alınıyor.. nedir?
04-30-2012 10:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
galadriel_elf Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(04-30-2012 09:45 PM)JoMaJa Yazılan:  
Senin göstergelerin ise onun evlerinde senin 9. evin onun 3. evi gibi düşünebiliriz.İletişim konusuna özellikle değinmemin nedeni buydu.Aklıma ilk gelen şeyler buydu.Yakın çevre vs. de olabilir tabi.Yine daha fazla ilgili tarafın sen olduğunu düşünüyorum.

Bu arada senin birinci evinde saturn ,tersinden bakarsak onun 7. evinde saturn var.Seni soğuk ve mesafeli buluyor olabilir.

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lan...1335091285

Bu "acaba evlenecek miyiz?" sorusunun haritasıydı. Yıldırım'la en son olumlu ya da olumsuz bir sonuca ulaşamamıştık. Senin yukarıda yaptığın yoruma göre ben (venüs) onun 12. evinde oluyorum. Ve benim 1. evimde pluto var. Yani beni tamamen bitirmiş, sorunun cevabı da olumsuz mu diyoruz?

Not: Bu arada 1. tekil şahıs kullanarak yazdım mesajı ama nasıl hitap etmem gerektiğini bilemedim. Eğer bir hata yapıyorsam peşinen kusura bakmayın diyorum.

http://www.astro.com/tmpd/c15nfileFiK3sn-u1335170497/astro_2gw_01_doum_haritam_he.31499.27549.gif?27671
04-30-2012 10:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

(04-30-2012 10:57 PM)galadriel_elf Yazılan:  
(04-30-2012 09:45 PM)JoMaJa Yazılan:  

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lan...1335091285

Bu "acaba evlenecek miyiz?" sorusunun haritasıydı. Yıldırım'la en son olumlu ya da olumsuz bir sonuca ulaşamamıştık. Senin yukarıda yaptığın yoruma göre ben (venüs) onun 12. evinde oluyorum. Ve benim 1. evimde pluto var. Yani beni tamamen bitirmiş, sorunun cevabı da olumsuz mu diyoruz?

Not: Bu arada 1. tekil şahıs kullanarak yazdım mesajı ama nasıl hitap etmem gerektiğini bilemedim. Eğer bir hata yapıyorsam peşinen kusura bakmayın diyorum.

soruna bakmadım onun için birşey söyleyemem galadriel.her soru kendi içinde özeldir.ve bence küçük bir unsur bile dengeyi değiştirebilir.zaten bence soru nitelikleriniz de farklı.
05-01-2012 12:07 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Bi soru da benden

Gelecek sene aynı yerde çalışmaya devam edecek miyim ?

Yer:İstanbul Zaman :17 Mayıs 2012 - 10:45

Soru radikal gözüküyor.
05-17-2012 11:48 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

Sevgili Jomaja

Ben cevaplıyorum sorunu yani aslına o kadar uzun yazamayacağım tabii :D çünkü uzman değilim sonuçta ama horary yi sevdiğim için fikrimi belirtmek istedim.Ama yanlış da olabilir sonuçta iddialı değilim.

Aslan 1.yöneticin güneş 10.evde bu da sorunun gerçek bir kariyer sorusu olduğunu gösteriyor. Yani sonuçta sen göstergeleri falan bildiğin için direkt olarak cevabıma geçeyim. Güneşle mars arasında açı yok bütün göstergeler olumsuz sorunda aynı yerde kalacakmıyım bu durumda cevabımı hayır olarak verdim ama yani bu durum çok da senin lehine değil gibi.Şöyle ki güneş ve mars 10.ev yöneticisi neptünle olumsuzluk içerisinde dolayısıyla gelişen olayların senin umduğun gibi olamayacağını düşündüm. Ay 2. göstergen zaten koçta plütonla kare açıdaki şu anda gergin baskı altında hissediyor olabilirsin kendini. Güneş jüpiterle kavuşumuş ama uzaklaşıyor açı kendini revavete kaptırabilceğini gösteriyor ki neptün de tembel bir gezegen :D Neptünle kareye gitmiş zaten yaklaşan açı. Ama marsın neptünden uzaklaşmaya başlamış bilemiyorum yani belki zaman içinde olumluya döner. Marsn 2.evde olması güneşin boğada olması ayın retro venüsle açıya gidiyor olması bana maddiatla ilgili bir sıkıntının olabileeğini gösterdi.

Yani bilemiyorum tabii de atıyorum tayin istemişsindir İstanbul yerine Bursa olur sen müdür olmak istemişsindir müdür yardmcısı olursun ya da işte maddiyatla alakalı belki de var olan durumdur bu gülücük

Tabii 10. ev içindeki gezegenlere de bakmak gerekiyor bildiğim kadarıyla jüpiter var merkür var mesela merkürün toprak evinde toprak üçgeni yapması marsla plütonla anlaşmada belki herşey olumlu gidebilir ama sonuç beklediğin gibi olamayabilir ben böyle düşündüm.Bir de enteresan merkür saatinde sormuşsun ama gezegen olarak orta karar makara Bu gezegen saatine yanlış da bakmış olabilirim.
05-18-2012 04:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Horary(soru) astrolojisi salmakis 291 491,677 10-11-2019 08:32 PM
Son Mesaj: Biblo
  Horary Sohbet SESAME 74 108,994 09-24-2016 02:41 AM
Son Mesaj: Melek_06
  horary haritamı yorumladım yardımcı olabilir misiniz? lacrimosa 0 7,013 01-25-2013 08:00 PM
Son Mesaj: lacrimosa
  HORARY/saatler astrolojisine örnek /dr mesut kırgız vivienleigh 4 17,573 03-09-2011 10:15 PM
Son Mesaj: Daily
  Horary Vakaları Tuğçe 11 22,899 02-23-2011 04:29 PM
Son Mesaj: lacrimosa

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir