Değerlendir:
  • 25 Oy - 2.64 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Candan Erçetin
Yazar Mesaj
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

Cvp: RE: Candan Erçetin
darkvenus Yazılan:Bir konseri sırasında sahnenin en önlerinde yer alıyordum ve güneş gözlüğünü bulamadı asistanı diye çıldırışına şahit oldugumda ve fena halde düzenli oluşunu gördüğümde bir Başaklık var bu kadında diye düşünmüştüm açıkçası.
Ve gündüzdü konser cildine neredeyse güneşin gölgesini bile düşürmeyecek şekilde titizdi.

Başaktaki ayı plutonla birleşiyor bazı konularda (özellikle Başak burcuyla özdeşleşen konularda)takıntıları olabilir. Aşırı titizlik,temizlik hastalığı,mükemmeliyetçilik hatta belki hastalık hastalığı gibi.Ama Başak etkisi dışında Candan hanımı düzen tertip meraklısı yapan başka konumlarda var.Mesela Güneşle birleşen Satürn ve oğlaktaki Venüsle Merkür.Kendisinin her daim bakımlı şık ve düzenli birisi olduğunu tahmin ediyorum.

Nin.Me.Sar.Ra
11-28-2009 05:27 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

RE: Candan Erçetin
çok asil bi kadın ama çok titiz olması ikili ilşkilerinde sorun teşkil edebilir:D
11-28-2009 01:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:
Almira Yazılan:
Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:Yükselen burcunun Başak olduğu bilgisinin kaynağı nedir ?
Benim bildiğim kadarıyla yükseleni Terazi

Bunu bir astologtan duymuştum...Aynı kuşağın subat doğumlu olanları ve nitelikleri idi konu....

Belki ay burcuyla karıştırmıştır Astrolog Yükselenini.Astrozoomda da kontrol etmeye çalıştım -çünkü hatırladığım kadarıyla orda da Yükselenini Terazi gösteren haritası vardı- ama sitede bir sorun var galiba,ünlülerin yıldız haritaları bölümü açılmıyor.

Yükselen burcunu Terazi,Yükselen yöneticisi Venüsü de Oğlakta düşünürsek,soğuk ama fotojenik,olmasını,güzel sayılmayacak birisi olmasına rağmen çekici olmasını açıklayabiliriz.

Astrozoom kaynaklarına güvenemiyorum Sevgili arkadaşım...

Bir kaç sanatçının kendi resmi sitesinde dakikasına kadar bilgiler var....

Astrozoomda ise bambaşka .....

Dediğin gibide olabilir...terazi yükselen ay başaş buda kendi içinde denge getirir...

Başak sorunlarını azaltır;)
11-28-2009 02:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

Almira Yazılan:Astrozoom kaynaklarına güvenemiyorum Sevgili arkadaşım...

Bir kaç sanatçının kendi resmi sitesinde dakikasına kadar bilgiler var....

Astrozoomda ise bambaşka .....

Dediğin gibide olabilir...terazi yükselen ay başaş buda kendi içinde denge getirir...

Başak sorunlarını azaltır;)

Ben Astrozoom'da yükselen burcunu gösteren haritasının var olup olmadığından emin değilim.Belki de saat 12'ye göre çıkartılmış bir harita vardı orada.Bundan 11-12 sene önce çıkan bir astroloji dergisinde görmüştüm ilk olarak Candan Erçetin'in haritasını.Yükseleni Teraziydi.O dergide 5. evdeki Güneş ve Aslandaki Mars nedeniyle Aslan burcunun haritasında ne kadar güçlü olduğuna da vurgu yapılmıştı.

Astrozoom'a kullanılan doğum bilgileri bazen hakikaten yanıltıcı olabiliyor.Doğum tarihleri bile yanlış oluyor bazı ünlülerin.

Nin.Me.Sar.Ra
12-02-2009 11:56 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir