Değerlendir:
  • 33 Oy - 2.52 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ay evlerde
Yazar Mesaj
aeon
Kayıtsız

RE: Ay evlerde
ayı 6.evde olan insanlar genellikle iş yerlerini evleri gibi kullanıyorlar.

işyerinde yatıp kalkma vs.
07-06-2011 12:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nâr Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 2

ay ım 12 derece koçta dc çizgisi 17 derece ay ı 6.evde kabul edersek, öyle bir durumum söz konusu değil gözkýrpma

Yüzde ısrar etme,doksan da olur.İnsan dediğinde
noksan da olur.Sakın büyüklenme,elde neler var,Bir ben varım deme,yoksanda olur!...

HZ Mevlana!!!

http://a1108.hizliresim.com/11/8/16/17364.gif
07-06-2011 12:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
mutluluklar Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 3

(07-06-2011 12:15 PM)aeon Yazılan:  ayı 6.evde olan insanlar genellikle iş yerlerini evleri gibi kullanıyorlar.

işyerinde yatıp kalkma vs.

aa işyerine gitmeden önce arkaadaşıma sordum nasıl bi yer dedım.. ev gibi dedi...huzurlu rahat bi çağrı merkezi dedi... ben de iyiymiş dedım.. gerçi iş henuz kesın belli değil... 6.evıımde 3 tane gezegen var..ç. mutlaka bişi çıkıyo ve ben işe başlayamıyorum gülücük

http://i1107.hizliresim.com/2011/7/5/6721.gif
07-06-2011 04:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
katmer Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 7

AY Sekizinci Evde:
Gizli, ruhsal, psikolojik konulara aşırı duyarlı, evlenerek varlık kazanmak, parasal konularda eşinin ya da ortağının parası ile yakından ilgili, son derece güçlü ama gizli tutulan tutkuları olan, duygusal açıdan özellikle ikili ilişkilerde kolayca yara alabilen, kıskanç, öç alıcı, gizli bilimlerle uğraşmayı seven özellikler verir. Kanuni yollardan miras veya başka yollardan paraya kavuşur. Telapati gücü vardır.

Tutkularımsız yapamam zaten:Dyalan yok kıskancım vallaha öc de alırım....miras mı paramı wuuwww gelsin ozaman paracıklar....marsımın 7. evde olmasındaki morel bozukluğumun üzerine ayımın bu konumunu sevdimmm bak...

HARİTAM
http://b1111.hizliresim.com/r/b/g0jh.gif

Düşüme sen düşünce gözlerinde tutuklu kalır yüreğim...İçinde sen olmayan düşlerimi düşürürüm düşümden...Prangaya vurulmuş ayaklarımı sürüklerim peşinden ömrümü ömrüne her bir adımda...

Kırılma, küsme sen yine bir şiir yaz. . .
10-11-2011 07:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

(10-11-2011 07:45 PM)katmer Yazılan:  AY Sekizinci Evde:
Gizli, ruhsal, psikolojik konulara aşırı duyarlı, evlenerek varlık kazanmak, parasal konularda eşinin ya da ortağının parası ile yakından ilgili, son derece güçlü ama gizli tutulan tutkuları olan, duygusal açıdan özellikle ikili ilişkilerde kolayca yara alabilen, kıskanç, öç alıcı, gizli bilimlerle uğraşmayı seven özellikler verir. Kanuni yollardan miras veya başka yollardan paraya kavuşur. Telapati gücü vardır.

Tutkularımsız yapamam zaten:Dyalan yok kıskancım vallaha öc de alırım....miras mı paramı wuuwww gelsin ozaman paracıklar....marsımın 7. evde olmasındaki morel bozukluğumun üzerine ayımın bu konumunu sevdimmm bak...

buradada tamemen zıt... benimde ay 2. evimde bir fark bulundu sonunda koptum.w
10-19-2011 07:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
katmer Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(10-19-2011 07:45 PM)safak17100 Yazılan:  
(10-11-2011 07:45 PM)katmer Yazılan:  AY Sekizinci Evde:

buradada tamemen zıt... benimde ay 2. evimde bir fark bulundu sonunda koptum.w

tüh iyi gidiyoduk ya ay bozdu işi:D

HARİTAM

Düşüme sen düşünce gözlerinde tutuklu kalır yüreğim...İçinde sen olmayan düşlerimi düşürürüm düşümden...Prangaya vurulmuş ayaklarımı sürüklerim peşinden ömrümü ömrüne her bir adımda...

10-19-2011 07:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

bende onu diyecm.. acaba napsak.. burdanda zıt ktuplar birbirini çeker hesabı olmasın ? 8.. evle 2. ev :D
10-19-2011 08:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
katmer Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(10-19-2011 08:57 PM)safak17100 Yazılan:  bende onu diyecm.. acaba napsak.. burdanda zıt ktuplar birbirini çeker hesabı olmasın ? 8.. evle 2. ev :D

bak hele bak:D hıııııı çekiyomuş burdan sen pc nin ben pc nin monitörüne yapışıyomuşuz:D saçmaladım

HARİTAM

10-19-2011 09:40 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

(10-19-2011 09:40 PM)katmer Yazılan:  
(10-19-2011 08:57 PM)safak17100 Yazılan:  bende onu diyecm.. acaba napsak.. burdanda zıt ktuplar birbirini çeker hesabı olmasın ? 8.. evle 2. ev :D

bak hele bak:D hıııııı çekiyomuş burdan sen pc nin ben pc nin monitörüne yapışıyomuşuz:D saçmaladım

hayal gücün gelişmiş bayaa gülücük hihi.. ay duyguları yönetiyor.. duygusal bir zıtlaşmamı oluyo şimdi bilmiyomki... karışık bu astroloji..1 yıldır içindeyim bir bok öğrenmedik daha :D
10-19-2011 09:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
katmer Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(10-19-2011 09:55 PM)safak17100 Yazılan:  
(10-19-2011 09:40 PM)katmer Yazılan:  

hayal gücün gelişmiş bayaa gülücük hihi.. ay duyguları yönetiyor.. duygusal bir zıtlaşmamı oluyo şimdi bilmiyomki... karışık bu astroloji..1 yıldır içindeyim bir bok öğrenmedik daha :D

180 lik açı oluyo yani zıt açı yani evet zıtlaşma olur sanıyorum ki:D hayal gücüm geniş geniş sınırını göremiyorum:Dvalla 2 haftadır bu sitenin içindeyim baya bişeyler kaptım sepetime ekledimgülücük sen hele bi sepetini açta 1 yılı 2 haftayla kapatırsın:Ddiyorum hani

HARİTAM

10-19-2011 10:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir