Değerlendir:
  • 17 Oy - 3.12 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

John Steinbeck
Yazar Mesaj
aeon
Kayıtsız

John Steinbeck
[Resim: astro2atw01johnsteinbec.th.gif]

günahların hepsini bilseydim keşke, hepsini işlerdim

[Resim: JohnSteinbeck.jpg]
12-16-2009 11:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

RE: John Steinbeck
balık burcunun malum sanata yatkınlığı olan bir burç ve
merkürü venüsle kavuşmuş ,üstelik kova burcunda (muhalif tarzını anlatabilir) y,ne 11.evde
pluto ve neptünden 120 lik hoş açıları var. grupları ve kitleleri etkilemek . hatta fikirlerin dönüğü grup arkadaşlıklarında da etkinlik verir.toplumsal kitleleri inandırmak ve dönüştürmekle ilgili fikir(ikizler) akımlarıda , merkürüyle gücünü gösterebilir.(muhalif tarzını iyi anlatan açılar bence)

merkürün venüs,neptün pluto 120 likleri ( ki bunlar aynı zamanda 11.ev yöneticisi merkürle kontakta),
ayrıca ay akrebi merkür kovasıyla 90 derecelik sert açı yapmış zaman zaman fikirleri sevmek duygusal olarak bağlanmak , ve duygularını güzel ifade etmesini sağlar.

üstelik retro mkerkür sahiplerinde genel olarak yalancılık olabiliyor.balık yönüyle de pek çok fantazisini insanlra yalan söyleyerek boşa atmaktansa , yaşamış gibi romanlarında anlatabşilir.:)yine mars balığının uranüs karesiyle ezilen tiplere karşı bir merhamet beslemek ve ilgilenmek olark düşünüldüğünde uyumlu.
neptün , pluto ve mars arasında t kare açı kalıbı var.

bu açı kalıbında kollektifler , kitlesel anlamda değişmeyi anlatıyor.marsla kontak kurması onun haritanın önemli potansiyeli yapar.
gerek yay gerek ikizler , fikirler ve idealleri gösterir.bu alanda sivrilip mücadele edeceğini anlatan iyi bir açı.

şu konuda emin değilim ama intihar ettiğini hatırlıyorum.(bilen varsa söylesin.)

ama 8.ev konumu şiddetli ölümü gösteriyor.
12-16-2009 11:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

RE: John Steinbeck
İntihar filan etmemiş, kalp rahatsızlığı sonucu 66 yaşında vefat etmiş

Haritasında dikkat çekici bir Akrep vurgusu var bana kalırsa.Ayın Akrepte olmasının yanısıra Yükselen yöneticisi Güneş 8. evde Marsla birleşip Plutonla kare yapmış.

Nin.Me.Sar.Ra
12-17-2009 06:49 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

Cvp: RE: John Steinbeck
Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:İntihar filan etmemiş, kalp rahatsızlığı sonucu 66 yaşında vefat etmiş

Haritasında dikkat çekici bir Akrep vurgusu var bana kalırsa.Ayın Akrepte olmasının yanısıra Yükselen yöneticisi Güneş 8. evde Marsla birleşip Plutonla kare yapmış.

yukarıda (ilk iletide )günahlarla ilgili sözü zaten çok akrepsi.
12-18-2009 07:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir