Değerlendir:
  • 35 Oy - 2.26 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yüksek Zeka
Yazar Mesaj
Dark Lord Dışarıda
DARK SIDE
**
lt=

Rep Puanı: 0

Cvp: RE: Yüksek Zeka
(01-25-2010 02:16 AM)venüs_ Yazılan:  Yıldırım ın 11 sayısı ile kova burcu ve uranüs ile ilgisi olduğuna dair analiz verilerine yardımcı olmak adına yapmış olduğum arştırmadaki veriler:
Bana göre 11 sayısının zeka ile ilgisi var, yani 11 in katlarını bazen uranüsle ilişkili olarakta gördüm bazen de kişisel gezegen ve merkür arasındaki açılar veya bağlantılarda da gördüm. 11 sayısının kova burcu ile ilgisinden ziyade zeka ile ilgili olduğunu düşünmeye başladım. Yorumlarını sabırsızlıkla bekleyeceğim.
Şu an elimde 12 kişilik veri listesi var :
1)Da Vinci: Güneşi oğlakta yönetici gezegen satürn-uranüs kare, satürn -merkür karşıt, uranüs-merkür 103 derece ( 11 le ilgili bir bağlantı yok gibi)
2)Einstein: Güneşi balıkta, yönetici gezegen neptün-uranüs trine( 11 in katlarından 122 ile bağlantı), uranüs-merkür kavuşamayan aksında, neptün-merkür 34 derece (11 bağlantılı)
3)Edison: Güneşi kovada, yönetici gezegen uranüs-merkür 53 derece (11 bağlantılı, yani varan 3) . Kovada stelyumu var hatta bu stelyuma balıkta eşlik ediyor, tam 5 gezegen kavuşumda, 3 ü kovada 2 si balıkta ve stelyum 3. evde bulunuyor.
4)Galileo:Güneş balıkta yönetici neptün-uranüs karşıt açıda, neptün-merkür kare, uranüs-merkür kare.
5)Voltaire: Güneşi akrepte yönetici gezegen plüto-uranüs 46 derece(11 in katı 44 bağlantılı ). Uranüs-merkür karşıt açı, plüto merkür 133 derece ( 11 in katı yine)
6)Newton: Güneşi oğlakta yönetici gezegen satürn-uranüs trine (11 bağlantılı) satürn-merkür kare,uranüs-merkür 35 derece (11 katı)
7)Darwin:Güneşi kovada, yönetici gezegen uranüs ve merkür trine ( yani 11 e atıf)
8)Kasparov: Güneşi koçta yönetici mars-uranüs 21 derece
(11x2) Uranüs-merkür trine (yine 11 in katı)
9)Hawking: Güneşi oğlakta yönetici satürn-uranüs kavuşum ve bu kavuşuma trine yapan bir merküre sahip ( eh yine 11 in katı)
10)Martin Luther:Güneşi akrepte yönetici gezegen plüto-uranüs 67 derece ile sekstile açıda (11 e itaf) uranüs-merkür kavuşum, plüto-merkür sekstil (11)
11)Netanyahu:Güneşi terazide yönetici gezegen venüs-uranüs birleşemeyen aksta (11 in katı) venüs-merkür sekstil açı (daha öncede belittiğim gibi sekstil açıda 66 ya paralel olduğunda 11 in katı oluyor) uranüs-merkür kare.
12)Sharon Stone: Güneşi balıkta, yönetici neptün-uranüs kare, uranüs-merkür 132 derece (11 in katı), neptün-merkür birleşemeyen aksında 144 derecede (11 in katı)

Vaaoovv araştırma yaptın haa .. Gerçekten çok tebrik ettim ve devamını da beklerim. Keşke hepimiz seninki gibi araştırma yapıp da, burda verileri paylaşıp, sonuçlar çıkartsak...

Yalnız forumun geneline göre Darwin pek akıllı değil, maymun beyinli bir herif haberin olsun makara

Herkes dedi merak içinde
Ölümden sonra hayat var mı diye,
Boşuna düşünürler
Sanki hayat varmış gibi ölümden önce ...
01-25-2010 02:21 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

RE: Yüksek Zeka
(01-25-2010 02:21 AM)Dark Lord Yazılan:  Vaaoovv araştırma yaptın haa .. Gerçekten çok tebrik ettim ve devamını da beklerim. Keşke hepimiz seninki gibi araştırma yapıp da, burda verileri paylaşıp, sonuçlar çıkartsak...

Yalnız forumun geneline göre Darwin pek akıllı değil, maymun beyinli bir herif haberin olsun makara

Bana görede kafayı fazla akıldan yemiş biri, tasvip ettiğim için eklemedim zaten , sadece ona lutfedilmiş olan zekanın nerden geldiğini araştırdım.
01-25-2010 02:35 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

birşey sorayım bu numerolojiden mi çaıkartılıyor.
sayıların anlamı vs. nasıl bulunuyor.merak ettim ?

.bu arada venüs arkadaşımıza teşekkür ederim .
01-25-2010 03:26 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mimoza Çevrimdışı
Leo Vip
Leo Vip
lt=

Rep Puanı: 5

(01-25-2010 03:26 AM)aeon Yazılan:  birşey sorayım bu numerolojiden mi çaıkartılıyor.

sevgili aeon sen sanki merkür aslanıda yazıcaktın?hımm

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?;lang...1319875399
01-25-2010 11:14 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

-merkür terazi
güneş ve mars, ateş elementinde güzel çalıştığı gibi merkürde terazi burcunda sırıtmayacaktır.hava burcunda olması merküre gereken objektifliği sağlayacaktır.hatta terazi o derece objektiftir ki , madalyonun iki yüzünü birden sürekli düşünmesi , kararsızlık denilen illet huyu ortaya çıkartır.olumlu anlamda iki karşıt fikri iyice tartıp verilen adil karar ve düşüncelerden bahsedebiliriz.kişi , bu özelliği yanınıda güzel konuşma ve yazma potansyieline sahiptir.kabalaşmadan meramını güzelce anlatabilir.olumsuz anlamda , bir türlü net konuşamayan ve karanlıkta gözkırpan bir yapısı olur.merkür terazileri nazikçe birşeyleri anlatırken ,karşı taraf biraz hanzo olduğunda , hayır dediğini anlamayabilir .ses güzelliği verebilir ve yılanı deliğinden çıkartmasını bilir.üst düzey kullanımında ,usta bir diplomat gibidir.
01-25-2010 11:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

(01-26-2010 12:09 AM)Sniper Yazılan:  [
herzamanki gibi isabetli yorumlar teşekkürler aeon genede merkür İkizlerin iyi yalan söylediğine katılamicam
sağol verygood
uzun zaman geçirince anında yakalanıyor aslında.çünkü çok başvurdukları bir yöntem.
senin alıcılar iyi çalışıyordur belki hehee
01-26-2010 12:16 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(01-25-2010 02:16 AM)venüs_ Yazılan:  Yıldırım ın 11 sayısı ile kova burcu ve uranüs ile ilgisi olduğuna dair analiz verilerine yardımcı olmak adına yapmış olduğum arştırmadaki veriler:
Bana göre 11 sayısının zeka ile ilgisi var, yani 11 in katlarını bazen uranüsle ilişkili olarakta gördüm bazen de kişisel gezegen ve merkür arasındaki açılar veya bağlantılarda da gördüm. 11 sayısının kova burcu ile ilgisinden ziyade zeka ile ilgili olduğunu düşünmeye başladım. Yorumlarını sabırsızlıkla bekleyeceğim.
1)Da Vinci: Güneşi oğlakta yönetici gezegen satürn-uranüs kare, satürn -merkür karşıt, uranüs-merkür 103 derece ( 11 le ilgili bir bağlantı yok gibi)
2)Einstein: Güneşi balıkta, yönetici gezegen neptün-uranüs trine( 11 in katlarından 122 ile bağlantı), uranüs-merkür kavuşamayan aksında, neptün-merkür 34 derece (11 bağlantılı)
3)Edison: Güneşi kovada, yönetici gezegen uranüs-merkür 53 derece (11 bağlantılı, yani varan 3) . Kovada stelyumu var hatta bu stelyuma balıkta eşlik ediyor, tam 5 gezegen kavuşumda, 3 ü kovada 2 si balıkta ve stelyum 3. evde bulunuyor.
4)Galileo:Güneş balıkta yönetici neptün-uranüs karşıt açıda, neptün-merkür kare, uranüs-merkür kare.
5)Voltaire: Güneşi akrepte yönetici gezegen plüto-uranüs 46 derece(11 in katı 44 bağlantılı ). Uranüs-merkür karşıt açı, plüto merkür 133 derece ( 11 in katı yine)
6)Newton: Güneşi oğlakta yönetici gezegen satürn-uranüs trine (11 bağlantılı) satürn-merkür kare,uranüs-merkür 35 derece (11 katı)
7)Darwin:Güneşi kovada, yönetici gezegen uranüs ve merkür trine ( yani 11 e atıf)
9)Hawking: Güneşi oğlakta yönetici satürn-uranüs kavuşum ve bu kavuşuma trine yapan bir merküre sahip ( eh yine 11 in katı)
10)Martin Luther:Güneşi akrepte yönetici gezegen plüto-uranüs 67 derece ile sekstile açıda (11 e itaf) uranüs-merkür kavuşum, plüto-merkür sekstil (11)
11)Netanyahu:Güneşi terazide yönetici gezegen venüs-uranüs birleşemeyen aksta (11 in katı) venüs-merkür sekstil açı (daha öncede belittiğim gibi sekstil açıda 66 ya paralel olduğunda 11 in katı oluyor) uranüs-merkür kare.
12)Sharon Stone: Güneşi balıkta, yönetici neptün-uranüs kare, uranüs-merkür 132 derece (11 in katı), neptün-merkür birleşemeyen aksında 144 derecede (11 in katı)

çalışman için teşekkür ederim venüs_ verygood

şu an pek zamanım yok çıkmam lazım , müsait olduğumda değerlendirme yapacağım ok

01-26-2010 01:20 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

(01-26-2010 01:20 AM)Yıldırım Yazılan:  

çalışman için teşekkür ederim venüs_ verygood

şu an pek zamanım yok çıkmam lazım , müsait olduğumda değerlendirme yapacağım ok
Rica ederim, bu konuyla ilgili çalışmak bir zevkti Yıldırım, değerlendirmeni bekliyor olacağım.
(01-25-2010 03:26 AM)aeon Yazılan:  birşey sorayım bu numerolojiden mi çaıkartılıyor.

Rica ederim, dediğim gibi bu konu da çalışmak bir zevkti. Bu arada bu konunun numerolojiden ziyade, sayıların gizemiyle ilgisi bulunuyor,belki de numerolojiye de dahil edilebilir.
01-26-2010 01:47 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

(01-26-2010 01:00 PM)Dark Lord Yazılan:  Merkür Lazını es geçmeyelim lütfen , ne de olsa "ben"cil burçtur kendisi hehee Yahu Nafiz , şaka-maka Koç burcu artık sayende "laz" oldu makara Ben bile kendime güneş lazı diyorum koptum.w
aslında merkürleri konusunda en uzuak olduğum burçlar
koç,boğa,aslan,yengeç.ama bir kere başladık .onlara da yazarım.

ben de jupiter ve venüs lazıyım koptum.w
01-26-2010 01:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dove7guntesti Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

sanıyorum bunlara göre aptalımgülücük
merkür yengeç 8. evde
ve açıları 150yle satürn