Değerlendir:
  • 18 Oy - 3.5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

İngiltere Kralı Henry VIII
Yazar Mesaj
aeon
Kayıtsız

RE: İngiltere Kralı Henry VIII
beğenmenize sevindim.teşekkür ederim arkadaşlargülücük
01-26-2010 02:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

serena doğruğu saat kesin mi ev konumları yani?

eğer öyleyse 6ev (sağlık evi)in yöneticisi uranüs güneşle zıt açı yapmış,ani kazalar yaralanmalar..kral ava çıktığında bacağını yaralıyor ve uzun süre kimseye söylemeden gizliyo bunu, hatta eşi anne boleyn artık onun hiç çekici olmadığı kötü koktuğunu söyler kitapta =) hastalıklara olan bu rehaveti,kilo alması mars-neptün-jüpiter t karesiyle ilgili bence

aynı zamanda kral oldukça acımasız 2 eşininde başını kestirmiş haritasında pluto yada satürn etkisi göremedim
01-26-2010 02:39 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

Cvp: RE: İngiltere Kralı Henry VIII
(01-26-2010 02:39 PM)tugcee Yazılan:  serena doğruğu saat kesin mi ev konumları yani?

eğer öyleyse 6ev (sağlık evi)in yöneticisi uranüs güneşle zıt açı yapmış,ani kazalar yaralanmalar..kral ava çıktığında bacağını yaralıyor ve uzun süre kimseye söylemeden gizliyo bunu, hatta eşi anne boleyn artık onun hiç çekici olmadığı kötü koktuğunu söyler kitapta =) hastalıklara olan bu rehaveti,kilo alması mars-neptün-jüpiter t karesiyle ilgili bence

aynı zamanda kral oldukça acımasız 2 eşininde başını kestirmiş haritasında pluto yada satürn etkisi göremedim

yükselen yöneticisi merkür ,pluto ve satürnle kare açı yapmış.
marsı da 1.evinde konumlanmış.
01-26-2010 02:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

(01-26-2010 02:39 PM)tugcee Yazılan:  serena doğruğu saat kesin mi ev konumları yani?

tuğçecim astrodatabanktan aldım bilgileri onların yalancısıyım valla ,)

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
01-26-2010 03:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Dark Lord Dışarıda
DARK SIDE
**
lt=

Rep Puanı: 0

(01-26-2010 01:27 PM)Serena Yazılan:  
(01-26-2010 01:44 PM)Dark Lord Yazılan:  
(01-26-2010 12:23 PM)Dark Lord Yazılan:  Eric Bana daha yakışıklıymış bence gülücük O değil de, adamın haritası arap saçı gibiymiş. Ben çok fazla harita bakmadığım için mi bu şekilde algılıyorum , yoksa gerçekten de çok açılı ve kümeleşmemiş bir haritası mı var ??

dark lord evet haklısın, belli bir noktada kümeleşme yok aksine genel olarak dağılmış gezegenler.
maymun iştahlılığı ve çifter çifter atlayışı düşünüldügünde tipik bir ay koçu ve venüs ikizleri oldugunu düşünüyorum. tarihe iki kız kardeşle de aşk yaşayarak adını kazıyan bir kral venüs ikizler den başkası olamazdı sanırım:D
bir de şu dikkatimi çekti, adamın MC aksında yer alıyor venüsü. kariyerindeki kadın etkisi göz ardı edilemez. ayrıca dünyaca tanınma ve şöhret tipi de kadınları ve ilişkileri kapsayan, venüsyen bir çerçevede olmuştur. ve iki kardeşle kurdugu ilişkiler kapsamında venüs ikizlerin maymun iştahlılık, ayran gönüllülük gibi gölge yanlarıyla tanınmıştır.

Neler diyorsun Serena , benim de Venüs'üm İkizler ve MC ile kavuşum halinde, neredeyse aynı açılarla ... Bir daha bulunur mu ki Natalie Portman ve Scarlett Johansson gibi kardeş hehee

henriyle kıyaslandıgında seni satürn frenliyor olabilir:D

Peehh ben de İngiltere Kralı olsam , satürn matürn dinler miyim bee hehee

Herkes dedi merak içinde
Ölümden sonra hayat var mı diye,
Boşuna düşünürler
Sanki hayat varmış gibi ölümden önce ...
01-26-2010 03:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

ben kral olsam kesin hassan sabbah gibi birşey olurdum evill.
ülkede istibdat uygulardım .nihahaha
01-26-2010 03:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

(01-26-2010 03:51 PM)Dark Lord Yazılan:  
(01-26-2010 01:44 PM)Dark Lord Yazılan:  
(01-26-2010 12:23 PM)Dark Lord Yazılan:  Eric Bana daha yakışıklıymış bence gülücük O değil de, adamın haritası arap saçı gibiymiş. Ben çok fazla harita bakmadığım için mi bu şekilde algılıyorum , yoksa gerçekten de çok açılı ve kümeleşmemiş bir haritası mı var ??

dark lord evet haklısın, belli bir noktada kümeleşme yok aksine genel olarak dağılmış gezegenler.
maymun iştahlılığı ve çifter çifter atlayışı düşünüldügünde tipik bir ay koçu ve venüs ikizleri oldugunu düşünüyorum. tarihe iki kız kardeşle de aşk yaşayarak adını kazıyan bir kral venüs ikizler den başkası olamazdı sanırım:D
bir de şu dikkatimi çekti, adamın MC aksında yer alıyor venüsü. kariyerindeki kadın etkisi göz ardı edilemez. ayrıca dünyaca tanınma ve şöhret tipi de kadınları ve ilişkileri kapsayan, venüsyen bir çerçevede olmuştur. ve iki kardeşle kurdugu ilişkiler kapsamında venüs ikizlerin maymun iştahlılık, ayran gönüllülük gibi gölge yanlarıyla tanınmıştır.

Neler diyorsun Serena , benim de Venüs'üm İkizler ve MC ile kavuşum halinde, neredeyse aynı açılarla ... Bir daha bulunur mu ki Natalie Portman ve Scarlett Johansson gibi kardeş hehee

henriyle kıyaslandıgında seni satürn frenliyor olabilir:D

Peehh ben de İngiltere Kralı olsam , satürn matürn dinler miyim bee hehee

heyt be kim tutar seni koptum.w
01-26-2010 04:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir