Değerlendir:
  • 33 Oy - 2.52 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ay evlerde
Yazar Mesaj
aeon
Kayıtsız

RE: Ay evlerde
(01-20-2012 04:45 AM)libras justice Yazılan:  Benim Ay'ım 11.evin sonlarında,başka bir sitede çıkarttığım haritada Ay 12.evde değerlendirilmelidir diyordu.11.mi 12.mi sizce?

benim kullandığım harita sistemine göre 12.evde , whole sign ...
01-21-2012 12:08 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
malice071 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 25

ayım yengeç 8. evde ancak whole sign'a göre 9. evde..:S ben whole sign kullanmıyorum..Yaşadıklarımı vs düşününce uymuyor...
01-21-2012 12:22 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

benim ay da, *bi dargın bi barışık* hesabı, 3. eve daha uygun.. gerçi bu haller ay-balıkdan da kaynakalnıyor olabilir..

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
01-21-2012 12:42 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Jackal Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 6

Şimdi benim ay kaçıncı evde oluyor?Ev sistemleri hakkında biraz kafam karıştı da..acaba

''...tırnaklarım kanadıkça aydınlanır yolum...''

Beni öldürmeyen her ''açı'',beni güçlendirir.gülücük

http://imageshack.us/photo/my-images/829/harrita.gif/
01-22-2012 11:05 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(01-22-2012 11:05 PM)Jackal Yazılan:  Şimdi benim ay kaçıncı evde oluyor?Ev sistemleri hakkında biraz kafam karıştı da..acaba

Ay burcunu 11.evde kabul edebilirsin.

Placidusa göre de 10.evin sonlarında zaten.

10-30-2012 03:01 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

AY 10.evde = Toplumun neye ihtiyacı olduğunu içgüdüsel olarak bilmek.

10-30-2012 03:04 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

3. evde de konuşma ihtiycından söz edebilirmiyiz ?
10-30-2012 03:12 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(10-30-2012 03:12 AM)By Ceykp Yazılan:  3. evde de konuşma ihtiycından söz edebilirmiyiz ?

Evet iletişim ihtiyacı , merak duygusunun giderilmesi ihtiyacı ön planda olabilir.

10-30-2012 03:15 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

(10-30-2012 03:15 AM)Neptunian Yazılan:  
(10-30-2012 03:12 AM)By Ceykp Yazılan:  3. evde de konuşma ihtiycından söz edebilirmiyiz ?

Evet iletişim ihtiyacı , merak duygusunun giderilmesi ihtiyacı ön planda olabilir.
bende böyle düşünmüştüm gülücük teşekkürler
10-30-2012 03:16 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
İçimizdeki gökyüzü Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

Ay 12. evde

12. ev anlaşılması en zor evlerden biridir. Çünkü bu ev kapalı kapılar ardında yaşananı, diğer alemi anlatır. Hastaneler, hapishaneler, manastır gibi yerler bu evin konularıdır.

Bu konuma yerleşmiş olan, duygularımızın, iç dünyamızın göstergesi olan Ay, kişinin duygularını gizlemesine sebep olacaktır.
Bu kişiler dışarıdan gelen her türlü olumlu olumsuz şeye karşı hassastırlar ve kolay yaralanabilirler ama bunu asla göstermezler.
Bu konum, onların aynı zamanda sezgi güçlerinin kuvvetli olmasına sebep olur. Yani bir çok şeyi önceden hissederler ve kendilerini ona göre korumaya alırlar.

12. ev kötücül evlerin arasındadır. Ama eğer Ay zarar gördüğü bir burçta değilse ve zararlı açılarda almıyorsa, bu kişinin psişik, yani ruhsal yetenekleri olabilir ve bu yetenekleriyle bir çok insanı şifalandırabilir.
Eğer Ay kötü bir konumdaysa, bu durum kişiye bir çok korku, hatta fobiler verebilir. Bir depresyon hali yaşayabilirler nedenini dahi bilmeden bir iç yalnızlık çekerler.
Ay'ı kötü olanlara, kendilerini ruhsal bir yol edinmelerini tavsiye ederim. Teslimiyet herşeyin çözümüdür. Eğer kendinizi, kendinizi şifalandırmaya adarsanız hem 12. evinize, hemde Ay'ınıza hizmet etmiş olursunuz. Namaz, dua veya meditasyon, kısacası sizi dünyanın sorunlarından uzaklaştırıp, gerçek yaratıcıyla bağ kurmanıza sebep olacak her şey uygundur.

Bu konuma sahip olanlar, etraflarındaki insanların duygusal durumlarını hemen algılarlar ve yardımcı olmak isterler.
Bu yüzden hastanelerde veya hapishanelerde yardım etmek amaçlı çalışabilirler.
Kendilerini diğer insanlara fazla adama eğiliminde olabilirler ama bu konuda aşırıya kaçmamaları önemlidir.
Başkalarının yaralarını şifalandırırken, kendilerini de şifalandırabilirler.

12. ev bilinçaltımıza bağlı bir evdir ve bu nedenle bu kişiler dışarıdan çok kolay manipule edilebilir. Hipnoz gibi şeylerde çok dikkatli olmalıdırlar, çünkü hipnotize edilmeye en yatkın insan tipidir. Bilinçaltı mesajlarına karşı çok hassastırlar.
Geceleri yüzlerine Ay ışığın vurmamasına özen göstermelidirler, çünkü bu onları uyurgezer yapabilir ve bunu çoğu zaman fark etmezler bile, çünkü hatırlamazlar. Devamı http://icimizdekigokyuzu.blogspot.com.tr

Bir kişi çok uzaklara gitmeden bütün dünyayı bilebilir
Bir kişi pencereden bakmadan cennetin yolunu görebilir
Bir kişi ne kadar uzağa giderse o kadar az bilir.
İçine dön..
06-19-2016 09:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir