Değerlendir:
  • 24 Oy - 2.71 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Şiron'un Keşif Haritası
Yazar Mesaj
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

RE: Cvp: şironun keşif haritası
(11-26-2009 02:42 AM)Félicé Yazılan:  Şironum 12. evde boğada, güneş kovam, ay aslanımla t- kare oluşturuyor.
Ben dengesizce jüpiteryen bir baba, onu anlatmaya satürnün bile yetemeyeceği bir anneye sahibim. İkisinin hep farklı yön göstermesi ile, denge sıfırlanmış. Müthiş bir zıtlık. 4 kız kardeşten, sonuncusuyum ve annem hamile kalırken, hamileliği boyunca erkek olarak beklenmiş tekne kazıntısıyım. Babam beni erkek gibi yetiştirdi. 5 yaşına kadar cinsiyet karmaşası yaşadım, babam sorardı ve herkes, kızmısın erkekmisin, heralde anne karnındaki erkek olma telkinleri ile de, hep ben erkeğim derdim. Sonrada göster amcalara takımları derdi, bende bi güzel
n.h yapardım. Sünnet olacam diye ağladım aylarca, traji komedi..
Annem kızlar şöyle olur, böyle yapar, ayıp cıs sana..ve ben önümde benim için yapılmış zıtlaşmalarla büyüdüm. Kimlik ve kavram karmaşası..şimdiki halini feminist, yeni bir tabir olan penisli kadın modeli, maskülen olmayı seven ve kadınların yaptığı bir çok şeyi yapamayan biriyim. Erkeksi muhabbetleri, onların hayatlarını, özgürlüklerini daha çok severim. Baba gibi anneyim..

Sonuçta bir dönem erkek gibi yetişip, sonra yanarsın cıs örtün, artık sanayiye gidilmez lafları ile, zavallı bir ergenin bunalımlarını yaşadım. O zamandır dinmek bilmeyen huzursuz psikolojimi, devamlı bilgi toplayarak, öğrenerek düzeltmeye çalıştım. Bu sayede pek çok konu hakkında tabiki uzman değilim ama, bilgi sahibi oldum. Çevremde bir çok kişiye güzin ablalık yaparım, talkımı verip salkımı yutarım. Kendi psikolojimi düzeltmem uzun sürdü, psikolojik destek aldım. Hala çok normal sayılmam ama, bu ara çok iyiyim. Şiron yaralarına uygun göründüğünü düşündüğüm bir kombinasyon ve ona paralel bir hayat..

Ayni olmasada benzer bir hayat senaryosu.. sanirim biraz aslan-kova olmakla alakali diye düsünüyorum benzer sorunlari yasayan kisileri...
Ben Günes aslan ay kova ayni sekilde erkek beklenen son cocugum... Biraz da bu hemcinslerden farkli olmak kova ile alakali diye düsünüyorum... Cok zor bir durum Allah yardimcimiz olsun ;)

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
07-22-2011 11:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Şiron ( Chiron ) Burçlarda bluex 23 61,608 02-09-2019 11:16 PM
Son Mesaj: koçastroloji
  Şiron ( Chiron ) Evlerde bluex 29 69,437 02-19-2018 02:34 PM
Son Mesaj: shinigami
  Şiron Hakkında Bilgiler Mavi 81 109,008 11-17-2017 11:06 AM
Son Mesaj: shinigami
  Şiron ve Başak Burcu ?? astrosohbet 135 177,456 03-25-2017 11:23 PM