Değerlendir:
  • 24 Oy - 3.42 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ayşe Özyılmazel
Yazar Mesaj
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

Ayşe Özyılmazel
merak ettim, eklemek istedim haritasını. son günlerin popüler ismi, neco nun kızı ayşe özyılmazel.

buyrun ;

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...y=13&go=Go

[Resim: th_27535_ayse_ozyilmazel_1252577503_122_516lo.jpg]

[Resim: th_28050_1326_192x260_122_425lo.jpg]

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
01-25-2010 06:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

RE: Ayşe Özyılmazel
bir şey eksik oda enerji yokki aramızda sinerji seninki yaptı bana alerji hehee bi yaylık sezmiştim ayı yaymış:D
01-25-2010 06:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Cvp: RE: Ayşe Özyılmazel
(01-25-2010 06:04 PM)ginka Yazılan:  bir şey eksik oda enerji yokki aramızda sinerji seninki yaptı bana alerji hehee bi yaylık sezmiştim ayı yaymış:D

bir de, hep akrep göndermeleri var bu kadında. şarkılarında cinselliğe atıflar, yazılarında da keza öyle. marsdan kare açı alan akrep merkür uranüsle de kavuşumda. bir sözü vardı kendisinin '' içime giren erkekler aslında içime giremediler bir kere bile '' gibilerinden. akrebin ifade ettigi cinsellik konuları üzerinde , sıradışı ve cesur bir potansiyel vermiş merkürün mars ve uranüsle olan sert açıları

01-25-2010 06:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

(01-25-2010 06:11 PM)Serena Yazılan:  
(01-25-2010 06:04 PM)ginka Yazılan:  bir şey eksik oda enerji yokki aramızda sinerji seninki yaptı bana alerji hehee bi yaylık sezmiştim ayı yaymış:D

bir de, hep akrep göndermeleri var bu kadında. şarkılarında cinselliğe atıflar, yazılarında da keza öyle. marsdan kare açı alan akrep merkür uranüsle de kavuşumda. bir sözü vardı kendisinin '' içime giren erkekler aslında içime giremediler bir kere bile '' gibilerinden. akrebin ifade ettigi cinsellik konuları üzerinde , sıradışı ve cesur bir potansiyel vermiş merkürün mars ve uranüsle olan sert açıları

helal be koptum.w
01-25-2010 06:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

(01-25-2010 06:14 PM)ginka Yazılan:  
(01-25-2010 06:11 PM)Serena Yazılan:  

helal be koptum.w

makaramakara

01-25-2010 06:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

içine girip giremediklerini bilemiyorum ama şironun zehirli zıpkını venüsüne fena girmiş .koptum.w

venüsün konumu ,uranüsü ani bitiş be başlangıçlar yaşatacaktır ve şiron ise ilişkilerinden alacağı yaralara işaret eder.kendisini ilişkilerinden sonra ekran başında ağlarken fazlasıyla görebiliriz diyorum .yazılarında sürekli ilişkilerinden bahseden , başkalarına bu konularda akıl vermeye çalışian bir güzin abla havası var mı acep ,,, ?

şironun marsla olan teması da erkeklerden yara alabileceğine işaret eder.

bu bayanda şiron ve uranüsün baş rol oynadığı t kare var.ilişkilerde yaşayacağı ani bitiş ve başlangıçlardan yara alması çok yüksek.
01-25-2010 06:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Terazi Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 1

(01-25-2010 06:45 PM)aeon Yazılan:  içine girip giremediklerini bilemiyorum ama şironun zehirli zıpkını venüsüne fena girmiş .koptum.w

venüsün konumu uranüsü ani bitiş be başlangıçlar yaşatacaktır ve şirın ise ilişkilerinden alacağı yaralara işaret eder.kendisini ilişkilerinden sonra ekran başında ağlarken fazlasıyla görebiliriz diyorum .yazılarında sürekli ilişkilerinden bahseden , başkalarına bu konularda akıl vermeye çalışian bir güzin abla havası var mı acep ,,, ?

şironun marsla olan teması da erkeklerden yara alabileceğine işaret eder.

bu bayanda şiron ve uranüsün baş rol oynadığı t kare var.ilişkilerde yaşayacağı ani bitiş ve başlangıçlardan yara alması çok yüksek.

Bu temas kare değilde 60'lık olsaydıda aynı şeyi söyleyebilirmiydik aeon ?

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=8...2=1&lang=e
01-25-2010 06:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nâr Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 2

bahsedilen haritadaki konumlar venüs ve mars yer değiştirmek kaydı ile t kare benim haritamda da mevcut maalesef, mars-uranüs kavuşumum venüs ve şiron arasında t karem var. ve ilişkiler konusunda aeon un bahsettiği ani bitişler yaşadım, ikili ilişkilerim çok dalgalı ve hareketli

Yüzde ısrar etme,doksan da olur.İnsan dediğinde
noksan da olur.Sakın büyüklenme,elde neler var,Bir ben varım deme,yoksanda olur!...

HZ Mevlana!!!

http://a1108.hizliresim.com/11/8/16/17364.gif
01-25-2010 07:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

marsı aslanda şimdiki sevgilisinnde güneşi aslanda(murat dalkılıç),önceki sevgilisininde(okan bayülgen) venüsü yada ay'ı aslandaydı tam hatırlayamadım yani mars-güneş ve mars-venüs potansiyelleri görmekteyiz azıcık sinastri bilgileri veriyim dedim makara venüs-uranüs kavuşumu ona çabuk sıkılma potansiyeli vermiş,haritasındaki problemli alan venüs-uranüs kavuşumu'na marsın ve şironun yaptığı kare ve zıt açılar..ilişlilerle ilgili bir çok şey deneyimleyecektir bir de genelde kendinden yaşça büyük insanlarla beraber oldu ama haritasında satürn bağlantısı göremedim ilginç geldi bana bu
01-25-2010 08:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

(01-25-2010 08:22 PM)tugcee Yazılan:  marsı aslanda şimdiki sevgilisinnde güneşi aslanda(murat dalkılıç),önceki sevgilisininde(okan bayülgen) venüsü yada ay'ı aslandaydı tam hatırlayamadım yani mars-güneş ve mars-venüs potansiyelleri görmekteyiz azıcık sinastri bilgileri veriyim dedim makara venüs-uranüs kavuşumu ona çabuk sıkılma potansiyeli vermiş,haritasındaki problemli alan venüs-uranüs kavuşumu'na marsın ve şironun yaptığı kare ve zıt açılar..ilişlilerle ilgili bir çok şey deneyimleyecektir bir de genelde kendinden yaşça büyük insanlarla beraber oldu ama haritasında satürn bağlantısı göremedim ilginç geldi bana bu

kendisi akrep sevgilisi aslan :D baya uyumlu kombinasyon hehee

01-25-2010 09:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir