Değerlendir:
  • 21 Oy - 2.71 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ajda Pekkan
Yazar Mesaj
gizem kara Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

Cvp: RE: Ajda Pekkan
Félicé FilosoFo Yazılan:
Almira Yazılan:Senin o kadar şöhretin olsun tek başına yemek ye :(

Senin onun yediklerine değil, yiyemediklerine bak:D Kadın yemek yemiyor senelerdir, ne bilsin yalnızmı daha keyifli, kalabalıklamı daha keyifli. Yeme iç güsünü öldürmüş.

Satürn yengeçlerinin, hatta ay-mars , ay-satürn kişilerinin, yeme konusunda küçükken belirli travmalara maruz kaldığı yazıyor. Anne tarafından beslenmemek (satürn), Yada çok tıka basa ve bir an önce ye bitir modeli (mars)...Ve aile kurmada sorunlar, engeller...
Dün astrolojide açılar kitabında bir şey okudum çok anlamsız ve genel geldi.
Ay-mars kombinasyonları (sert) olan kişilerin, kullanacağı fonksiyonlardan biri, anne ile rekabete dayalı gelişen (sinir,gerilim, öfke ) olaylardan ötürü , çocuğun annesini öldürmek istemeyi düşünmesi..Çok genel olmuş yani. Kitapta bu kısmı beğenemedim. Kendi gözlemleri ve 80 yılından beri incelediği haritalara dayanarak yazması düşündürücü olsa da...

ay-satürün açılarının anne tarafından yeterince beslenmeme yada beslenememe vs.... benim kızımında ay-satürün açısı mevcut ay (1.ev oğlak) satürün ( 7.ev yengeç) + güneş kavuşum..
kızım sezaryan doğumlu ve benim doğum sonrası sorunlarım oldu fiziksel amaliyatla alakalı 2ay emzirdim emziremedim fazlası yok oda mama takviyesiyle..üzüntüden sütüm kesilmişti..isteyerek emzirmemezlik değildi yani beslememekten ziyade BESLEYEMEMEKTİ benimkisi ....şimdi bile onun vicdan azabını çekerim bazen benim elimde olmayan nedenlerle olsa bile....onun doğumunda yaşadığım duygusal ve fiziksel olaylar büyük bir tranvaydı bende..milad olmuştu benim için..:(
12-15-2009 12:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Luli Çevrimdışı
√īoℓэ†
**
lt=

Rep Puanı: 6

Ajda Pekkan
Ajda Pekkan, 12 Şubat 1946 İstanbul doğumlu... Türkiye'nin "Süperstar'ı" hem kaliteli müziği hem de Türk Sineması'na olan hizmetleriyle Türkiye'nin en uzun soluklu popüler kültür simgesi! Kova burcu olan Ajda Pekkan, neredeyse burcunun tüm özelliklerine sahip.

Ajda Pekkan da tipik bir Kova kadını gibi akla, zekaya, bilgiye ve en önemlisi özgürlüğüne oldukça düşkün. Bu nedenle kendisiyle aynı türden olan insanlarla dostluk, arkadaşlık ediyor. Burcunun bu özelliği sebebiyle, sosyal olan ünlü sanatçının çevresinde çok fazla arkadaşı bulunuyor.

Ajda Pekkan her ne kadar medya önünde çok fazla konuşmasa da onun da her Kova kadını gibi en sevdiği eylemlerden biri konuşmak; çevresindekileri zarif ve etkileyici konuşmasıyla etkilemeyi başarıyor. Kova kadınları için hayat bitmek tükenmek bilmeyen zevkli bir eğitim süreci gibidir. Kova kadınlarının gururunu kırmaya sakın kalkmayın! Bu durumu asla affetmeyeceklerdir. Oldukça dürüst olan bu kadınların içi dışı birdir.

Ünlü sanatçı Kova burcunun temsilcisi olduğu için aşk hayatı da tipik Kova Burcu'nun hakimiyeti altında... Kova kadınını kendinize aşık etmek istiyorsanız, onlara asla rutin bir hayatı paylaşacağınız hissini vermeyin. Sıkıya gelemez çünkü bu kadın. Daha doğrusu sıkılmaya gelemez. Monotonluk tuzağına düştüğünüz an ilişkinizin felaketi olacaktır. Bir de ne yaparsanız yapın, bu kadını elde etmiş olmayacaksınız. Ona yaşama alanı verin ve özgürlüğünün tadını çıkarmasına müsaade edin!

Emine Bayıroğlu

02-12-2010 07:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Ajda Pekkan

06-05-2012 09:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »