Değerlendir:
  • 15 Oy - 2.47 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Melis Birkan ( ada )
Yazar Mesaj
aeon
Kayıtsız

Cvp: RE: Melis Birkan ( ada )
Melancholic Yazılan:Marsı oğlak veya kova olan hatunları incelemek daha eğlenceli olmaz mıydı ?? Napıcaz be hocam marsı terazi olanları, vay efendim nazik,kibar erkeklerden hoşlanan hatun.. Ayrıca bu hatunun yükseleni boğa bence. Hoş birşey farketmez, ha boğa olmuş ha panda olmuş , marsı terazi olduktan sonra hehee

dur üstad .maç doksan dakika. 7.evi falan buluruz belki .yırtarız. gülücük)

ama iş teraziye gelirse beni olay aşar.
bir kere kibarlığın zeresi yok.

ne bileyim bir venüsyenin en kaba hali ile benim en kibar halimi alsan yine aynı kalıyoruz

düşün artık koptum.w
12-07-2009 07:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Dark Lord Dışarıda
DARK SIDE
**
lt=

Rep Puanı: 0

aeon Yazılan:
Melancholic Yazılan:Marsı oğlak veya kova olan hatunları incelemek daha eğlenceli olmaz mıydı ?? Napıcaz be hocam marsı terazi olanları, vay efendim nazik,kibar erkeklerden hoşlanan hatun.. Ayrıca bu hatunun yükseleni boğa bence. Hoş birşey farketmez, ha boğa olmuş ha panda olmuş , marsı terazi olduktan sonra hehee

dur üstad .maç doksan dakika. 7.evi falan buluruz belki .yırtarız. gülücük)

ama iş teraziye gelirse beni olay aşar.
bir kere kibarlığın zeresi yok.

ne bileyim bir venüsyenin en kaba hali ile benim en kibar halimi alsan yine aynı kalıyoruz

düşün artık koptum.w

Yükseleninin boğa olduğunu düşünürsek, hiiiiççç şansım yok. YUuhh arkadaş yaa, bu kadar mı etkisiz olur bir insanın haritası gülücük) Lem hiçbir yerden kaleyi göremiyorum. En fazla ceza sahasına orta-şut karışımı birşey yollarım, onda da defans hatası lazım. Diğer türlü hiç şansım yok :D

Ama yükseleni yengeç ise, çok zor da olsa 7. evini görürüm. Falsolu şut ile kaleyi bulabilirim belki gülücük

Herkes dedi merak içinde
Ölümden sonra hayat var mı diye,
Boşuna düşünürler
Sanki hayat varmış gibi ölümden önce ...
12-07-2009 07:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Melancholic Yazılan:Napıcaz be hocam marsı terazi olanları, vay efendim nazik,kibar erkeklerden hoşlanan hatun.. ha panda olmuş , marsı terazi olduktan sonra hehee

Araya girmezsem olmaz:D marsı terazide, satürn ve pluto ile kavuşmuş birine ne dersin? Bak burdayım. Kibarlık, nezaket ıyyy. Fazlası beni de boğar.
Marsım doğal halini bu yerleşimle yitirince, panda gibi değil, canavar gibiyim.
Mars terazimi tanımak istersen, memnuniyetle kabul ederim. (arkadaşlar, melancholice asılmıyorum, takılıyorum. Oradan yanlış anlaşılıyorsa, anlaşılmasın lütfen)
Bu kız (ada) zeki erkeklerden hoşlanır, Aeon ve melancholic, ikinizin de şansı var gözkýrpma
12-07-2009 07:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

RE: Melis Birkan ( ada )
gülüşünden yay burcu olduğu belli yalnız :D ay kavuşum mars ve venüs çok duygusal biri olmalı ya kibarlıktan hoşlanan biri :D ve 8. ev vurgusu kurkuları hımmmm gülücük
12-07-2009 08:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Melancholic Yazılan:
aeon Yazılan:terazi vurgusu , (ki venüs var önemli)

yay olması bence anlatıyor.

güneş uranüs kavuşumu var.çok kısıtlanmaya gelecek bir yapısı olduğunu zannetmiyorum.

merkürü jupiter ve neptüne dokunmuş.idealist düşünceli birisi olmalı.hatta biraz gerçekleri görmekte zorlanan tarzda ve insanlara biraz vaaz vermeye yönelik bir yapısı olabilir.ille din anlamayın .belli yüksek fikirlere çok innabilir.(ben bu açıya harvey dent açısı diyorum gülücük)

marsı ise kibar ve duygusal erkekleri seviyorum diyor.(malesef kibar kısmından bütün puanları kaybettim koptum.w

saati net değil.

