Değerlendir:
  • 25 Oy - 2.64 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Candan Erçetin
Yazar Mesaj
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

RE: Candan Erçetin
Yükselen burcunun Başak olduğu bilgisinin kaynağı nedir ?
Benim bildiğim kadarıyla yükseleni Terazi

Nin.Me.Sar.Ra
11-25-2009 10:33 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Cvp: RE: Candan Erçetin
Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:Yükselen burcunun Başak olduğu bilgisinin kaynağı nedir ?

Bunu bir astologtan duymuştum...Aynı kuşağın subat doğumlu olanları ve nitelikleri idi konu....
11-25-2009 03:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

darkvenus Yazılan:Bir konseri sırasında sahnenin en önlerinde yer alıyordum ve güneş gözlüğünü bulamadı asistanı diye çıldırışına şahit oldugumda ve fena halde düzenli oluşunu gördüğümde bir Başaklık var bu kadında diye düşünmüştüm açıkçası.
Ve gündüzdü konser cildine neredeyse güneşin gölgesini bile düşürmeyecek şekilde titizdi.
Beyaz ten ile 1. eve düşen ay arasında bir baglantı olabilecegini de düşünüyorum zaman zaman kaç kişi tanıdıysam hep böylelerdi.

Konserleri doyurucu oluyor...gülücük

Buna katılıyorum zerafetide güzel.....

Ben ten olayını arnavut göçmeni olmasınada bağlıyorum...

Göçmen kadınları çok güzel tenlere sahip olurlar....

Beyaz ve ipeksi.....

Güneşe çıkmadığını bende duymuştum...

Bazı insanlar buna özen gösteriyor....

Yazları bende hiç güneşe çıkmamhehee..

Denize girdiğimde bile bu iskikrarımı sürdürdüm...
11-25-2009 08:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

Kova’daki Satürn ve Güneş, ciddiyetin temsilcileri...

Candan Erçetin, başarılı çalışmalarıyla şöhret basamaklarını tırmanan bir ses sanatçısı. Azmini ve tüm dengesini, Güneş’in Kova burcunda Satürn’le yaptığı olumlu birleşim yansıtabiliyor. Satürn ve Güneş birleşmesi aynı zamanda da ciddî bir kişilik göstergesi . Adı hiçbir zaman skandallara karışmayan Candan Erçetin, istikrarlı bir çizgide yürüyor. Satürn, Kova burcunun tradisyonel yöneticisi sayılmakta. Bu yüzden haritasında Satürn etkisi alan Kovalar, Uranüs etkisi alanlara nazaran ayakları yere daha sağlam basan kişiler. Güneş’in Neptün’den aldığı kare açı, sanki vurdumduymaz bir insanmış edasıyla söylediği şarkıların içli nağmelerde kendini gösteriyor. Oğlak’taki Venüs, Başak’taki Ay/Plüton/Uranüs’e 120° alması, duygusal yapısını gizler bir meyil kazandırabiliyor. O hiç de vurdumduymaz değil, aksine kendini açmayan kapalı bir kutu olmayı yeğliyor...

alıntı..
11-25-2009 08:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
pasifik
Kayıtsız

çok kaliteli bir sanatçı,işini ciddiye alıyor,şarkılarını severimm,ama söyleyecek gırtlak bendeyok:D bi 'yalan' diyor aman Yarabbim o ne tını:D
güneşi 6. evde ,insanlığa hizmet ,güneş 6. evdeki insanlara baktığımda toplumla çok fazla münasebetleri olduklarını gördümsoru mc si boğa ve yöneticisi olan 5. evdeki venüsün 1. evdeki asc,ay,uranus ,plutoya 120 liği var ,sanat kariyerinde istikrarlı bir şekilde istesede istemesede ilerler herhaldegülücük
11-26-2009 10:26 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sessizgidiş Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

darkvenus Yazılan:Bir konseri sırasında sahnenin en önlerinde yer alıyordum ve güneş gözlüğünü bulamadı asistanı diye çıldırışına şahit oldugumda ve fena halde düzenli oluşunu gördüğümde bir Başaklık var bu kadında diye düşünmüştüm açıkçası.
Ve gündüzdü konser cildine neredeyse güneşin gölgesini bile düşürmeyecek şekilde titizdi.
Beyaz ten ile 1. eve düşen ay arasında bir baglantı olabilecegini de düşünüyorum zaman zaman kaç kişi tanıdıysam hep böylelerdi.

ben de aşırı beyazım ama ayım 11.evde gülücük

11-26-2009 08:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sessizgidiş Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Cvp: Candan Erçetin
bu arada kendisini bir kafe de görmüştüm bana gülümsedi gülücük çok güzel bir elektriği var

11-26-2009 08:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SeLiN Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

sessizgidiş Yazılan:

ben de aşırı beyazım ama ayım 11.evde gülücük

Bence o uranüstendir yani ben çevremde gördüğüm kimselerde öyle.
-----------

Buz gibi kadın fakat güzel seviyorum ya ayrı bir havası var.ask
11-26-2009 10:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Hem buz gibiyim hem beyazım dil çýkarma
11-27-2009 04:12 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Almira Yazılan:
Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:Yükselen burcunun Başak olduğu bilgisinin kaynağı nedir ?

Bunu bir astologtan duymuştum...Aynı kuşağın subat doğumlu olanları ve nitelikleri idi konu....

Belki ay burcuyla karıştırmıştır Astrolog Yükselenini.Astrozoomda da kontrol etmeye çalıştım -çünkü hatırladığım kadarıyla orda da Yükselenini Terazi gösteren haritası vardı- ama sitede bir sorun var galiba,ünlülerin yıldız haritaları bölümü açılmıyor.

Yükselen burcunu Terazi,Yükselen yöneticisi Venüsü de Oğlakta düşünürsek,soğuk ama fotojenik,olmasını,güzel sayılmayacak birisi olmasına rağmen çekici olmasını açıklayabiliriz.

Nin.Me.Sar.Ra
11-28-2009 05:14 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir