Değerlendir:
  • 15 Oy - 2.47 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Melis Birkan ( ada )
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Cvp: RE: Melis Birkan ( ada )
Melancholic Yazılan:
aeon Yazılan:
Melancholic Yazılan:yok yahu, mars terazi bayar, isterse karadelikle kavuşum yapsın koptum.w Ayrıca o hatun bakmaz bize yaa , cem karaca'dan gelsin o zaammaann ; İşçisin sen işçi kal hehee Mubarek, satürn gibi adammış gülücük)

hoca benim haritada da terazileri etkileyek açılar yok.
malesef venüsyen fetişim hep karşılıksız kalıyor . gülücük)

Yahuu böyle çakma, vay efendim imitasyon bir mars yapamaz mıyız ?? Mesela benim hiç yay vurgum yok, mars yay taklidi yapamaz mıyız ki ?? Len benim venüsüm ikizler, ben yaparım aslında hehee

Hakikatten ben merak ettim şimdi bak.. Bir belgesel izlemiştim NTV'de. Hatunlara 10 erkeğin fanilalarını koklatıyorlar. En az itici buldukları kokunun sahibi olan erkeğin DNA'sı , onların DNA'larını en çok bütünleyen aslında. Yani bilinçli olmasa da , kendilerine biyolojik olarak en uygun erkeği seçiyorlar. Acaba bizim de sinastriye bakarken dikkate aldığımız mars-venüs olayları bu yönde mi ki ?? Yani ben birini ilk gördüğümde bilinçsiz de olsa, onun mars-venüs enerjisini alıyor muyum?? Yoksa hatunun bana gösterdiği enerjisine göre mi yorum yapıyorum??

Mesela benim venüs güya İkizler... Venüsü boğa (başka bir burç da olabilirdi, attım kafadan) olan, ama ben yanındayken Venüs İkizler gibi birini duran birini çekici bulur muyum ki ?

Yada benim marsım Kova, ama karşımdaki hatunun marsı Terazi (hehee) . Şimdi ben daha Fransız Erkeği gibi davransam, mars terazi taklidi yapsam, aslında Hans olsam, o hatun çekici bulur mu ki beni ??

evet Ay-Merkür Toprak üçgeni var gökyüzünde şu anda ve espiriler çok sağlam gülücük

ben hep söylediğim gibi , astrolojik etkileri birer enerji olarak değerlendiriyorum.
yani evet venüs-mars elektriğini BİLİNÇSİZCE algılayabiliyoruz diyebilirim.
zihinlerimizdeki enerjilerin karşılıklı aynı frekanslarda buluşması ve dans etmesi yada düello etmesi gibi canlandırabilirsiniz gözünüzde.

rol yapabilirmiyiz ?

belki KISA VADEDE bu mümkün diye düşünüyorum.

örneğin bir Boğa kişiliğini etkilemek için onun 5 duyusuna hitap eden taktikler kullanmak gibi ( bunları yazıyorum ama şahsen ilişkilerde taktiklerden hiç hoşlanmam )

yada örneğin bir Koç kişiliğini cezbetmek için önce kırmızılar giyinip kendinizi AV , Koçunuzu AVCI konumuna getirmek ve üstüne birazda gizemli olmak vb.. gibi..

UZUN VADEDE ise enerji dilinin son sözü söyleyeceğini ekleyim.. yani uzun süre kandırmanız zor ;)

12-07-2009 11:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

RE: Melis Birkan ( ada )
ya arkadaşlar bana göre bu kızın oyunculuğu vasat haritasında oyunculuk kabiliyeti görünüyo mu :D
12-09-2009 07:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

ginka Yazılan:ya arkadaşlar bana göre bu kızın oyunculuğu vasat haritasında oyunculuk kabiliyeti görünüyo mu :D

terazi vurgusu var.

doğum saati net değil.olsa 5.evle ilgil iinceleme yapardık.

genellikle kendisini izlediğim için oyunculuğuna hiç dikkat etmedim.gülücük
12-09-2009 07:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

aeon Yazılan:
ginka Yazılan:ya arkadaşlar bana göre bu kızın oyunculuğu vasat haritasında oyunculuk kabiliyeti görünüyo mu :D

terazi vurgusu var.

doğum saati net değil.olsa 5.evle ilgil iinceleme yapardık.

genellikle kendisini izlediğim için oyunculuğuna hiç dikkat etmedim.gülücük

anlıyorum neysee :D
12-09-2009 08:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
intrinsic Çevrimdışı
Lunar Vip
Lunar Vip
lt=

Rep Puanı: 0

Bende yükseleni balıkmış gibi bir izlenim bıraktı nedense

zayi olmaz gül temennasiyle vermek hare su...
07-26-2010 07:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kıvılcım Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 15

Arkadaşlar Melis Birkan kendi röportajında Yengeç burcu olduğunu söylüyor
http://www.yuksektopuklar.net/haberler/r...-adam.html

Haritam
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&asp=1&ast=

Hayat Mucizelerle Dolu - Ben Güneşin Kızıyım
10-18-2011 01:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kıvılcım Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 15

http://www.elele.com.tr/roportaj/01067/
''Issız Adam''ın Ada'sı karşımda olunca, sohbete film ile başlamak bizim için kaçınılmazdı elbette. ''Filmin sonunda hepimizi ağlattın, peki sen izlediğinde neler hissettin'' diye sordum önce merakla. Filmi tamamen kendine yabancılaşarak izlediğini, büyük ekranda kendini izlemenin garip ama tatmin edici bir duygu olduğunu ve filmi izlerken elbette kendisinin de göz yaşlarını tutamadığını söyledi. Zaten yengeç burcu olduğu için çok duygusal ve ''sulu gözlü'' olduğunu da ekledi hemen.

Haritam
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&asp=1&ast=

Hayat Mucizelerle Dolu - Ben Güneşin Kızıyım
10-18-2011 01:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

yaa bu başlıkda mars-terazi yerden yere vurulmuş, nesi var mis gibi mars.. savaşma diyor, o kadar gülücük))

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
10-18-2011 03:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir