Değerlendir:
  • 32 Oy - 2.5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Meslek göstergeleri İş değişimi
Yazar Mesaj
yasemen88 Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

RE: Meslek göstergeleri İş değişimi
(06-06-2010 05:53 PM)venüs_ Yazılan:  Yasemen yemek yapmakla aran nasıl bilemiyorum ama, sanki sen 2. ev boğadaki stelyumla, bir yemek kitabı yazabilir, yemek programı sunucusu olabilirsin gibi geldi bana... aeonun kusuruna bakma sen balık olsa idin yorumlarda şansın daha açık olabilirdi... :D :D

öyle bir durumu mu var aeonun? zaafı var yani:D:D bilseydim martta doğardım:D ama yok ya yine de ben kendi halimden son derece memnunum:D yemekle aram hiç yok bu arada en azından yapmakla gülücük

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=x...&rs=0&ast=
06-06-2010 06:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

(06-06-2010 06:00 PM)yasemen88 Yazılan:  
(06-06-2010 05:53 PM)venüs_ Yazılan:  Yasemen yemek yapmakla aran nasıl bilemiyorum ama, sanki sen 2. ev boğadaki stelyumla, bir yemek kitabı yazabilir, yemek programı sunucusu olabilirsin gibi geldi bana... aeonun kusuruna bakma sen balık olsa idin yorumlarda şansın daha açık olabilirdi... :D :D

öyle bir durumu mu var aeonun? zaafı var yani:D:D bilseydim martta doğardım:D ama yok ya yine de ben kendi halimden son derece memnunum:D yemekle aram hiç yok bu arada en azından yapmakla gülücük
Potansiyel var gibi, denemekte fayda var derim.. verygood
06-06-2010 06:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yasemen88 Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

(06-06-2010 06:02 PM)venüs_ Yazılan:  

ilginçgülücük denemekten birşey kaybetmeyiz,teşekkür ederim en azından ciddiye alıp fikir verdin gülücük

06-06-2010 06:05 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yasemen88 Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

(06-06-2010 06:08 PM)Vena Yazılan:  İlla kalıplara sokmak gerekmiyor, bende Neptün falan yok :D astroloji, psikoloji, fotoğraf hepsi ilgi alanım çok güçlü olarak diğer açıdan bakarsak belki de eksik olana yöneliyor olabiliriz. Sonuçta meslek yorumu diye birşey yapmak oldukça detaylı analiz gerektirir kaldı ki haritanın üstüne kendi çizdiğimiz bir yol var, ve haritada çok güçlü çok bariz kombinasyonlar olsa bile bunlar bizi bir çok hatta pek çok seçeneğin olduğu yollara çıkarır, meslekle ilgili soru sorarken, okuduğumuz ya da bitirdiğimiz bölüm, okumayı planladığımız bölüm ya da aklımızda olan alanlar belirtilip soru sorulursa iş daha kolaylaşır.

işte bu cevap da benim için yeterliydi.teşekkür ederim vena.

06-06-2010 06:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

Vena dediklerine katılıyorum, ben sadece güneşinin olduğu alana bakarak söyledim, haritanın geneline bakılırsa bir çok potansiyelin açığa çıkacağı kesindir, ama, dediğim gibi potansiyel yeteneğin olabilme durumu söz konusu olabilir.. verygood
06-06-2010 06:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

(06-06-2010 06:11 PM)virgotaurus Yazılan:  
(06-06-2010 06:02 PM)venüs_ Yazılan:  

Benim burcum boğa ve yükselenim yengeç. Her yerde iyi gurmedirler yazıyor. Bir gün belki bu yanımı keşfederim. Pc başından kalkabilrsem tabigülücük
Satürn yerleşimi nasıl, o farkındalığını azaltmış olabilir, gecikme sebebi belkide ..gülücük
06-06-2010 06:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

Satürn yerleşimi nasıl, o farkındalığını azaltmış olabilir, gecikme sebebi belkide ..gülücük
[/quote]

Evet ya o satürnü unutuyorum heppek anlamadým Herşeyi erteliyor, geciktiriyor. O zaman gelecekte iyi bir aşçı ve iyi bir gurme olacam buna inanıyorum:D
[/quote]
İlgileniyorsan ve istiyorsan neden olmasın, haritanda bir çok potansiyel yetenek mevcut, ayrıca yanılmıyorsam mistik dörtgene sahip bir haritan var, hislerin kuvvetli olmalı... Astrolojik, mistik gelişmelerde söz konusu olabilir hayatında.. verygood
06-06-2010 06:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

(06-06-2010 06:22 PM)virgotaurus Yazılan:  Gurmenin anlamını biliyorum da, damak zevkime de güvenmem pek. Ama yaşamak için değil yemek için yaşayanlardanım derim hep. Vedat milor'u izliyor musunuz bilmem ama o adamı çok iyi anlıyorum. Herkes para biriktirir ev alır ben para biriktirir italya ya ya da başka bir ülkeye yemek yemeye giderim diyorgülücük Bu arada vedat milorun burcunu araıyorum ve bulamıyorum. Boğa olma ihtimali var diye düşünüyorum. Siz ne dersiniz?

bir defa ssat geç.dolap tam takır.
kendime işkence etmek için mi bilmem.bu adamı açtım.kuyu kebabı yiyor.
aman allahım bu kadar özendiğim birşey olmamaz.acıktım resmen ve peynir ekmek bile yok . o kadar berbat.ertesi gün kebapçıya gitmiştim.

10 Ekim 1955, İstanbul
06-06-2010 06:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

[/quote]

Evet mistik dörtgeni geçende de söylediler. Fazla miktarda başak özelliği gösterdiğim için başkalarını ve dolayısıyla kendimi çok eleştiririm. Ve mükemmel olmayınca da herşeyi eksik bulurum. Bu noktada hislerim konusunda da yeterince emin olamıyorum çünkü mükemmel görmüyorum hala onları:D Şu anda eksiğim hala. Birgün kendi yeteneklerime güvenirmiyim bilmem. Mistitizm konusuna gelince sürekli hırslarımı ve nefsimi köreltmeye çalışıyorum, dışardan bakan için saçma bir inat benimkisi belkidegülücük Bazen bunu yaparken ben bile kendime gülüyorum çünkü kendime öyle sınırlar çiziyorum ki çember gittikçe daralıyor:D
[/quote]

Evet, bende ay başağıyım ve hislerini çok iyi anlıyorum, insan zamanla kendi potansiyelini kabullenip direnmekten vazgeçiyor, hayat malesef ki herşeyin mükemmel olmayacağını insana öğretiyor... gülücük Hem herşey mükemmel olsa, çeşitliliğin güzelliğini nasıl öğrenebilirdik, hiç bir şey sebepsiz değildir.. gözkýrpma
06-06-2010 06:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Luli Çevrimdışı
√īoℓэ†
**
lt=

Rep Puanı: 6

Meslek göstergeleri İş değişimi
Yasemen,

Natalını, Whole Sign sistemine tabi kısaca değerlendirmek istedim: Öncelikle, gözüme çarpanlar, üç içsel (Güneş, Merkür, Mars) iki dışsal (Jüpiter, Pluto) gezegen dahilinde oluşmuş üç ayrı sabit T-Kare kombinasyonu oldu. Bu kombinasyonlardaki kilit (fokal) gezegen, on birinci evdeki Mars Kova´sı. Güçlü (rahat yerleşim, ikinci ev) Boğa vurgusu da (stelyum) söz konusu.

Güneş - Neptün - Ay (1), Güneş - Satürn - Ay (2), Jüpiter - Neptün - Ay (3), Merkür - Neptün - Ay (4) arasında, Büyük Üçgenlere sahipsin. Üstelik hem toprak evleri arasında, hem de toprak elementinde. (bkz; çifte vurguya davet) MaşAllah diyorum, başka da bi´şey demiyorum :D Zevzekliğim bi´yana; oldukça civcivli, olay mahali tadında gezegen ilişikleri ile dolu haritan. Hangi gezegen, hangisiyle üçgen, hangisiyle T-Kare oluşturmuş, bakayım derken, başım döndü dil çýkarma Sadede gelirsem, avaz avaz bağırmış enerjiler; Toprak Elementi ve Sabit Nitelik. Toplumsal etiketi, aynı zamanda mesleki potansiyeli işaret edebilecek Mc noktasının Satürn ile temasta ve yöneticiliğindeki burçta-evde bulunması da Satürn potansiyellerini natal malzemelerin açısından güçlü kılan. Mars ise; önceden de belirttiğim üzere, fokal-apex gezegen artı yükselen yöneticisi oluşuyla ´´beni de unutma´´ diyenlerden. Ayrıca, Pluto da, Satürn gibi hem yerleşim, hem de güçlü açıları bakımından, dikkat çekici...bu kadar dinamik bi´haritayı, kısa bi´zaman içinde, yekten değerlendirebilmek, benim açımdan mümkün değil. Çok çok genel anlamda, sırf Venüs İkizler´ini doyurmaya yönelik hehee -haritanda tespit edebildiğim güçlü gezegenlerin rehberliğinde- defterime notunu almış olduğum bi´kaç olası mesleği aktarmaya çalışayım. Detay´a inildiğinde, oldukça çeşitli meslek potansiyelleri de ihtimal dahilinde akla getirilebilir.

Satüryen Meslekler; Kurumsal Yönetim, Ticaret (güçlü bi’Mars ile) Memuriyet, Polislik (Akrep etkisi ile birlikte) Öğretmenlik (güçlü Merkür ve Jüpiter teması) Mimarlık (Balık, Neptün, Uranüs ve Oğlak faktörleri ile birlikte)

Marsiyen Meslekler; Spor ve Yarışmalar (5. ev de etkili), Yönetim (Oğlak ve Satürn de etkili), Polis-Ordu (Satürn-Akrep), Teknik Çalışma (Başak da etkili)

Plutonik Meslekler; Polislik (Satürn işbirliğinde), Araştırma ve Soruşturma, Geri Dönüşüm, Enerji ve Petrol.

Dikte etmeyi sevmem lakin; dikkatini çekebilecek koyu renkli kısımları özellikle araştırıp-soruşturman için yazdım. İlerleyen zamanlarda, natalını, detaylı olarak incelemek isterim. Özellikle T-Kare yorumlandırması açısından iyi bi´etüd olur ;)

06-06-2010 06:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  MESLEK SEÇİMİNDE NEYE BAKARIZ? lamia 26 39,034 09-04-2019 01:07 PM
Son Mesaj: yagmurimu
  haritada psikiyatrist/psikolog olma göstergeleri aphrodite 20 22,577 03-01-2017 07:43 PM
Son Mesaj: Ahmeedd
  Finansal Alanda Kariyer Göstergeleri tools 3 5,684 12-24-2014 01:42 AM
Son Mesaj: tools
  Mesleki Güç Göstergeleri kayasran 0 2,970 10-28-2012 10:48 PM
Son Mesaj: kayasran
  Gezegenlerin Meslek Seçmede Katkıları bluex 5 7,838 01-02-2011 12:10 AM
Son Mesaj: Yargıç

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir