Değerlendir:
  • 18 Oy - 2.83 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

akrep ve oğlak'ın gölgesinde bir yay, yükselen ikizler..
Yazar Mesaj
Zembul Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 0

akrep ve oğlak'ın gölgesinde bir yay, yükselen ikizler..
siteye hayli zamandır yazmıyorum, nedeni ise ise doğum saatimin değişmesine bağlı olarak, yükselenimin ve ev yapılarının da değişmesi.. foruma ilk kaydolduğumda güneş'i 5. evde bulunan bir yükselen aslan iken şimdi güneşi 6. evde bir yükselen ikizler'im:-) nedeni ise doğum saatimin net olarak saptanması (7 Aralık 1972, tunceli, saat: 16:52)

[Resim: yay_yukselen_ikizler.jpg]

doğum saatim değiştikten sonra bir anda kimlik bunalımına girmiştim:-) kendimi yükselen aslan sanırken, ikizler çıktım ve yeni kimliğimi hazmetme sürecinde forumdan da uzak durdum tercihen. en çok da yanlış bir haritayla yıldırım'ı ve ilgili arkadaşları boş yere uğraştırdığıma üzüldüm..

yükselen ikizler'e alıştım çünkü bana uyuyor, güneş'imin 5. evden 6. eve geçişine de zor da olsa alıştım.. yükselen aslan'ı da kendime uygun buluyordum ama sanırım bunun nedeni yeni haritamda güçlü 5. ev vurgusu olsa gerek. venüs, mars, juno ve uranüs'ün 5. evde konumlanması ve yay'daki güneş'imin aslan'la aynı elementte olması belki kendimi yükselen aslan sanmama neden oldu..

tüm bunlara rağmen, bir kaç itirazım ve sorum dışında yukarıya aldığım yeni haritamın bana daha çok uyduğunu düşünüyorum..

- birincisi; iki kere evlenmiş ayrılmış ve 7. ev konuları yoğun biri olarak 7. evimde ay, jüpiter ve kuzey ay düğümü'nün olması ve 7. evimi yay'ın kesmesi bana uyuyor, eski haritamda 7. ev boş idi.. fakat 7. evimi yay'ın kesmesine rağmen yay son derecesinde ve oğlak daha etkin, oğlak'tan dolayı bu alanda daha çok kısıtlanma yaşamam gerekmez miydi?

- ikinci olarak ikizler gibi yüzeysel bir yükselene sahip olmama rağmen çok duygusal ve derinlikli bir yapıdayım.. bu duygusallık ikizler yükselenin son derecesinde olmamdan kaynaklı bir yengeç etkisi mi yoksa akrep'te yer alan merkür, venüs, mars ve juno'dan mı geliyor, bunu anlamaya çalışıyorum.. okuduğum kaynaklarda eğer bir burçta 3 veya daha fazla gezegen birikimi varsa ve bu gezegenlerin bir tanesi bulunduğu burcun yönetici gezegeni ise kişi o burcu ikinci yükselen burcu olarak taşır deniyor, bu doğru mu? yani benim ikinci yükselenim akrep mi yengeç mi? bu kısmı hakikaten çok merak ediyorum çünkü yaptığım 4 element testinde su elementi oranım, ateş'ten sonra ikinci sırada ve bu "su" etkisi akrepten mi yoksa yengeçten mi geliyor? ya da ay-pluto kare açısı, ay-yükselen zıt açısı, pluto-yükselen karesi ve satürn 12.ev kombinasyonunun sonucu mu?

-üçüncü olarak, yine de yükselen ikizler'in tüm özelliklerini taşıdığım söylenemez. -ki satürn'Üm de ikizler'de olduğu halde- çoğu akrep özelliği de bana uyuyor, bir kısım başak özelliği de bana uyuyor.. başak'ın yöneticisinin de merkür olması ve güneş'imin 6.evde değişken bir burçta ve evde yer alması mı bunda etken?

- dördüncü olarak; giderek oğlaklaştığımı hissediyorum.. normalde her işe, organizasyona ya da duruma balıklama dalarken, farkediyorum ki son yıllarda giderek daha temkinli olmaya başladım ve her maceraya öyle doludizgin atlamıyorum, bir işe, projeye ya da kimseye emek verirken onun getirisini ve bana faydasını da hesaba katmaya başladım, ki sanıyorum ki bunlar progres güneş'imin, venüs'ümün, merkür'ümün ve jüpiter'imin oğlakta birikmesiyle ilgili.. ya da? aynı zamanda natal ay'ım, jüpiter'im ve k. ay düğümüm de oğlak'ta ve güneş-satürn zıt açım var.. fakat bu oğlak özellikleri geçmiş hayatımda bu kadar belirgin değillerdi..

- beşinci olarak hiperaktif bir yapıdayım, bu teşhis tıbben de yapıldı bana.. görüntü olarak ince-uzun boylu tam bir ikizler yapısındayım.. fakat bu hiperaktiflik nerden geliyor? yükselen ikizlerden mi, akrep'teki mars'tan mı, 5. evde ve akrep'teki mars & venüs kavuşumundan mı?

neyse; tipik ikizler tarzıyla daha fazla gevezelik etmeyeyim:-) vakur aslan gitti, yerine geveze ikizler geldi:-)

herkese sevgiler ve saygılar..

"Aklınız size hakikati göstermemişse, inancınız sizi koruyamaz"
HARİTAM:
http://www.astrozoom.com/sonuc.php?ISIM=...&x=76&y=17
12-09-2009 04:18 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

RE: akrep ve oğlak'ın gölgesinde bir yay, yükselen ikizler..
7 evi yay olanlarda çok evlilik gözlenebilir ....

Güneşinde orda ...

Hava ve ateş gurupları duygusuz değildir....

1 GRAM DUYGUYU ....1000 KĞ=1 tona dönüştürebilen abartıları vardır......

kimse onlara duygusuz diyemez duyguyu en iyi onlar pazarlargülücük)

Oğlak gibi hisseme mevzusuda....

12 evdeki satrün hissinin sebebi olabilir.....

7-8 evden kimsenin oğlak hissine vurulacağını sanmam....

Ay oğlakta,ay zaten güçsüz konumda....

Ama jüpi kavuşum jüpi biraz daha ayına derinlik vermiştir....

İyi çözümlemeler.....
12-09-2009 04:28 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Zembul Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

bu arada ikizler burcu insanlarını her zaman yüzeysel ve kararsız bulurdum, pek de beğendiğim söylenemezdi:-) ama işte insan neyden kaçıyorsa, ondan kendisinde mutlaka bir parça vardır derler, bende de öyle oldu: yükselenim ikizler burcu çıktı.. başak'ları da fazlasıyla işine bağlı ve çalışkan bulurdum ve yine pek hazzetmezdim, ki güneşim, merkürüm ve neptünüm 6.evde yani başak'ın doğal evinde çıktı:-) bu da tüm ikizler ve başak mensuplarına özeleştirim olsun.. kaçtığımız her şeyden bizde de bir parça mutlaka vardır. oğlak'ları bencil ve sıkıcı bulup kaçmamla, ay burcumun oğlak olması gibi..

HARİTAM:
12-09-2009 04:28 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Zembul Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

teşekkürler almira..
fakat güneşim 7. değil 6. evde (15 derece yay'da, 7.ev ise 29 derece yay'da)..

ateş'ten pek emin değilim ama hava enerjisi yoğun insanlar bana biraz duygusuz ve düz gelirler, daha diplomatikler..

jüpiter'le kavuşum ve 7. evde bulunması ay için iyi olsa da, oğlak burcunda olması ve pluto ile kare açı yapması ay'ımı güçsüz kılıyor, bu konuda sana katılıyorum.. zaten ay & pluto kare açısı hakkında her yerde çok kötü şeyler yazılıyor..

HARİTAM:
12-09-2009 05:12 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Cvp: RE: akrep ve oğlak'ın gölgesinde bir yay, yükselen ikizler..
Zembul Yazılan:teşekkürler almira..
fakat güneşim 7. değil 6. evde (15 derece yay'da, 7.ev ise 29 derece yay'da)..

ateş'ten pek emin değilim ama hava enerjisi yoğun insanlar bana biraz duygusuz ve düz gelirler, daha diplomatikler..

jüpiter'le kavuşum ve 7. evde bulunması ay için iyi olsa da, oğlak burcunda olması ve pluto ile kare açı yapması ay'ımı güçsüz kılıyor, bu konuda sana katılıyorum.. zaten ay & pluto kare açısı hakkında her yerde çok kötü şeyler yazılıyor..

Haritan oldukça görsel olarak karışık....

astro.com çıkar......

PLUTO KARE AY gülücük

Enterasan ölümmü gülücük

Aman ne korkutucu.....

Yolun sonu hep orası .....

FAZLA takılma bu konuya ikizlerin yada oğlağın gölsegi olan vesveseyi sokma yüreğine.......
12-09-2009 11:37 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Luli Çevrimdışı
√īoℓэ†
**
lt=

Rep Puanı: 6

Cvp: akrep ve oğlak'ın gölgesinde bir yay, yükselen ikizler..
Zembul Yazılan:ikizler gibi yüzeysel bir yükselene sahip olmama rağmen çok duygusal ve derinlikli bir yapıdayım.. bu duygusallık ikizler yükselenin son derecesinde olmamdan kaynaklı bir yengeç etkisi mi yoksa akrep'te yer alan merkür, venüs, mars ve juno'dan mı geliyor, bunu anlamaya çalışıyorum..
Asc = yaşamı görme şekliniz ve yaşamın (kişilerin) sizi nasıl gördüğü (sosyal maske).

Asc -noktası- yöneticisinin Merkür Akrep'i olması, yol'u su elementine çıkan önemli bi'işaretçi, evet. Üstelik devamındaki 20 derecelik kesişimin yol'u da Ay = Yengeç = su elementi enerjisine çıkıyor. Ayrıca, Asc - Ay karşıtlığı var ki; Asc'deki Yengeç dominantlığı söz konusu olduğundan, kendi içinde bi'çifte vurgu çıkacaktır karşımıza. Hassasiyet, bilinçaltı'na yatkınlık, anaçlık temaları...

Ki Plüto karesiyle; güçlü hafızaya (şiddetli / yoğun hatıralar), almış olduğu güç'ten (Plüto) dolayı ifadesindeki zor duygulara gösterge olabilir. Plüto'nun bağlantı yapmış olduğu gezegeni (özellikle kişiselleri) yüzeyden derinlere çekmesinden hareketle; gömülmüş / madalyonun öteki yüzündeki duygular ya da derin duygusallık olarak da tanımlayabiliriz. Bence bu kombinasyon da, ''su'' elementine has özellikler minvalinde incelenmeye tabi tutulabilir. Üç önemli kişisel gezegenin de ''su'' vurgusu unutulmadan tabii ki.

+

Plüto - Ic yakınlığı ya da yerleşimi, sekizinci ev'in hem modern (Satürn) hem de klasik yöneticisinin bi'başka su evindeki konumlanışı haritanızdaki su elementi belirginliğinin altını çizebilecek faktörlerden.

Zembul Yazılan:okuduğum kaynaklarda eğer bir burçta 3 veya daha fazla gezegen birikimi varsa ve bu gezegenlerin bir tanesi bulunduğu burcun yönetici gezegeni ise kişi o burcu ikinci yükselen burcu olarak taşır deniyor, bu doğru mu? yani benim ikinci yükselenim akrep mi yengeç mi?

Mars-Ay-Venüs Terazi stelyumunu (kümeleşme) düşünelim. Bu kişinin ilişkiler, ortaklıklar, para, aşk ihtiyacı yaşamındaki kayda değer unsurlardan birkaçı olabilecektir. Neden? Çünkü Venüs Terazi'de güçlü çalışır + Mars (hareket, cesaret) ve Ay (anne imgesi, derinlikli ihtiyaçlar, hafıza, duygular) gibi önemli bağlantılar, Venüsyen titreşimlerle Terazi toprağında boy verecektir. Söz konusu vurgu, o kişinin ikinci yükselen burcu demek midir? Hayır. Fakat saf olarak ele alınabildiğinde (Satürn, Uranüs, Neptün, Plüto gibi kollektif güçlerin enerjisinden muaf), kişinin yaşamında (yerleşim aldığı ev'e de bağlı olarak) etkin rol üstlenebilecektir.

H. Kırkoğlu'nun ''yetkinlikler modeli'' yöntemini bi'deneme çekimi ;) olarak alalım dilerseniz.

Alıntı:Güneş, ay ve yükselen burca 3 puan veriyoruz. Çünkü onlar daha ön planda. Sonra Merkür'e, Venüs'e Jüpiter'e, Mars'a ve Satürn'ün bulunduğu burçlara birer puan veriyoruz.

Ateş: 3
Su: (Asc olarak alındığında) 3+1+1+1=6
Hava: 1
Toprak: 3+1=4

Nitelik olarak baktığımızda öncü (Asc, Jüpiter) ve sabit (Mars, Venüs, Merkür) dağılımından bahsedilebilir.

Geliştirmeniz gereken potansiyelleriniz arasında; Satürn yerleşiminden dolayı İkizler (iletişim, merak) Şiron yerleşiminden dolayı ise Koç (liderlik etme, hevesli ve dolaysız yaklaşım, girişkenlik) sayılabilir.

12-09-2009 02:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Zembul Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

merhaba aprilios,
yorumun için çok teşekkür ederim, analizlerinden çok yararlandım, bakış açımın gelişmesinde ciddi bir katkı oldu.

Aprilios Yazılan:H. Kırkoğlu'nun ''yetkinlikler modeli'' yöntemini bi'deneme çekimi ;) olarak alalım dilerseniz.
Güneş, ay ve yükselen burca 3 puan veriyoruz. Çünkü onlar daha ön planda. Sonra Merkür'e, Venüs'e Jüpiter'e, Mars'a ve Satürn'ün bulunduğu burçlara birer puan veriyoruz.

bu yöntemi bilmiyordum, öğrenmiş oldum. benim de daha önce bir makaleden öğrendiğim şöyle bir yöntem var; Toplamı 36 eden bir puanlama sistemi üzerinden güneş, ay ve yükselen burca 6'şar puan veriyoruz. merkür, venüs ve mars'a 3'er puan; jüpiter, satürn ve mc'nin bulunduğu burçlara 2'şer puan; son olarak uranüs, neptün ve pluto'ya ise birer puan veriyoruz. bu yönteme göre hesap yaptığımızda şöyle bir tablo çıkıyor:

ateş: 6+1 = 7 (güneş, neptün)
su: 3+3+3+2 = 11 (merkür, venüs, mars, mc)
hava: 6+2+1+1: 10 (asc, satürn, uranüs, pluto)
toprak: 6+2 = 8 (ay, jüpiter)

toplam puan: 36 (%100)

hajo banzhaf'ın meşhur dört element testinde ise sonuçlarım ateş:12, su:10, hava:9 ve toprak:5 çıktı.. natal ve progress'deki tüm oğlak-satün etkilerine rağmen toprak elementinde eksikliğim olduğunu hissediyorum zaten, ay burcum oğlak'ın da beni tam olarak anlatmadığını düşünüyorum.. toprak zayıf noktam.. bir şeye çabuk başlayıp sonucunu göremeden sıkılıyorum, dolabım yarım bıraktığım kitaplarla dolu, otoritelerle sürekli çatışma halindeyim, hiyerarşiyi-disiplini sevmiyorum, işlerimi yarım bırakıyorum.. galiba satürn yeterince ders vermiyor bana:-)

öte yandan yükselen'i yengeç olarak aldığımızda, senin yaptığın tasnifde su elementi aşırı yüksek çıkıyor, üzerimdeki güçlü hava etkisi de eklenince sanırım ikizleri baz almamız gerekiyor, yoksa satürn'ün ikizlerde bulunması tek başına bu kadar güçlü hava etkisi verebilir mi ki?

Aprilios Yazılan:Nitelik olarak baktığımızda öncü (Asc, Jüpiter) ve sabit (Mars, Venüs, Merkür) dağılımından bahsedilebilir.

nitelik konusunda, değişken enerjinin payını da unutmamak lazım.. ben kendimi öncü-sabit'ten daha çok değişken-öncü kombinasyonu olarak hissediyorum.. güneş yay ve asc noktası ikizler; her ikisinin de değişken olması yüzünden, yerinde duramayan, huzursuz, sürekli hareket ihtiyacı duyan, oturma halindeyken sürekli olarak durduk yere dizlerini sallayan, hiperaktif bir yapıdayım.. sabit nitelik ise haritamda belirgin olmakla birlikte, üzerimde o kadar etkin değil; rutinlerden ve birbirinin aynısı herşeyden çabuk sıkılan biri olarak sadece iç dünyamda, duygularımda değişimlere çabuk ayak uyduramıyorum, onun dışında herşeye çabuk adapte olan biriyim.

ayrıca fiziksel görüntü olarak da uzun-ince boyumla ve kilo alamayan yapımla yengeç'ten çok yükselen ikizler'e benziyorum ama belirttiğin gibi yengeç ve su etkisi de üzerimde çok belirgin..

böyle bir yükselen kombinasyonunda bulunmak bana çok zor geliyor.. nefret ediyorum tek bir yükselen'imin olmamasından ve içimde sürekli birbiriyle didişen-çatışan, birbiriyle uyumsuz olan farklı farklı kişiliklerin bulunmasından..

tüm bunlar tek bir kişilik sergilememi engelliyor.. bunları organize edip uyumlu bir kimlik yaratma noktasında astrolojiden nasıl istifade edebilirim. (ay-yükselen zıt açısı, pluto-yükselen kare açısı, uranüs-yükselen üçgen (120) açısını da hesaba katarak)

ve nihai olarak, yükselen burcum olarak hangisini baz almalıyım?

HARİTAM:
12-11-2009 01:13 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Luli Çevrimdışı
√īoℓэ†
**
lt=

Rep Puanı: 6

Zembul Yazılan:merhaba aprilios,
yorumun için çok teşekkür ederim, analizlerinden çok yararlandım, bakış açımın gelişmesinde ciddi bir katkı oldu.
Ben teşekkür ederim ;)
Alıntı:ay burcum oğlak'ın da beni tam olarak anlatmadığını düşünüyorum.
Doğum saatinizin netliğinden bahsetmiştiniz ilk iletinizde, yanlış hatırlamıyorum sanırım. Saat konusunda en ufak bi'soru işaretiniz olsaydı, ben de '' mi acaba? '' derdim fakat; sanırım öyle bi'sorununuz söz konusu değil. O halde kabul edelim, Ay burcunuz Jüpiter temasıyla sulak yerde yetişmiş ;) Oğlak. Ay Oğlak burcunda pek rahat değildir, tıpkı Jüpiter gibi. Jüpiter bulunduğu burcu büyüteç ile resmeden ve yerleşim aldığı ev - burç alanında bizi donanımlı kılan gezegendir. O halde; ''disiplin oluşturma ve düzen kurma, sistematik olma, güven inşa etme, sebat etme, hedefe doğru kontrollü ve hırslı bi’şekilde ilerleme, başarı odaklı olma'' konularında becerikli ve kolaylıkla yol alabilecek birisi olduğunuzdan bahsedebilir miyiz? Natal mutfağınızdaki Jüpiter malzemesi ''bahsedebiliriz'' diyor fakat; yine de olumlama ya da olumsuzlama yaparsanız, sevineceğim.

Ay'a dönelim; Oğlak özellikleri ile tanımlanabilecek derinlikli ihtiyaçlarınız, anne imgeniz, duygu dünyanız olacağından bahsedebiliriz. Fakat sizinkisi tipik bi'Ay Oğlak'ı değil. Plüto bağlantısıyla; içten içe şiddetli (yoğun) bi'şekilde sevme - sevilme ve somut başarılara imza atıp - takdir edilme ihtiyacında. Özellikle ikili ilişkilerinizde (7.ev) duygularınızı sahnelemekten pek de hoşnut olacak birisi olduğunuzu zannetmiyorum. Duygularınızı yansıtma konusunda sıkıntı yaşatmış olabilir size bu kombinasyon. Anne imgeniz; ''sert ve güçlü kadın'' ifadeleriyle yalın bi'şekilde tanımlanabilecektir sanıyorum.
Alıntı:öte yandan yükselen'i yengeç olarak aldığımızda, senin yaptığın tasnifde su elementi aşırı yüksek çıkıyor, üzerimdeki güçlü hava etkisi de eklenince sanırım ikizleri baz almamız gerekiyor, yoksa satürn'ün ikizlerde bulunması tek başına bu kadar güçlü hava etkisi verebilir mi ki?
Satürn Oğlak (Terazi de eklenebilir) haricinde hiç bi'burcu - elementi vurgulu ya da haritanın tamamına yayılabilecek şekilde güçlü kılmaz. Yöneticiliğini Satürn'ün üstlendiği bi'stelyum haritada güçlüdür, evet. Kişisel gezegenlerle bol açıları, natalın tamamına güçlü bi'Satürn aktivitesi verebilir, evet. Ayrıca 10. evde ya da Mc ile kavuşum alan bi'Satürn de, doğal evinde bulunduğu için güçlü sayılabilir. 7. evde, yükselimdedir (bkz; terazi bağlantısı). Fakat bahsettiğim konumların haricinde Satürn şu anlamda güç verebilir, zamanla ve ilgili burç-ev konuları üzerinde bilinçli bi'şekilde çalışarak ya da o burç-ev konuları hakkında korktuğumuz gerçeklikler ile yüzleşme cesaretine nail olabildiğimiz oranda. Satürn prensipleri; ''engel çıkararak dayanıklığı sınamak'', ''duvar örerek sabır testine tabi tutmak''tır bi'anlamda. Bu nedenle; İkizler ve 12. ev konuları, kısıtlandığınız metaları simgeleştiren. Tekrarlayayım; merak ve öğrenme dürtüsü, iletişim ve el ile ilgili hünerler gibi mesela. Ya da; hayal etmek, iç dünyanızla kontakt kurmak, rüya görmek vb.

Oldukça keyifli bi'üslupla sevgili Aeon'un ele aldığı ''The Wall'' iletisini incelemenizi öneririm.
Alıntı:nitelik konusunda, değişken enerjinin payını da unutmamak lazım.. ben kendimi öncü-sabit'ten daha çok değişken-öncü kombinasyonu olarak hissediyorum.. güneş yay ve asc noktası ikizler; her ikisinin de değişken olması yüzünden, yerinde duramayan, huzursuz, sürekli hareket ihtiyacı duyan, oturma halindeyken sürekli olarak durduk yere dizlerini sallayan, hiperaktif bir yapıdayım.. sabit nitelik ise haritamda belirgin olmakla birlikte, üzerimde o kadar etkin değil; rutinlerden ve birbirinin aynısı herşeyden çabuk sıkılan biri olarak sadece iç dünyamda, duygularımda değişimlere çabuk ayak uyduramıyorum, onun dışında herşeye çabuk adapte olan biriyim.
''Hiperaktivite'' denilince aklıma Uranüs - Mars ikilisi geliyor. Asc noktası'nın yöneticisi Merkür ile Bi-Quintile açısı (çifte vurgu) belki de bi'tür ''civa gibi''lik ;) vermiş olabilir (emin olmamakla birlikte). Asc - Mars + Uranüs - Mc 135'lik bağlantılarınız da söz konusu. İkincil türden açısal değerler olduğu için hakkında bildiklerim sadece teorik, yorumlandırma aşamasında söz konusu bilgileri pratiğe dökebildiğim henüz söylenemez. Fakat ''hiperaktivite'' konusunda değerlendirmeye tabi tutulabilecek bağlantılar bence.

Tipik Güneş Yay'ı olduğunuz söylenemez. Satüryenlik kazanmış (Satürn - Güneş zıtlığı) bi'Güneş sahibi olduğunuzdan bahsedilebilir.

''Satüryen Güneş kişileri şüphesiz ki; Güneş Oğlak kişileri ile benzer özellikler barındırmaktadır. Gölgeli olarak; baba imgesi ya da yaşamlarındaki otorite timsali kişilerle gerçekleşebilecek pürüzler, çocukluğun doya doya yaşanamamış olması, çoğu yaşıtının üstlenmek durumunda olmadığı sorumluluklar, ‘küçük adam’ ya da ‘küçük kadın’ imgesi, karamsarlık ve yalnızlık eğiliminden bahsedilebilecektir.''

Tipik bi'Yay Güneş'ine göre; sabırlı, tutarlı, temkinli ve özgüven konusunda daha mütevazı bi'yaklaşım geliştirmeniz olasıdır.
Alıntı:ve nihai olarak, yükselen burcum olarak hangisini baz almalıyım?
Asc noktanız İkizler. Yöneticisi Merkür - bulunduğu ev - yapmış olduğu açılar; yaşamsal motivasyonunuzun değerlendirilmesinde önemli. Fakat; Asc evinizde yer almış 20 derecelik Yengeç enerjisini de es geçemeyiz, siz de takdir edersiniz ki. Bu nedenle, natalınızdaki Ay'ın konumu ve açısal kombinasyonları da yukarıda bahsettiğim değerlendirmeye dahil edilmeli.

12-14-2009 01:33 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Zembul Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Almira Yazılan:PLUTO KARE AY gülücük
Enterasan ölümmü gülücük
Aman ne korkutucu.....

nasıl yani? pluto kare ay açısının olması eneterasan bir ölüme mi işaret ediyor? bunu tam anlamadım, çünkü ilk defa duyuyorum böyle birşey.. gerçi yanına gülme işareti de koymuşsun ama yine de sorayım dedim..

HARİTAM:
12-17-2009 03:01 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Zembul Yazılan:
Almira Yazılan:PLUTO KARE AY gülücük
Enterasan ölümmü gülücük
Aman ne korkutucu.....

nasıl yani? pluto kare ay açısının olması eneterasan bir ölüme mi işaret ediyor? bunu tam anlamadım, çünkü ilk defa duyuyorum böyle birşey.. gerçi yanına gülme işareti de koymuşsun ama yine de sorayım dedim..

Genelde böyle yorumlarlar ay plüto karesi dahada ayrıntısı varda aklımda bu kalmış...
12-17-2009 03:03 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Yükselen İkizler yaren 59 106,467 02-14-2018 09:39 AM
Son Mesaj: say24
  yükselen ikizler fotoğraflar aeon 11 17,836 08-11-2012 07:15 PM
Son Mesaj: ekinoks

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir