Anket: Türk Sinemasının en usta oyuncusu sizce hangisidir ?
Tarık Akan
Kadir İnanır
Fatma Girik
Kemal Sunal
Filiz Akın
Şener Şen
Gülşen Bubikoğlu
Sadri Alışık
Türkan Şoray
Haluk Bilginer
[Show Results]
Not: Bu genel bir ankettir, diğer kullanıcılar oyunuzu hangi seçeneğe verdiğinizi görebileceklerdir.

Değerlendir:
  • 19 Oy - 3.16 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ANKET ( Türk Sineması )
Yazar Mesaj
aeon
Kayıtsız

RE: ANKET ( Türk Sineması )
hüseyin peyda ve erol taşı da beğenirim. kötü adam rolünün hakkını veriyorlar.
12-09-2009 11:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

evet dileyen niçin o starı beğendiğini açıklayabilir.

bana göre niçin Şener Şen ?

çünkü en iyisi O gülücük

hatta çok isterdim , Şener Şen'i Robert de niro ve Al Pacino gibi ustalarla şöyle mafyatik bir filmde görmek harika olurdu dansy

bu arada teknik açıdan baktığımda şu özel durumu belirteyim Şener Şen ile ilgili

gençliğinde komedi rolleriyle tanınmış , ilerleyen yaşında EŞKİYA filmi ile '' bana göre '' Türk Sinemasının en iyi filminde , oyunculuk dersi vermiştir.

Kemal Sunal'da ciddi adam rollerini denemiş ama vasatın üstüne çıkamamıştı ( Kemal Sunal bence en komik listesinde 1.sırada olabilir )

oysa Şener Şen hem komediyi hemde sert rolleri ( hiç alakası olmayan roller ) müthiş bir ustalıkla oynamıştır.

12-09-2009 11:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Garavu Çevrimdışı
Parola61
Webmaster
lt=

Rep Puanı: 169

haluk bilginer dedim ama şener şende harika oyuncu her kılığa giriyor tam bir usta..
12-10-2009 12:43 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ibd18 Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

şener şen ve haluk bilginer arasında kaldım... tercihim şener şen den yana...

I Always Ready For Battle!!!

http://img266.imageshack.us/i/astrow2gw0...97305.gif/
12-10-2009 01:09 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nâr Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 2

Bencede Şener Şen çok büyük kabiliyet, haritasını incelesek gülücük

Yüzde ısrar etme,doksan da olur.İnsan dediğinde
noksan da olur.Sakın büyüklenme,elde neler var,Bir ben varım deme,yoksanda olur!...

HZ Mevlana!!!

http://a1108.hizliresim.com/11/8/16/17364.gif
12-10-2009 10:43 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vanovi Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Cvp: RE: ANKET ( Türk Sineması )
aeon Yazılan:hüseyin peyda ve erol taşı da beğenirim. kötü adam rolünün hakkını veriyorlar.

aaaa hüseyin peyda deyince akan sular durur.Bir insan hepmi zengin kötü oynar be kardeşim ama tam bi karakter yüzüne sahiptir.yanılmıyorsam marmaradan felsefe mezunudur kendisi.bide aeon hüseyin peyda gibi bir adamı tanıyan insan gurubunda olduğun için ayrıca sevindim :D:D

ama sadri alışık konusunda anlaşamayız rahmetli sağ olsa tek rakibi şener şen,ama şener şen nin daha çok toplumsal ve dramatik filmlerini severim ama sadri abi de iyiydir bi ah müjgan ah filmi bütün müjganlara sövme sebebidir ama ordada sadri abi gene devreye girer "müjgan'ı unutmak.. mügan'ı sevmemek.." der bizde orda biteriz.

şener şende muhsin bey filmde hapisdn çıkıp şakirin ofisinde deki iki kelam mı vardır dayanamatıp yazıcam

""bak sana ne getirdim

bir bahse girmiştik değil mi kazandım işte!!!

ama duydum ki ali nazik'i almışsın

ee osmanı tranfer etmişsin sevda hanımı almışşsın

ee hani ben kazanmıştım,peki hepsini sana bıraktım

haklısın ben bu işi beceremiyorum bunlar benden çok sana layık,şakir"

film boyunca onu hayata bağlayan çevresinin terk edip gitmesinde bile ağlamayıp sızlanmayıp "tamam" deyip yoluna devam edibilen bir karateri oynaması bile benim için şener şeni ayrı bi yere koyar.o mimikler bile bana yeter.

[Resim: vonavi.th.jpg]
12-10-2009 04:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

Cvp: RE: ANKET ( Türk Sineması )
vanovi Yazılan:
aeon Yazılan:hüseyin peyda ve erol taşı da beğenirim. kötü adam rolünün hakkını veriyorlar.

aaaa hüseyin peyda deyince akan sular durur.Bir insan hepmi zengin kötü oynar be kardeşim ama tam bi karakter yüzüne sahiptir.yanılmıyorsam marmaradan felsefe mezunudur kendisi.bide aeon hüseyin peyda gibi bir adamı tanıyan insan gurubunda olduğun için ayrıca sevindim :D:D

ama sadri alışık konusunda anlaşamayız rahmetli sağ olsa tek rakibi şener şen,ama şener şen nin daha çok toplumsal ve dramatik filmlerini severim ama sadri abi de iyiydir bi ah müjgan ah filmi bütün müjganlara sövme sebebidir ama ordada sadri abi gene devreye girer "müjgan'ı unutmak.. mügan'ı sevmemek.." der bizde orda biteriz.

şener şende muhsin bey filmde hapisdn çıkıp şakirin ofisinde deki iki kelam mı vardır dayanamatıp yazıcam

""bak sana ne getirdim

bir bahse girmiştik değil mi kazandım işte!!!

ama duydum ki ali nazik'i almışsın

ee osmanı tranfer etmişsin sevda hanımı almışşsın

ee hani ben kazanmıştım,peki hepsini sana bıraktım

haklısın ben bu işi beceremiyorum bunlar benden çok sana layık,şakir"

film boyunca onu hayata bağlayan çevresinin terk edip gitmesinde bile ağlamayıp sızlanmayıp "tamam" deyip yoluna devam edibilen bir karateri oynaması bile benim için şener şeni ayrı bi yere koyar.o mimikler bile bana yeter.

yine mi gol değil bu replik dışında ben çok sevemedim sadri alışığı , tabiki birşeyleri başlatan insanlardan olması ve yeri yatsınamaz.ancak , bir şener şen değil (benim gözümde)

hüseyin peyda kesinlikle bir karakter oyuncusu ,oğlşak burcu diye biliyorum.yükseleni bilinmemkle beraber, o ince ve sert yüz hatları kendisine müthiş kötü havası veriyor.
12-10-2009 05:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/12...-gol-degil

bu da mı gol değil. ? gülücük
12-12-2009 11:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

evet Hüseyin Peyda'nın Karizmatik bir kötü adam oyuncusu olduğunu düşünüyorum bende.

Şener Şen'den enstantanaler izleyelim , birinci o olacak gibi görünüyor ;)

[youtube]QMO4Ah43M_g&feature=related[/youtube]

12-13-2009 12:05 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

Haluk Bilginer hem oyunculuk hem yakışıklılık anlamında en iyisi.Sadece oyunculuğu değerlendirirsek Şener Şenle kapışırlar
Gülşen Bubikoğlunu Türkan Şoraydan güzel bulurum ama onun kadar iyi oyuncu değildir

Nin.Me.Sar.Ra
11-16-2010 10:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  ANKET ( Türk Müziği ) astrosohbet 10 10,762 11-17-2010 03:34 AM
Son Mesaj: ariess

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir