Değerlendir:
  • 53 Oy - 2.64 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yıldız Haritasında Güçlü Gezegenleri Saptamak
Yazar Mesaj
gizem kara Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

RE: Yıldız Haritasında Güçlü Gezegenleri Saptamak
benim haritamda güçlü gezegenlerim hangileri olabilir acaba...
asc yay olarak yöneticisi jüpiterin yine kendi burcu yayda olması ve asc kavuşumu ve neptün,marsla kavuşumu etkisini artırabilirmi? veya plüton nun hem mc ile kavuşumu hemde başak burcunun yöneticisi merküre olumlu açısı ve diğer gezegenlerle bağlantısının fazlalığı plütonuda güçlü kılabilirmii?
yada mars asc kavuşumunun gerçi 12 evde mars pasifleşiyor üstelik neptün kavuşumuna sayip ama asc yönetici jüpiterle kavuşumunun ve asc ye en yakın kavuşuma sayip olması ve merkür ay ve güneşle de bağlantılı olması onuda fazlaca dikkate almamı sağlarmı?
şöyle kendime baktığımda sabırlı, mükemmelliyetci , başkaları için kendimi bile rahatsız edecek derecede fedakarlık yapabilen ama dışardan dominant tabiricaizse kodum mu oturturum görüntüsü veren bir yapyla biraz neptünsel birazda plütonik hissediyorum kendimi?
içsel olarak neptünyen ama dışarıya döndüğümde plütonik gibi hiisediyorum kendimi? tabi ne kadar objektif yaklaşabilirim kendime orasıda tartışılır ..(gerçi plütonik hissetmemdeki sebep belkide uzun zamandır plütonun 1.evimde transitte olması ve kişisel gezegenlerime dokunması olabilir)
12-22-2009 12:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Yıldız Haritasında Güçlü Gezegenleri Saptamak - gizem kara - 12-22-2009 12:16 PM
Cvp: RE: Yıldız Haritasında Güçlü Gezegenleri Saptamak - tiyatral_gitarist - 02-21-2010, 11:50 AM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Astrosohbet (Forumumuzun) Yıldız Haritası astrosohbet 81 108,567 06-09-2019 12:07 AM
Son Mesaj: say24
  Hafızanın Doğum Haritasında İncelenmesi emel 55 84,086 02-04-2015 01:15 AM
Son Mesaj: gökyüzü

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir