Değerlendir:
  • 28 Oy - 3.04 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lunar Return
Yazar Mesaj
Laremme Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Cvp: Lunar Return
Merhaba,

Haziran ayında Lunar haritamda 10. evimde merkür ve güneş kavuşumu var. Ay da 6.evimde . Natal 3.evim 1.evde gözüküyor.

Bir iş değişiminden söz edilebilir mi? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Sevgiler

http://i.hizliresim.com/kENMVA.png
04-24-2017 12:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

RE: Lunar Return
Son 3 gündür her şey karman corman , bir sürü vazgeçişler , hayallerin suya düşmesi ve arkadaşlarımla büyük iletişim sorunları.. lunar haritam , tesadüf ki 3 gün önce ayın oğlağa gecmesiyle yenilendi. İlk kez lunar çıkarıp yorumlamaya çalıştım. Lunarda sanırım merkür retroda olunca o ay zor geciyor. Merkür lunarda kötü bi konumda sayılır. Bu ay zorlu geçeceğini düşünüyorum. Neyse bakalım belki ayın 5 inden sonra rahatlarım

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
09-02-2017 11:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

(09-02-2017 11:44 PM)Alejandro Yazılan:  Son 3 gündür her şey karman corman , bir sürü vazgeçişler , hayallerin suya düşmesi ve arkadaşlarımla büyük iletişim sorunları.. lunar haritam , tesadüf ki 3 gün önce ayın oğlağa gecmesiyle yenilendi. İlk kez lunar çıkarıp yorumlamaya çalıştım. Lunarda sanırım merkür retroda olunca o ay zor geciyor. Merkür lunarda kötü bi konumda sayılır. Bu ay zorlu geçeceğini düşünüyorum. Neyse bakalım belki ayın 5 inden sonra rahatlarım

Alihan zaten Lunar haritanın mantığı odur.Transit Luna=Ay bizim ayımızla kavuşuma geldiği anda yeni Lunar haritamiz çıkar.Ama evet siz Ay Oğlaklar için zorlu sanırım bu ay,kaç dereceden Ay Oğlak'sın bilmiyorum ama haritası seninle benzer olan kopamadğım Kovam ile şu an bir dönüm noktasındayız,sonumuz hayrolsun diyorum.

Benimki de 17 Ağustos'ta dönmüş,o zamanlardan beridir şalterlerim atık,baktım da..Astroloji gerçekten yalan söylemiyor.Belliymiş bir kriz çıkacağı.

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
09-03-2017 03:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

Ayım 0 derece oğlak , 31 Ağustos gecesi dönmüş benimki , o günden beri her şey karışık diyorum ya berbat bi ruh hali , saçlarımı değistirip kurtulsam bu durumdan diyorum ehehhe

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
09-03-2017 04:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

(09-03-2017 04:28 PM)Alejandro Yazılan:  Ayım 0 derece oğlak , 31 Ağustos gecesi dönmüş benimki , o günden beri her şey karışık diyorum ya berbat bi ruh hali , saçlarımı değistirip kurtulsam bu durumdan diyorum ehehhe

Onun da 3 derece Oğlak,aynı zamanlarda dönmüş sizin haritalar,senin Allah yardımcın olsun ama ona aynısını desem mi bilemedim kardeşim :D

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
09-03-2017 04:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Laamimha Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 14

Yeni başlayanlar acı gezegen evler bunları öğrendikten sonra harita yorumlamanın en kolay 1.kısmı lunarinizi takip etmektir. Ay basında bakın ve ay sonunda tekrar bakın ..1 ayınız nasıl geçmiş bu şekilde yorumlayın. Böylece alışırsiniz bir süre sonra lunar yorumlamaya sonra solar a geçersiniz.

Mesela hemen Kasım ayı lunar a bakın.

gezegenler hangi evlerde toplanmış?
o ev konuları ağırlıklı bir ay mı geçirdiniz?
bir de gunleri hesaplamak için Ay hangi eve yerleşmiş bakın. 12 ev var 28 güne tam bölünmüyor.o nedenle geniş açılı evleri 3 gün dereceli evleri 2 gün baz alin.
ve Ay gezegeninin bulundugu ev , o ayın ilk günleri olarak hesap ediliyor. (bunu bir yerden okumadım kendi kanaatim deneyimim)

Lunar harita bize duygusal olarak nasıl zaman geçireceğimizi daha çok yansıtir.
Yani 7. Eve bir sürü gezegen yığılmış bu ay evlilik var değil. Solar Transit natal hepsi uyumlu olmalı

7.evde gezegenler yığılmış ne demektir peki? ikili ilişkilerde duygusal anlamda iyi veya kötü deneyimleriniz olacak demektir.

9.evde Venüs mars var diyelim illa ki o ay normandan fazla seyahat olacaktir. By illa şehir dışı demek değil. şehir içinde pek çok yere hatta normalde hiç gitmediğiniz yerlere gidebilirsiniz.
Bu şekilde her evi kendiniz ay başında yorumlayın. Not alın ay sonunda tekrar yorumlayin.????

Her bahar bir çiçekle başlar.
12-05-2017 07:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yagmurimu Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(12-29-2016 02:18 AM)Jijimo Yazılan:  Merhaba arkadaşlar
önümüzdeki ayki lunar returnümü incelediğimde o ayın lunar returnü ile natal haritamın diziliminin aynı olduğunu fark ettim. Üstelik lunar juno ve vertex ile natal juno ve vertexim kavuşum yapıyor. Bu gibi durumları nasıl yorumlamak gerekiyor?
Bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse çok sevinirim. Lunar-natal haritamı aşağıda paylaşıyorum.

[Resim: 1VJEoG.gif]

Merhaba bu haritasını paylaştığınız ayda neler yaşadınız acaba? Hayatınızda önemli bir değişiklik bir gelişme oldu mu merak ettim. Hala buralarda mısınız onu da bilmiyorum gerçi gülücük

Haritam
Eşimin haritası
03-27-2019 11:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
merkür_yen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

merhabalar mayıs ayı lunar haritamı yorumladığım kadarıyla en dikkat çekici kısmı asc-merkür kavuşumu oldu, önemli gelişmeler olabilir, merkür 2. evimin yöneticisi olduğundan parasal kaynaklar konusunda iyicil etkiler diye yorumladım, birde şans noktasının mc ile kavuşum yapması kariyerimle ilgili bir şans mı getirir? yoksa ben iyimser mi bakmak istedim, lunar haritamı ekliyorum sizlerde yorumlayabilirseniz sevinirim etkilerini önümüzdeki ay sonu paylaşacağım.
https://i.hizliresim.com/qdVR8Q.png

https://resmim.net/f/a7jQCt.png
04-19-2019 12:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Venüs Return astrosohbet 72 133,751 11-27-2019 12:29 PM
Son Mesaj: gullusutcu
  Mars Return astrosohbet 27 40,785 08-26-2019 03:30 PM
Son Mesaj: yagmurimu
  Merkür Return astrosohbet 2 6,982 09-01-2017 10:54 PM