Marsı oğlak veya kova olan hatunları incelemek daha eğlenceli olmaz mıydı ?? Napıcaz be hocam marsı terazi olanları, vay efendim nazik,kibar erkeklerden hoşlanan hatun.. Ayrıca bu hatunun yükseleni boğa bence. Hoş birşey farketmez, ha boğa olmuş ha panda olmuş , marsı terazi olduktan sonra hehee

gülücük) şimdi uyandım , afyonum patlasın diye önce aeon ve melancholicin mesajlarını okuyorum , işe yarıyor gülücük

12-07-2009 08:39 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Dark Lord Dışarıda
DARK SIDE
**
lt=

Félicé FilosoFo Yazılan:
Melancholic Yazılan:Napıcaz be hocam marsı terazi olanları, vay efendim nazik,kibar erkeklerden hoşlanan hatun.. ha panda olmuş , marsı terazi olduktan sonra hehee

Araya girmezsem olmaz:D marsı terazide, satürn ve pluto ile kavuşmuş birine ne dersin? Bak burdayım. Kibarlık, nezaket ıyyy. Fazlası beni de boğar.
Marsım doğal halini bu yerleşimle yitirince, panda gibi değil, canavar gibiyim.
Mars terazimi tanımak istersen, memnuniyetle kabul ederim. (arkadaşlar, melancholice asılmıyorum, takılıyorum. Oradan yanlış anlaşılıyorsa, anlaşılmasın lütfen)
Bu kız (ada) zeki erkeklerden hoşlanır, Aeon ve melancholic, ikinizin de şansı var gözkýrpma

yok yahu, mars terazi bayar, isterse karadelikle kavuşum yapsın koptum.w Ayrıca o hatun bakmaz bize yaa , cem karaca'dan gelsin o zaammaann ; İşçisin sen işçi kal hehee Mubarek, satürn gibi adammış gülücük)

Herkes dedi merak içinde
Boşuna düşünürler
12-07-2009 11:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

Melancholic Yazılan:yok yahu, mars terazi bayar, isterse karadelikle kavuşum yapsın koptum.w Ayrıca o hatun bakmaz bize yaa , cem karaca'dan gelsin o zaammaann ; İşçisin sen işçi kal hehee Mubarek, satürn gibi adammış gülücük)

hoca benim haritada da terazileri etkileyek açılar yok.
malesef venüsyen fetişim hep karşılıksız kalıyor . gülücük)
12-07-2009 11:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Dark Lord Dışarıda
DARK SIDE
**
lt=

aeon Yazılan:
Melancholic Yazılan:yok yahu, mars terazi bayar, isterse karadelikle kavuşum yapsın koptum.w Ayrıca o hatun bakmaz bize yaa , cem karaca'dan gelsin o zaammaann ; İşçisin sen işçi kal hehee Mubarek, satürn gibi adammış gülücük)

hoca benim haritada da terazileri etkileyek açılar yok.
malesef venüsyen fetişim hep karşılıksız kalıyor . gülücük)

Yahuu böyle çakma, vay efendim imitasyon bir mars yapamaz mıyız ?? Mesela benim hiç yay vurgum yok, mars yay taklidi yapamaz mıyız ki ?? Len benim venüsüm ikizler, ben yaparım aslında hehee

Hakikatten ben merak ettim şimdi bak.. Bir belgesel izlemiştim NTV'de. Hatunlara 10 erkeğin fanilalarını koklatıyorlar. En az itici buldukları kokunun sahibi olan erkeğin DNA'sı , onların DNA'larını en çok bütünleyen aslında. Yani bilinçli olmasa da , kendilerine biyolojik olarak en uygun erkeği seçiyorlar. Acaba bizim de sinastriye bakarken dikkate aldığımız mars-venüs olayları bu yönde mi ki ?? Yani ben birini ilk gördüğümde bilinçsiz de olsa, onun mars-venüs enerjisini alıyor muyum?? Yoksa hatunun bana gösterdiği enerjisine göre mi yorum yapıyorum??

Mesela benim venüs güya İkizler... Venüsü boğa (başka bir burç da olabilirdi, attım kafadan) olan, ama ben yanındayken Venüs İkizler gibi birini duran birini çekici bulur muyum ki ?

Yada benim marsım Kova, ama karşımdaki hatunun marsı Terazi (hehee) . Şimdi ben daha Fransız Erkeği gibi davransam, mars terazi taklidi yapsam, aslında Hans olsam, o hatun çekici bulur mu ki beni ??

Herkes dedi merak içinde
Boşuna düşünürler
12-07-2009 11:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

RE: Melis Birkan ( ada )
kulaklar inceden kepçe sanki....:(

Gözleri güzel ama yemiyoruz saçları sürekli uzatmasını dil çýkarma
12-07-2009 11:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

Melancholic Yazılan:Yada benim marsım Kova, ama karşımdaki hatunun marsı Terazi (hehee) . Şimdi ben daha Fransız Erkeği gibi davransam, mars terazi taklidi yapsam, aslında Hans olsam, o hatun çekici bulur mu ki beni ??

yok ya satürn lanetini yemiş bir bünye çok uzun süre saklyamaz gülücük)

hatun beton gibi ciddiyeti ikinci günü anlar.

kemancı tutup bütün gün şiirler okusan kar etmez gülücük)

8 ve 5. evi öğrensek ona göre bir strateji yapardık aslında .koptum.w
12-07-2009 11:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir