Değerlendir:
  • 13 Oy - 2.69 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Okan Bayülgen
Yazar Mesaj
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

RE: Okan Bayülgen
ay aslan venüs boğa kombinasyonlarına bakıncada güçlü kadınlardan hoşlanıyor olsa gerek kendiside zaten full egoyla tavan yapmış yaşadığı ilişkiler epey fırtınalı olucaktır

güçlü kadınlar mevzusuna gelince bir röportajında okumuştum kızı istanbul için(ad fena:D) hiç bir erkeğe eyvallah demeyen bir kız yetiştireceğim demişti,ay aslan venüs boğa kombinasyonuna cuk oturmuş bu cümle
01-16-2010 11:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

Cvp: Okan Bayülgen
(01-16-2010 11:48 PM)Terazi Yazılan:  
(01-16-2010 11:44 PM)ginka Yazılan:  
(01-16-2010 11:34 PM)Terazi Yazılan:  Ya gerçekten çirkin bir adam ama çok zeki,atılgan egosu yerinde bi abi kendisi

Şimdi, 7.evim koç ve bu adam beni acayip çekiyor esmer falan olmasına rağmen tam benım kafamda entellektüel düşünce bazında ama çok huzursuz hiçbirşeyi beğenmiyor, sivri dilli güneş-asc koç Allahım ben bu adamla bir gün aynı yerde kalsam intihar ederim bir terazi olarak :D

egosu boş bi adam değil bana göre :D erkekte çirkinlik çok problem değildir yeterki kıvrak zekası espiri anlayışı olsun...

Ya benim için dış görünüş çok önemli kadındada erkektede o yüzden yanlış anlaşılmasın gözkýrpma
Kendi açımdan öyle yorum yapıyorum sizi bilemem neye önem verirsiniz karşı tarafta..

dış görnüş ilk etapta kesinlikle artı getiriyo insana orası ayrı canım :D ama bana göre erkek içinde kadın içinde zeka, kültür, bakım önemlidir gözkýrpma
01-16-2010 11:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

ben de kızım olduğunda , sakarya -konya arası yetiştiricem .hehee
ceviz gibi olsun.yutmaya niyetlenen önce ,g...nü ölçüp biçsin.sonra çıkartması zor olur hahaha
01-17-2010 12:01 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Terazi Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 1

(01-16-2010 11:59 PM)ginka Yazılan:  
(01-16-2010 11:48 PM)Terazi Yazılan:  
(01-16-2010 11:44 PM)ginka Yazılan:  
(01-16-2010 11:34 PM)Terazi Yazılan:  Ya gerçekten çirkin bir adam ama çok zeki,atılgan egosu yerinde bi abi kendisi

Şimdi, 7.evim koç ve bu adam beni acayip çekiyor esmer falan olmasına rağmen tam benım kafamda entellektüel düşünce bazında ama çok huzursuz hiçbirşeyi beğenmiyor, sivri dilli güneş-asc koç Allahım ben bu adamla bir gün aynı yerde kalsam intihar ederim bir terazi olarak :D

egosu boş bi adam değil bana göre :D erkekte çirkinlik çok problem değildir yeterki kıvrak zekası espiri anlayışı olsun...

Ya benim için dış görünüş çok önemli kadındada erkektede o yüzden yanlış anlaşılmasın gözkýrpma
Kendi açımdan öyle yorum yapıyorum sizi bilemem neye önem verirsiniz karşı tarafta..

dış görnüş ilk etapta kesinlikle artı getiriyo insana orası ayrı canım :D ama bana göre erkek içinde kadın içinde zeka, kültür, bakım önemlidir gözkýrpma

Haklısın ginka zeka , kültür birde erkekte ego olmalı Okan gibi gözkýrpma Bende ateş eksikliği varda biraz... Ondan çekiyor beni herhalde =)

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=8...2=1&lang=e
01-17-2010 12:03 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

ay jüpiter açıları hayatın bir döneminde ailenden uzakta yaşamayı verebiliyormuş o da yatılı okulda okumuş.
bi de 8.evin yöneticisinin 6.evde olması nedir acaba ?
01-17-2010 12:06 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

(01-17-2010 12:06 AM)Derin Yazılan:  ay jüpiter açıları hayatın bir döneminde ailenden uzakta yaşamayı verebiliyormuş o da yatılı okulda okumuş.
bi de 8.evin yöneticisinin 6.evde olması nedir acaba ?

hastalıklardan korkmak,ölüme karşı hassasiyet,takıntı belki
01-17-2010 12:19 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

teşekkürler tuğçee
01-17-2010 12:41 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mercan Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

okan bayülgenin son yıllarda büyük bir enerjisel düşüş yaşadığını düşünüyorum
sürekli izlediğim biriydi ve şuan izlemiyorum çünkü oda yaptı işlerden memnun değil bence gülücük bende yarattığı izlenim bu "sıkılmış bir adam". çekici olduğu kesin ve yakışıklı ol-ma-dığıda kesin ama okan yakışıklımı sorusuna evet yakışıklı diye cevap veririm çünkü sadece gözleriyle yakışıklı olmayı başarabiliyor. gülücük çekiciliğiyse kendine güveni ve zekasından geliyor.

01-17-2010 01:45 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

(01-16-2010 11:20 PM)miyase Yazılan:  
(01-16-2010 11:18 PM)Terazi Yazılan:  Doğum saati netmi soru

Astrozoom sitesindeki 'unlulerin dogumharitalari'da 06:03 yaziyordu, ordan alinti yaptim. gülücük

Güneş Koçta Marsla birleşiyor,Ay Aslanda ,Aslanın evi 5. evde ve üstelik 1. evdeki Jüpiterle kare,şişkin egosunu ve her daim beğenilme,sevilme isteğini bu açılara borçlu.Sahne önünde olmak için yaratılmış bir insan bence.

Merkür 3. evin yöneticisi olarak 1. evde. Bir talkshowcu için güzel bi konum.Merkür-Satürn yarıkaresi Koçtaki Merkürün aklına estiği gibi konuşma isteğine biraz ket vurmuş, iyi olmuş.

Mars Yükselen yöneticisi olarak Balıkta ve Neptünle üçgen yapıyor.İyi bir dansçı olabilir.
Güneş ASC'yle bileşiyor,Jüpiter 1. evde girdiği ortamlarda popüler olmak onun için oldukça kolay olmalı.Ayrıca Jüpiter MC'le de üçgen. Şanslı bir insan diyelim kısaca.

Mars Yükselen yöneticisi olarak yalnızlığın gezegeni Satürnle beraber inzivanın 12. evde.Zaman zaman toplum hayatından uzaklaşıp kendi başına kalmak isteyebilir.Mahremiyetine önem vermesi , Paparazzilerle bu konuda sürtüşmeler yaşaması biraz da bu yüzden herhalde.

Nin.Me.Sar.Ra
01-18-2010 06:58 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Terazi Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

(01-18-2010 06:58 AM)Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:  
(01-16-2010 11:20 PM)miyase Yazılan:  
(01-16-2010 11:18 PM)Terazi Yazılan:  Doğum saati netmi soru

Astrozoom sitesindeki 'unlulerin dogumharitalari'da 06:03 yaziyordu, ordan alinti yaptim. gülücük

Güneş Koçta Marsla birleşiyor,Ay Aslanda ,Aslanın evi 5. evde ve üstelik 1. evdeki Jüpiterle kare,şişkin egosunu ve her daim beğenilme,sevilme isteğini bu açılara borçlu.Sahne önünde olmak için yaratılmış bir insan bence.

Merkür 3. evin yöneticisi olarak 1. evde. Bir talkshowcu için güzel bi konum.Merkür-Satürn yarıkaresi Koçtaki Merkürün aklına estiği gibi konuşma isteğine biraz ket vurmuş, iyi olmuş.

Mars Yükselen yöneticisi olarak Balıkta ve Neptünle üçgen yapıyor.İyi bir dansçı olabilir.
Güneş ASC'yle bileşiyor,Jüpiter 1. evde girdiği ortamlarda popüler olmak onun için oldukça kolay olmalı.Ayrıca Jüpiter MC'le de üçgen. Şanslı bir insan diyelim kısaca.

Mars Yükselen yöneticisi olarak yalnızlığın gezegeni Satürnle beraber inzivanın 12. evde.Zaman zaman toplum hayatından uzaklaşıp kendi başına kalmak isteyebilir.Mahremiyetine önem vermesi , Paparazzilerle bu konuda sürtüşmeler yaşaması biraz da bu yüzden herhalde.

Çok güzel yorum yapmışsın verygood

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=8...2=1&lang=e
01-18-2010 09:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir