Değerlendir:
  • 17 Oy - 2.88 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kim Kardashian
Yazar Mesaj
ginka
Kayıtsız

Cvp: RE: Kim Kardashian
Almira Yazılan:
ginka Yazılan:bu kadın zeki olamaz ya :D

zeki olmassa sex kasetlerinden başka hüneri olmamasına rağmen popüleliğini sürdürebilirmiydi..

Kadının akıllısı akıllı gibi durmaz....

Saf ayağına yatar ben kendisi çok fettan buluyorum ...

Türklerin değişiyle...tost peyniri yada..gülücük))

o zaman teletabilerde çok zekiler koptum.w
12-14-2009 10:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SeLiN Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

ginka Yazılan:o zaman teletabilerde çok zekiler koptum.w

şu okanın teletabileri (esra-ceyda ersoy) bende acayip merak ediyorum, ne burcu acaba onlar.

şimdi rol yapıyorlar desem, bir kazada ortaya çıktılar, haberlerde, içkiliyken sanırım ve aptallıklarını ilk o zaman gördük, hani bilemiyorum bana cidden aptallar gibi geliyorkoptum.w sonucta tvde çıkmaya baslasalar nese:D
12-14-2009 10:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

SeLiN Yazılan:
ginka Yazılan:o zaman teletabilerde çok zekiler koptum.w

şu okanın teletabileri (esra-ceyda ersoy) bende acayip merak ediyorum, ne burcu acaba onlar.

şimdi rol yapıyorlar desem, bir kazada ortaya çıktılar, haberlerde, içkiliyken sanırım ve aptallıklarını ilk o zaman gördük, hani bilemiyorum bana cidden aptallar gibi geliyorkoptum.w sonucta tvde çıkmaya baslasalar nese:D

valla canım ünlü olupta aptal olan çoook. bunların çevresindekiler, bunları piyasaya sunanlar zeki :D
12-14-2009 10:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

RE: Kim Kardashian
satürn jupiterle kavuşmuş ve satürn terazi de ,

satürnün olduğu alan kısıtlanır.ama jupiter kavuşumu gücünü azaltmış.

satürn trazide onun kendisini güzellik konuusnda güvensizlik hissi veriyot olabilir. o popo ameliyatları güzelliğine bu derece öne çıkartması satürnle ilgisi olabilir
12-14-2009 10:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Garavu Çevrimdışı
Parola61
Webmaster
lt=

Rep Puanı: 169

Cvp: Kim Kardashian
katılıyorum kadının basenlerinden zeka fışkırıyor :D
12-15-2009 12:16 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

(12-14-2009 10:13 PM)aeon Yazılan:  bu kadının yükseleni başak ya da terazi olabilir.

aslında ninmesarra bu ünlülerin yükselenlerini falan biliyor.belki gelince söyler.

Bilimiyordum bugün öğrendim.Yükseleni Yay, işte haritası:

http://www.astro.com/astro-databank/Kardashian%2C_Kim

Astro.com'un bugün doğanlar listesinde adı vardı.Görür görmez aklıma senin açtığın başlık geldi.Hemen yazayım buraya dedim.

Kim Kardashian'ın özbabası ünlü bi avukat,Ermeni asıllı ve Amerikadaki Ermeni lobisinin tanınmış simalarından.Soyisimlerine bakarsak muhtemelen Osmanlı Ermenisidirler.Üvey babasıysa eski bir sporcu.Kim ilk başlarda Paris Hilton'un arkadaşı olarak tanınıyordu.Zengin bir ailenin sosyetik kızı anlayacağınız.Şöhretin getireceği paraya da ihtiyacı yok.

Tipine gelirsek Türkiye'de onun gibi binlerce kız var.Türklerle Ermeniler zaten tip olarak birbirine benzer.Amerikada insanlara egzotik geliyor,Türk olsa burada bu kadar ilgi göreceğini sanmıyorum.

Nin.Me.Sar.Ra
10-21-2010 03:27 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

(10-21-2010 03:27 AM)Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:  
(12-14-2009 10:13 PM)aeon Yazılan:  bu kadının yükseleni başak ya da terazi olabilir.

aslında ninmesarra bu ünlülerin yükselenlerini falan biliyor.belki gelince söyler.

Bilimiyordum bugün öğrendim.Yükseleni Yay, işte haritası:

http://www.astro.com/astro-databank/Kardashian%2C_Kim

Astro.com'un bugün doğanlar listesinde adı vardı.Görür görmez aklıma senin açtığın başlık geldi.

(12-14-2009 09:59 PM)aeon Yazılan:  gördüklrim bu kadar.saati net olsaydı asc yi özellikle merak ediyordum.ameliyat ürünü de olsa , allah vergisi bir jupiter asc olabilirdi koptum.w.

Serkan Allah vergisi asc yayla idare ediver, jüpiterin temsilcisi ne de olsa hehee
10-21-2010 03:32 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir