Değerlendir:
  • 23 Oy - 2.87 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Scarlett Johansson
Yazar Mesaj
ibd18 Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

RE: Scarlett Johansson
aynen venüsü marsımla kavuşmuş, aylarımızda kavuşmuş... penelope cruz 1, scarlett 2 benim için bu dünyada... çok güzel inanılmaz rahat bi kadın... bu arada kendisi çok koyu bir anti- 0 beden (manyak bi kelime oldu) savunucusu.... doğal olarak bu hali çok normal...

Kafatasçı zihniyete gelince :D aynı kafa tarzının tıpkısının aynısı eski kız arkımda vardı... bazen ona Henry derdim.... Allahtan anlamazdı... birde türban takma derdim zaten kafan balon gibi iice uzaylı gibi olacaksın diye :D... ama 0 hava etkisi vardı... hiç yoktu... ateş ve toprak ağırlıklıydı...

şu penelopeyede baksak bi yaaa... var mı buralarda haritası???

I Always Ready For Battle!!!

http://img266.imageshack.us/i/astrow2gw0...97305.gif/
12-11-2009 12:43 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Dark Lord Dışarıda
DARK SIDE
**
lt=

Rep Puanı: 0

Cvp: RE: Scarlett Johansson
ibd18 Yazılan:aynen venüsü marsımla kavuşmuş, aylarımızda kavuşmuş... penelope cruz 1, scarlett 2 benim için bu dünyada... çok güzel inanılmaz rahat bi kadın... bu arada kendisi çok koyu bir anti- 0 beden (manyak bi kelime oldu) savunucusu.... doğal olarak bu hali çok normal...

Kafatasçı zihniyete gelince :D aynı kafa tarzının tıpkısının aynısı eski kız arkımda vardı... bazen ona Henry derdim.... Allahtan anlamazdı... birde türban takma derdim zaten kafan balon gibi iice uzaylı gibi olacaksın diye :D... ama 0 hava etkisi vardı... hiç yoktu... ateş ve toprak ağırlıklıydı...

şu penelopeyede baksak bi yaaa... var mı buralarda haritası???

Yok artık yaa ... Ayda yılda bir marsımla kavuşum yapan ünlü hatun buldum , forumun yarısının mars&venüs etkileşimi çıktı... Neyse Allah'tan venüslerimiz kavuşum yapmıyor, yoksa kan çıkardı evill

Herkes dedi merak içinde
Ölümden sonra hayat var mı diye,
Boşuna düşünürler
Sanki hayat varmış gibi ölümden önce ...
12-11-2009 12:50 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SeLiN Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

RE: Scarlett Johansson
[Resim: Scarlett_Johansson_1.jpg]

Çok tatlı çıkmış.Tipik bir yay gibi yüzü:D
12-13-2009 05:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla