Değerlendir:
  • 33 Oy - 2.52 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ay evlerde
Yazar Mesaj
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

RE: Ay evlerde
AY Dördüncü Evde:
Aile yaşantısında huzur olmadıkça kendisini mutlu hissetmeyen bir mizaç verir. Bu konum yuvada mutlu bir atmosfer demekse bile, maddi bir denge olmadığı gibi evin bir yönetimi veya sistemide olmaz. Yaşamın erken çağları pek talihli değildir fakat daha sonraları yaşam talihli bir şekilde devam eder. 4.cü evdeki Ay, kişinin annesi için olumludur ve anne etkisi aşırıdır. Kişinin güneşi eğer Kova veya Terazi'de ise erken dul kalabilir.

bu da nesii benim ayım 4.ev'de ve güneşim terazide erken dul kalabilirmişim
09-16-2009 08:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
pasifik
Kayıtsız

Cvp: RE: Ay evlerde
KoçAslanı Yazılan:AY Altıncı Evde:
Bu konumda ki Ay; genel sağlığı etkiliyen sorunlar getirir ve kişiyi çalışkan bir işçi ve detaylara önem veren bir tip yapar. İş ortamında etkiye çok açık ve titiz, düzenli herkese örnek olmaya özen gösteren, bulunduğu mevki için savaşmayan, maddi veya manevi ikinci planda çalışmaya aldırmayan özellikler verir.

çok doğru ama saçmalığa bakın ya keşke 6. evimde olmasaymış olaya bak 3 burcumda ( güneş-ay-yükselen ) lider vasıflı burç ama sırf şu özellik yüzünden ikinci planda kalmaya aldıramayan özellik versede içim içimi yer herzaman yani içmde bunu hazmedemeyen bir tarafta var benim bu gezegen dizilişleri çok saçma ya vallahi billahi çok saçma sırf beni için için çıldırtmak içn sıralanmış bu gezegenler iç savaştan ölecem yahu !

bulunduğu mevki içn savaşmayan diyor doğru, mesela bir sıralama var bir tarafım 1. olmak istiyor zirvede olmak istiyor ama şu aptal yerleşim yüzünden hırs yapamıyorum, hiç bir zaman hiçbir konuda hırslanamadım..

Aynı durum bende de var yani Ay 6.ev, başak benimki arka planda olmak veya geride kalmak çok sıkmaz beni ,yeterki içinde olduğum durumdan memnun olayım,
hırs iyi birşey değildir,sosyal çevrede de psikolojide de yıpranmalar ortaya çıkarır.
Bunun yerine azimli olmak yani gözlerini hırs kataraktı kaplamadan bakabilmek dünyaya, her açıdan başarı getirir,ben buna inanıyorum.
Tembelliği seven bir yapım olduğu halde ideallerimi gerçekleştirmek için azimle ,zorla çalışırım,şuan hala rehavetteyim ama inş.yakında:-pyani 1. olabilmek her nekadar baluk ve 6.ev ay olsamda benim için vazgeçilmez bir duygu,
sana tavsiyem idealine odaklan ve koçların çok yaptığı çevresel faktörlerden etkilenmeyi en aza indirmen, lys-ygs dayanışması:D
09-23-2009 09:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ariess Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

Cvp: Ay evlerde
2.evde benım ayım , maddecı olabılır , bırıktırdıgı ıcın zengın olur dıyor kaynaklar ..
plutonum da burda , mıras olabılır , vs.. gıbı yorumlar var..
harıtam zaten karısık hımm para hırsım yok benım , cımrı hıc degılımdır, hatta bırıktırebılenlere özenırım , savrugumdur bıraz..utandım
yorum yapabılecek olan varmı ? buarada bunlar marsıma zıt acıdalar..

http://img62.imageshack.us/img62/7818/haritam.jpg
09-23-2009 09:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tiyatral_gitarist
Kayıtsız

(11-03-2010 01:21 PM)Kıvılcım Yazılan:  ARKADAŞLAR MERHABA

BENİM AYIM 10.EVDE Mİ SAYILIOR 11.EVDE Mİ ?
BOĞA DA

YORUM ALABİLİR MİYİM ...AÇILARI FALAN DA BİLMEDİĞİMDEN YARDIMCI OLABİLİRSENİZ MEMNUN OLURUM

"Bu doğum saatine göre" tam sınırda ... Ama 4bucuktan ne kadar geç doğmussanız o kadar 11.ev sınırıdan uızaklaşıp 10. evde kalma olasılığı yükseleceğinden , 10. ev olma ihtimali daha yüksek gibi geldi bana...
Ay boğalığınızı daha cok hayatın hangi alanında ortaya koydugunuza bakarak tahmin edebilirsiniz...
11-03-2010 04:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

(11-03-2010 01:21 PM)Kıvılcım Yazılan:  ARKADAŞLAR MERHABA

BENİM AYIM 10.EVDE Mİ SAYILIOR 11.EVDE Mİ ?
BOĞA DA

YORUM ALABİLİR MİYİM ...AÇILARI FALAN DA BİLMEDİĞİMDEN YARDIMCI OLABİLİRSENİZ MEMNUN OLURUM

bir gezegen bir evin son beş derecesindeyse, diğer evi de etkiliyor verygood
11-04-2010 06:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Yargıç Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 5

ay 4 dakikada 1 derece mi ilerliyor?

.................................................
6. evi etkileyen ay adamı boğuyor..tüm satürnalığıma ve mars başaklığıma rağmen elimde olmadan başak hayatıma duygusallık girişiyo galiba.sanırım ya oldukça katı bi işkadını ve hukukçu olucam-ki 6. evde ay varken oldukça zorlayıcı- ya evimde ailemle beraberken yapabileceğim işler seçicem mimarlık, el sanatları, yazarlık vs...ya da öğretmen falan olacam -ki iyi bi öğretmen de olamam bu kadar mars ve satürnle-
en iyisini lunar öğretmenim yapmış.okulumda en sevilen hocamın haritasını inceledim.asc teraziydi ve mc yengeç.içindede güneş ve venüs dahil olan yengeç stelyumu vardı.biraz jüpiteryen ve şironik yanı da var.yengecin yöneticisi ay da balık burcunda 5. ve 6. evi etkiliyo.kendisi resim öğretmeni.ayrıca özel okul olduğu için normal hiç bi okulda yapılmicak fedakarlıklarda da bulunuyo öğrenciler için, sadece öğretmen değil anne gibi, arkadaş gibi.ve ahlaki yönden ve insani yönden de öğrencilerini yetiştiriyo"jüpiter ve şiron+yengecin duygusallığı" nadir bulunan melek öğretmenlerden "maşallahgülücük"hem çok faydalı bi iş yapıyo hem kendisi mutlu hem de öğrencileriçiçek

u_u
01-30-2011 11:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Aisha Çevrimdışı
Scorpio Vip
Scorpio Vip
lt=

Rep Puanı: 2

kardeşimin koçtaki ayı 12. evde. (güneş neptün kavuşumu da var) kendisi oğlak olduğundan duygusal yanını göstermez ama küçükken duygusal bi çocuk olduğunu biliyorum büyüdükçe gizledi bu yanını.yardımseverdir de. plutonik bi akrep olarak "git başımdan kendi işimi kendim yaparım" diye savarım onu.ısrarla bana yardım etmeye çalışır gülücük ay koçu yanını daha çok gösterir bize.

ayrıca 12. ev kayıp anneyi de gösterir.benim ay 4. evdeyken nasıl onda 12. evde şaşırıyorum.herkesin bakış açısı farklıdır

Burası çok yakında güncellenecek...
02-09-2011 06:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
meltemac Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

ay 2. evde boğada
süper moon dönemimde kendimi inanılmaz huzurlu hissettim çok sakin ve mutluydum
ayı boğa da olanlar böyle bir etki yaşadılar mı acaba merak ettimgülücük

http://i1105.hizliresim.com/2011/5/17/8483.gif
05-23-2011 11:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

(05-23-2011 11:59 PM)meltemac Yazılan:  ay 2. evde boğada
süper moon dönemimde kendimi inanılmaz huzurlu hissettim çok sakin ve mutluydum
ayı boğa da olanlar böyle bir etki yaşadılar mı acaba merak ettimgülücük

Olabilir, genel olarak venüs, ay gibi iyi etkili gezegenler bu burçlara sahip kişilerin haritasında transit yaptığında böyle bir etki yaratabilir.
05-24-2011 12:20 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
mutluluklar Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 3

ayım 6.evım de benım.. şu ana kadar okuduğum bilgileri kafamda düzenleyıp bişi çıkarmak gerekirse tam anlamıyla noktasyla virgülüyle benı anlatmış...

düzenli, temız.. Çalışma ortamın da özellikle ayrıntılara önem veren, titiz ve örnek gösterilmek istenen,hizmet etmeyı seven,duygusal sorunları yuzunden sağlığı bozulabilen, kadında mide sorunu yaşayabilir.. Çocukları üzerine çok titreyen onları hatta bunaltan fazla ilgili bi anne!

ben zaten çok anaç hissediyorum kendımı.. sadece çocuklarımı değil eşimi de bunaltırım anaç ve kıskanç tavırlarımla, hepside kaçarlar evden gülücük
şaka tabi öle bişi olmaz gülücük ama anaçım bunu biliyorum

http://i1107.hizliresim.com/2011/7/5/6721.gif
07-06-2011 03:47 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir