Değerlendir:
  • 33 Oy - 2.52 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ay evlerde
Yazar Mesaj
Arkadaş
Kayıtsız

RE: Ay evlerde
(10-19-2011 10:11 PM)katmer Yazılan:  
(10-19-2011 09:55 PM)safak17100 Yazılan:  
(10-19-2011 09:40 PM)katmer Yazılan:  
(10-19-2011 08:57 PM)safak17100 Yazılan:  bende onu diyecm.. acaba napsak.. burdanda zıt ktuplar birbirini çeker hesabı olmasın ? 8.. evle 2. ev :D

bak hele bak:D hıııııı çekiyomuş burdan sen pc nin ben pc nin monitörüne yapışıyomuşuz:D saçmaladım

hayal gücün gelişmiş bayaa gülücük hihi.. ay duyguları yönetiyor.. duygusal bir zıtlaşmamı oluyo şimdi bilmiyomki... karışık bu astroloji..1 yıldır içindeyim bir bok öğrenmedik daha :D

180 lik açı oluyo yani zıt açı yani evet zıtlaşma olur sanıyorum ki:D hayal gücüm geniş geniş sınırını göremiyorum:Dvalla 2 haftadır bu sitenin içindeyim baya bişeyler kaptım sepetime ekledimgülücük sen hele bi sepetini açta 1 yılı 2 haftayla kapatırsın:Ddiyorum hani

yahu benim sepetim açık hep giriyo bişeyler sepete :D daha fazlasını istiyorum ben artık hep aynı sözcükleri okumaktan bıktım.. satürn böle uranüs böle.. işte 4.. ev şöyle 5. ev şöyle.. o gezegen 150 açı yapmış bu gezegen 90 yapmış bunları biliyorum anlamlarınıda.. daha fazlası gokmu aðla... artık yetmez oldu 1 yıl içinde bunlar..
10-19-2011 10:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
lilianxxx Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Ay 8. Evde : Ay 8. eve düşmüşse kişi , eşinin, ortaklarının veya işbirliği yaptığı kimsenin parasından yararlanır. Ay sevdiği bir burçtaysa ve diğer güçlerden bazılarıyla tatlı açılar yapıyorsa evlilikten kazançlı çıkar, eşin parasından yararlanır. Erkeklerin yıldız haritalarında bu durum varlıklı eş anlamına da gelebilir. Yalnız 8. ev sadece bu tür paraları değil yaşamın sonunu, yani ölümü de gösterir. Onun için bu evin durumuna, buraya girmiş olan burcun ve Ay'ın derecelerine , yapılan açılara çok dikkat etmek gerekir.

Diye yazıyordu benim ay'ım akrepte ve 8. evde. Venüsüm ve plutom da aynı şekilde. Burdan ölümümle ilgili ne gibi bir sonuç çıkarmalıyım hangi açılara dikkat etmeliyim.. Bu konumlar kötü etki mi veriyor yani? Haritamda bir şey de huzurlu konumlansa olmazdı zaten :D
10-20-2011 11:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
seemik Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

ayım yay ve 9 evde ve bütün ağır gezegelerle beraber.hepsiyle de kavşumda.kavuşumda olan gezegelerin olumlu etki etmesi gerekmez mi yani mesela yolculuklarımın güzel geçmesi gerekmez mi sorunsuz geçmez genelde dedil çýkarma
10-21-2011 12:55 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

ay burcun satürnle kavuşmuş ve 9.evde ; süatürn bir takım kısıtlamlar ve gecikmeler ve soprunlara işaret eder.

ayrıca yönetici jupiter , ikizler burcunda . jupiter ikizler burcunu sevmez. sebepleri bununla ilgili olabilir.
10-21-2011 01:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

Benim Ay'ım 1.evde.Başak burcunda.
Annemle aramız baya baya iyidir.Yöneticisi 9.evde.
Eğitime çok önem veren bir annem var.

Ay'ı 8.evde Balık burcunda olan birini tanıyorum.Yönetici 6.evde.
Hayat=İş onun için.
Kinci olduğunu belirtir ama ben buna pek inanmıyorum.Davranışları söylediklerinin tam aksi çünkü.
Balık burcunda olmasına bağlıyorum.
10-21-2011 07:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
seemik Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(10-21-2011 01:49 PM)aeon Yazılan:  ay burcun satürnle kavuşmuş ve 9.evde ; süatürn bir takım kısıtlamlar ve gecikmeler ve soprunlara işaret eder.

ayrıca yönetici jupiter , ikizler burcunda . jupiter ikizler burcunu sevmez. sebepleri bununla ilgili olabilir.
bir de bunların güneşle karesi olunca daha vahim oluyor sanırım herşey pek iç açıçı değil galiba halim
10-21-2011 08:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

(01-16-2012 05:50 PM)kelebekk Yazılan:  inş bu sefer sorumun cevabını alabilirimgülücük ay 8. evde ay akrep gibi mi çalışır??

sitemkar bir soru olmuş gülücük

hayır çalışmaz.

gezegenler , hangi burçtaysa o burç olarak kalır , düştükleri evin özelliğinde yola çıkarark o burcun özelliğini almazlar verygood

örneğin ; 10 evdeki bir merkür kovası düşünelim. bu kişi merkür oğlağı olmaz. sadece kariyer ile bağlantılı deneyimler yaşar ve bu deneyimleri de bir merkür kovası olarak verir .

ama mesela , merkür satürn kavuşumu olsun , bu kişini merkürünü , merkür oğlağa biraz benzetebilirsin , ama merkür oğlak yine diyemeyiz. verygood
01-16-2012 09:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
kelebekk Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(01-16-2012 09:29 PM)aeon Yazılan:  
(01-16-2012 05:50 PM)kelebekk Yazılan:  inş bu sefer sorumun cevabını alabilirimgülücük ay 8. evde ay akrep gibi mi çalışır??

sitemkar bir soru olmuş gülücük

hayır çalışmaz.

gezegenler , hangi burçtaysa o burç olarak kalır , düştükleri evin özelliğinde yola çıkarark o burcun özelliğini almazlar verygood

örneğin ; 10 evdeki bir merkür kovası düşünelim. bu kişi merkür oğlağı olmaz. sadece kariyer ile bağlantılı deneyimler yaşar ve bu deneyimleri de bir merkür kovası olarak verir .

ama mesela , merkür satürn kavuşumu olsun , bu kişini merkürünü , merkür oğlağa biraz benzetebilirsin , ama merkür oğlak yine diyemeyiz. verygood

ok. çok tşk ederim yanıtınız için.. yani 8 evdeki ay; duygusallıkla ilgili krizler yaşamak ve bu sayede yenilenmek diyebilirmiyiz??attım biraz ama umarım tutmuştur:D
01-16-2012 09:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Elmyra Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 1

8. EVDE

Gizli kapaklıdır. Duygularını belli etmez, sessiz ama derinden davranır. Öç alıcıdır.

Miras veya başka yollarla paraya kavuşur. Ruh, cin, parapsikoloji, medyumluk gibi konularla uğraşmayı sever. Bazı istekleri, sanki görünmeyen varlıklar tarafından, enteresan bir şekilde oluşur. Telepati gücü vardır.

Gizli kapakliyimdir azcik evet
miras kalsa kalsa annemden kalir bir iki donum verimli tarla oda
ruh uç harfli yanlarina yaklasmam ugrasmayi sevmem dil çýkarma
telepati gucum onda yorumsuzum

konu için tesekkur ederim mersi utangaç

http://f1204.hizliresim.com/w/1/40c05.gif
01-20-2012 02:02 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
libra's justice Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

Benim Ay'ım 11.evin sonlarında,başka bir sitede çıkarttığım haritada Ay 12.evde değerlendirilmelidir diyordu.11.mi 12.mi sizce?

[Resim: manatalchart.th.gif]
01-20-2012 04:45 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir