Değerlendir:
  • 14 Oy - 1.86 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tim Burton
Yazar Mesaj
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

Tim Burton
Batman, Beter Böcek, Corpse Bride, A Nightmare Before Christmas gibi filmlerin ve çizgi karakterlerin yaratıcısı , Hollywood sinema endüstrisinin önde gelen isimlerinden Tim Burton'ın haritasını incelemek istedim.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?wgid=...bP4wepXjL4

[Resim: th_89838_tim-burton-by-hoffman_122_346lo.jpg][Resim: th_89842_corpse_bride_01-711357_122_749lo.jpg]

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
01-05-2010 03:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

RE: Tim Burton
yarattıkları da gayet plutonik varlıklarmış ki plutonu gördüm.5.ev yöneticisi merkür aslanda (yaratıcılık )yine güneşle birlikte 5.evde , pluto ile kavuşuyor .

neptün ve jupiter kavuşumu (akrepte ) da aya temas etmiş.
mars boğasdı 12.evde ve retro merkür (5.ev yön. ) ile kontak kurmuş.sanırım dışarıya atamadığı şiddetini yaratıcılığında kullanmış.

son olarak venüs uranüs kavuşumu aslanda -sıradışı yaratıcılık kvramıyla benzer.(ismail yk da da bu tarz bişi vardı koptum.w )
01-05-2010 03:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

Cvp: Tim Burton
Aslında haritaya whole sings e göre baktım ben. 5.evin yöneticisi venüsün 3.evde oluşu dersek 5.evin doğal burcu olan aslanda uranüsle kavuşum yapması yaratıcılık anlamında sıradışı çizimler yapmış tipler tuhaf (adamın tipide tuhaf zaten).Gotik tarzı diyor wikipedi de pluto ya çok uyuyor bu gotik tarz güneşiylede kavuşum yapmış. Özünde plütoniklik var. Yükseleninin ikizler olması ve merkürün 3.evde ikizlerin evinde olması ellerini iyi kullanabilmiş merküründe retro olması bende bu tuhaf tipleri yaratabilmesinde etkili olmuştur diye düşündüm. Ayrıca yükselen yöneticisi pluto ve güneşle de kavuşumda gerçi farklı burçlardalar ama kavuşum var genede eller plütonik çalışmış.
03-08-2010 12:38 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Cvp: RE: Tim Burton
(01-05-2010 03:24 PM)aeon Yazılan:  yarattıkları da gayet plutonik varlıklarmış ki plutonu gördüm.5.ev yöneticisi merkür aslanda (yaratıcılık )yine güneşle birlikte 5.evde , pluto ile kavuşuyor .

mars boğasdı 12.evde ve retro merkür (5.ev yön. ) ile kontak kurmuş.sanırım dışarıya atamadığı şiddetini yaratıcılığında kullanmış.

son olarak venüs uranüs kavuşumu aslanda -sıradışı yaratıcılık kvramıyla benzer.(ismail yk da da bu tarz bişi vardı koptum.w )

Özledim be seni Serkan:(
03-08-2010 01:44 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

Cvp: RE: Tim Burton
(03-08-2010 01:44 AM)Félicé Yazılan:  
(01-05-2010 03:24 PM)aeon Yazılan:  yarattıkları da gayet plutonik varlıklarmış ki plutonu gördüm.5.ev yöneticisi merkür aslanda (yaratıcılık )yine güneşle birlikte 5.evde , pluto ile kavuşuyor .

Özledim be seni Serkan:(

aynen

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
03-08-2010 03:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Balim ,

Tim Burton üzerine zaten açılmış bir konu var. O mesajlarını buraya kopyala-yapıştır yapabilirsin.

05-15-2010 08:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

evet yıldırım ekledikten sonra fark ettim

lüften gerekeni yaparmısın...
05-15-2010 08:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla