Değerlendir:
  • 14 Oy - 2.36 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

iran
Yazar Mesaj
aeon
Kayıtsız

iran
[Resim: astro2at0111350ubat1979.th.gif]

saat net değil
12-04-2009 03:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

RE: iran
öncelikle haritadaki uranyen enerji , devrimle kurulduğunu kanıtlıyor.

ve bu kafar uranyen enerji iranın dışlanmasını anlatabilir.farklı olmak sıradışılk.kimseye eyvallah dememek ve köyün delisi olmak biraz uranüse özgüdür.

öte yandna güneş ve mars bir fevrilik işareti olarak algılanabilir.

aslan ve kova aksındaki gezegenler , özel hissetmekle ilgilidir.farklı durur.mesela zorbalığa tepkisiz kalındığı durumlarda iranın sivrilmesini bu uranyen haritaya bağlayabiliriz.
12-04-2009 04:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
coolhandsome
Kayıtsız

RE: iran
Bu kadar uranyen enerjinin olduğu ülkede,bu kadar baskının ve kısıtlamanın olması akla yakın değil.Gerçi Ahmedinecada karşı bir anda 10 milyon insanın ayaklanması iyi bir gösterge..
12-04-2009 04:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

Cvp: RE: iran
coolhandsome Yazılan:Bu kadar uranyen enerjinin olduğu ülkede,bu kadar baskının ve kısıtlamanın olması akla yakın değil.Gerçi Ahmedinecada karşı bir anda 10 milyon insanın ayaklanması iyi bir gösterge..

ben de haritaya bakınca şaşırdım.islam cumhuriiyetinde uransüün ne işi var diye gülücük)

ama devrimle kuruluşunu güzel anlatıyor.onun dışında ben de bağdaştıramadım çok.
12-04-2009 04:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
coolhandsome
Kayıtsız

aeon Yazılan:
coolhandsome Yazılan:Bu kadar uranyen enerjinin olduğu ülkede,bu kadar baskının ve kısıtlamanın olması akla yakın değil.Gerçi Ahmedinecada karşı bir anda 10 milyon insanın ayaklanması iyi bir gösterge..

ben de haritaya bakınca şaşırdım.islam cumhuriiyetinde uransüün ne işi var diye gülücük)

ama devrimle kuruluşunu güzel anlatıyor.onun dışında ben de bağdaştıramadım çok.

Kovadaki güneş-mars-merkür e akrepteki uranüs kare yapıyor üstelik bu kovadaki 3 gezegen karşıdaki ay a da karşıtlık yapıyorlar triplex kova enerjisi yani.Bu enerjilerle bunlar değil aşırı islamcı olmak biz arap değiliz diye çıkmaları lazımdıgülücük).Bana pek doğru bir harita gibi gelmedi.Ben iranda yobazlık belirtisi olarak kötü pluto açıları sert bakan satürn açıları bekliyordum.
12-04-2009 04:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
coolhandsome
Kayıtsız

coolhandsome Yazılan:
aeon Yazılan:

Kovadaki güneş-mars-merkür e akrepteki uranüs kare yapıyor üstelik bu kovadaki 3 gezegen karşıdaki ay a da karşıtlık yapıyorlar triplex kova enerjisi yani.Bu enerjilerle bunlar değil aşırı islamcı olmak biz arap değiliz diye çıkmaları lazımdıgülücük).Bana pek doğru bir harita gibi gelmedi.Ben iranda yobazlık belirtisi olarak kötü pluto açıları sert bakan satürn açıları bekliyordum.

Bu harita Kübaya daha çok uyargülücük)Seninde dediğin gibi satürn asc de olaslığı büyük ihtimal.Bu arada iranın iç işleri pek bilinmez ama çok bilgili insanlardır,entellektüellik dereceleri çok yüksektir,dünyadaki en büyük tarih arşivide onlardadır,bizim tarihimizin bir çok belgesi irandan alınmıştır.Müslüman dünyasının japonyası denebilir onlar için..Uranyumla uğraşmaları vs cabası..Kova görünümleri var ama satürnün hala haritalarında kilit noktada olduğu kanısındayım.
12-04-2009 05:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

Baskıdan neyi kastettiğine bağlı.Senin baskıdan anladığın tek şey kıyafet sınırlandırmaları ve batı kültürünün yaşatılmasına yönelik kısıtlamalarsa tabii İranın dünyanın en baskıcı ülkesi olduğunu düşünebilirsin. İranda demokrasinin bazı konularda Türkiye'den kat be kat ileri olabileceğini düşünmek zor gelebilir ama orada halk ve devlet arasında Türkiye'de olduğu gibi bir uçurum yok en azından.

Nin.Me.Sar.Ra
12-04-2009 08:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

coolhandsome Yazılan:Gerçi Ahmedinecada karşı bir anda 10 milyon insanın ayaklanması iyi bir gösterge..
Hangi açıdan,neye kime göre ?
coolhandsome Yazılan:ben de haritaya bakınca şaşırdım.islam cumhuriiyetinde uransüün ne işi var diye gülücük)

İslam da bir tür devrim yapmadı mı ortadoğuda ?Doğu Perinçek bile Hz Muhammedin büyük devrimci olduğunu iddia ediyor sen İslam ve devrim kelimelerini yanyana düşünemiyorsun

coolhandsome Yazılan:Bu enerjilerle bunlar değil aşırı islamcı olmak biz arap değiliz diye çıkmaları lazımdıgülücük).

Iranda güçlü bir Fars milliyetçiliği olduğundan haberin vardır herhalde.Hiçbir İranlı da arap olduğunu iddia etmez.İslamcılık ve Arap olma arasında nasıl bir bağ kurabildiğini anlayamıyorum.Bütün Müslümanlar ''Biz Arab'ız'' mı diyorlar sana göre ?

Astrolojik verileri değerlendirirken mümkün olduğu kadar objektif bakmaya çalışmak gerekli hele konu ülke haritalarını değerlendirmekse daha da dikkatli olmak lazım.O ülkeyle ilgili kendi ülkemizde özellikle medya vasıtasıyla yaratılan önyargılı bakışı bir kenara bırakmak bizi daha doğru sonuçlara ulaştıracaktır.

Nin.Me.Sar.Ra
12-04-2009 08:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

' Yazılan:İslam da bir tür devrim yapmadı mı ortadoğuda ?Doğu Perinçek bile Hz Muhammedin büyük devrimci olduğunu iddia ediyor sen İslam ve devrim kelimelerini yanyana düşünemiyorsun

şöyle Hz.Muhammed 'in devrimciliği çağına göre tartışılmaz zaten. çağının arap toplumunun yapısını şiddetli bir şekilde değiştirmiş.

ancak devrim kavramı bana her zaman yenilik ve çağdaşlaşmayı anlatıyor.
evet , günümüz dünyasında İslam ve devrim kelimelerini örtüştüremiyorum.

İslamın 1400 yıl önce tüm hükümleri tamamlandı.
doğal olarak satürnle özdeş gördüm.uranüs bana hep yeniliği hatırlattı.

ama ülkenin mevcut şah rejimini devirerek kuruluşu tabiki uranüs zaten önceki iletide yazmıştım.
12-04-2009 09:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
coolhandsome
Kayıtsız

Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:
coolhandsome Yazılan:Gerçi Ahmedinecada karşı bir anda 10 milyon insanın ayaklanması iyi bir gösterge..
Hangi açıdan,neye kime göre ?
coolhandsome Yazılan:ben de haritaya bakınca şaşırdım.islam cumhuriiyetinde uransüün ne işi var diye gülücük)

İslam da bir tür devrim yapmadı mı ortadoğuda ?Doğu Perinçek bile Hz Muhammedin büyük devrimci olduğunu iddia ediyor sen İslam ve devrim kelimelerini yanyana düşünemiyorsun

coolhandsome Yazılan:Bu enerjilerle bunlar değil aşırı islamcı olmak biz arap değiliz diye çıkmaları lazımdıgülücük).

Iranda güçlü bir Fars milliyetçiliği olduğundan haberin vardır herhalde.Hiçbir İranlı da arap olduğunu iddia etmez.İslamcılık ve Arap olma arasında nasıl bir bağ kurabildiğini anlayamıyorum.Bütün Müslümanlar ''Biz Arab'ız'' mı diyorlar sana göre ?

Astrolojik verileri değerlendirirken mümkün olduğu kadar objektif bakmaya çalışmak gerekli hele konu ülke haritalarını değerlendirmekse daha da dikkatli olmak lazım.O ülkeyle ilgili kendi ülkemizde özellikle medya vasıtasıyla yaratılan önyargılı bakışı bir kenara bırakmak bizi daha doğru sonuçlara ulaştıracaktır.

Ülkenin Ahmedinecada karşı ayaklanması seçimlerde haksızlık yapılmasından dolayıdır (kanıtlanmıştırda) uranüsyen oldukları burdan belli bir anda 10 milyonun ayaklanması zor bir iştir.İslamcılıkla arap olma ilişkisinde belirtiğimi anlamamış olduğun kanısındayım ben onu mecaz olarak söyledim.Yani o kadar uranüsyenler ki oldukları şeyleri bile red edebilirler vs gb.Ülkeyi sadece medyadan tanıdığımıda nerden çıkardın,yorum yapmadan önce yorumcunun neye göre bunları söylediğini kestirmen lazım.
12-04-2009 09:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir