Değerlendir:
  • 17 Oy - 3.35 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

James Van Praagh (Medyum)
Yazar Mesaj
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

James Van Praagh (Medyum)
Kendisi Amerika'nın en ünlü medyumlarından. Metafizikle ve spiritüel yolculuklarıyla ilgili pek çok kitap yazmış. Yakınları ölen kişilerin ruhlarıyla temasa geçiyor ve özellikle çok özel ve ayrıntılı detayları aktarabiliyormuş.
[Resim: th_99643_20080512ho_james_van_praagh_160_122_504lo.jpg]

Şarlatan mıdır, değil midir bilemem ama bence haritası medyumluk yeteneği yönünde oldukça güçlü vurgulara sahip. Özellikle de Neptün açılarıyla beslenen 8. ev vurgusu..

Haritası ;

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?wgid=...4_AFh983JQ

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
11-22-2009 06:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Cvp: James Van Praagh (Medyum)
Serena Yazılan:Kendisi Amerika'nın en ünlü medyumlarından. Metafizikle ve spiritüel yolculuklarıyla ilgili pek çok kitap yazmış. Yakınları ölen kişilerin ruhlarıyla temasa geçiyor ve özellikle çok özel ve ayrıntılı detayları aktarabiliyormuş.
[Resim: th_99643_20080512ho_james_van_praagh_160_122_504lo.jpg]

Şarlatan mıdır, değil midir bilemem ama bence haritası medyumluk yeteneği yönünde oldukça güçlü vurgulara sahip. Özellikle de Neptün açılarıyla beslenen 8. ev vurgusu..

Haritası ;

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?wgid=...4_AFh983JQ

Ölü insanların ruhları ile iletişim kurduğunu söyleyenler, yüksek ihtimal cinlerle muhattap oluyordur da haberi yoktur. Cinlerin de geçmişte yaşanan her bilgiyi öğrenebilme şansı var. Bunu kullanıyorlardır
11-22-2009 07:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

RE: James Van Praagh (Medyum)
Mrs. Meurig Morris adında bir başka medyumun haritasına da rastladım astrodatabank ta. Oldukça garip bir harita, incelemenizi tavsiye ederim. Bu kadın toplum önünde bir çok metafizik şovda bulunuyormuş. Transa geçtiğinide İnce sesini bir anda kalın bir erkek sesine dönüştürüp, yaklaşık 1 saat boyunca hiç susmadan buyurgan bir tavırla vaazler veriyormuş.
Hemen hemen hiçbir olumlu açıya sahip olmayan haritası bana oldukça garip geldi..
Harita tümüyle kavuşum ve zıtlaşmalarla dolu.

Buyrun ;

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?wgid=...sf1CzwNOjE

11-22-2009 07:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Cvp: RE: James Van Praagh (Medyum)
Serena Yazılan:Mrs. Meurig Morris adında bir başka medyumun haritasına da rastladım astrodatabank ta. Oldukça garip bir harita, incelemenizi tavsiye ederim. Bu kadın toplum önünde bir çok metafizik şovda bulunuyormuş. Transa geçtiğinide İnce sesini bir anda kalın bir erkek sesine dönüştürüp, yaklaşık 1 saat boyunca hiç susmadan buyurgan bir tavırla vaazler veriyormuş.
Hemen hemen hiç bir olumlu açıya sahip olmayan haritası bana oldukça garip geldi..

Buyrun ;

Hakikaten bu kadar zamandır harita bakıyorum, böylesini hiç görmedim. Uyum adına açı yok, yüksek gerilim. Akrepsiliği ile metafizik etkileşim açıklanabilir, ay ve güneşine neptün açısı var. 8. ev vurgusu ile bu evin konularında deneyim yaşaması da muhtemel. Ama ikizler yay aksındaki gölgeli vurgu, yalancı bir soytarıyı de gösterebilir.
Serena yalnış anlama, medyum deniyorsa bir bildikleri vardır ama, metafizik bağlantı eksikliğim olduğun için heralde, çok rasyonel yaklaşarak bu tür şeylere inanasım gelmiyor.
11-22-2009 07:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Cvp: RE: James Van Praagh (Medyum)
Félicé FilosoFo Yazılan:
Serena Yazılan:Mrs. Meurig Morris adında bir başka medyumun haritasına da rastladım astrodatabank ta. Oldukça garip bir harita, incelemenizi tavsiye ederim. Bu kadın toplum önünde bir çok metafizik şovda bulunuyormuş. Transa geçtiğinide İnce sesini bir anda kalın bir erkek sesine dönüştürüp, yaklaşık 1 saat boyunca hiç susmadan buyurgan bir tavırla vaazler veriyormuş.
Hemen hemen hiç bir olumlu açıya sahip olmayan haritası bana oldukça garip geldi..

Buyrun ;

Hakikaten bu kadar zamandır harita bakıyorum, böylesini hiç görmedim. Uyum adına açı yok, yüksek gerilim. Akrepsiliği ile metafizik etkileşim açıklanabilir, ay ve güneşine neptün açısı var. 8. ev vurgusu ile bu evin konularında deneyim yaşaması da muhtemel. Ama ikizler yay aksındaki gölgeli vurgu, yalancı bir soytarıyı de gösterebilir.
Serena yalnış anlama, medyum deniyorsa bir bildikleri vardır ama, metafizik bağlantı eksikliğim olduğun için heralde, çok rasyonel yaklaşarak bu tür şeylere inanasım gelmiyor.

Felice elbette ne olduklarını bilmiyoruz. Yalancı da olabilirler, ki olası. Ama bu kişilerin ama bu yönde eğilimleri olabileceğine dair gerçekten ilginç geldi bana haritaları..

11-22-2009 07:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

Ben bu tarz şeylerden metafizikten falan anlamam ama her ikisinin de haritasında yay burcu etkili görünüyor birinin 12.evi birinin 8.evi yayda. Transa geçme olayı da sanki zihnin yolcuğu gibi farklı bi boyuta geçmek gibi yay burcuyla uyumlu göründü bana yay burcu sadece fiziksel anlamda yolculuk olmadığına göre.
Saçmalamış da olabilirim gülücük

bi de gölgeli vurgu nedir ?
11-22-2009 11:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

Derin Yazılan:Ben bu tarz şeylerden metafizikten falan anlamam ama her ikisinin de haritasında yay burcu etkili görünüyor birinin 12.evi birinin 8.evi yayda. Transa geçme olayı da sanki zihnin yolcuğu gibi farklı bi boyuta geçmek gibi yay burcuyla uyumlu göründü bana yay burcu sadece fiziksel anlamda yolculuk olmadığına göre.

estafurullah saçmalak değil ama biraz eksik olmuş.
yay burcu felsefe ve inanç malum.yay daha çok belli bir konuya inanç geliştirip .tüm bilgilerini bu inanç üzerine inşa etmekler ilgi.bu sahede sentez ve felsefeyle ilgili zaten.çeşitli sorular sormak ve hayatın anlamını aramk.
ben yay burcunu çok metafizikle özdeş görmüyorum.
daha çok balık (neptün) ve akrep (pluto) etkisi 8.ev 12. ev , faktörleri ve bunların arasında yöneticilerin kişisellere açıları bence daha etkili.

akrep ve pluto biraz daha büyü , madde de ve insanların hayatında değişiklik yapacak ökült bir burç.karabüyü gibi.birşekilde işin içinde pluto var.kontrol etmek de söz konusu.yani tamamen kontrolü metafizik varlıklara bırakma yok.
neptün ve balık daha çok dışarıdan etkilenmeyle ilgili , mesela telepati, ruhanilik gibi konular.tamamen edilgen bir şekilde "psişik etkilere açık" olmak durumu var.zaten balığı biraz derviş figürüne benzetirler.metafizik varlıklarla iletişim ve insanlara o şekilde şifa.
umarım açıklayabilmişimdir.
bunun dışında mistik dörtgen , su burçlarında şans üçgeni (tabi kalitesi de olacak , gezegenler iyi olmalı)
8,12 ev vurgularında olması mistizm ve ökültizme yöneltebilir.
11-22-2009 11:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

Derin Yazılan:Ben bu tarz şeylerden metafizikten falan anlamam ama her ikisinin de haritasında yay burcu etkili görünüyor birinin 12.evi birinin 8.evi yayda. Transa geçme olayı da sanki zihnin yolcuğu gibi farklı bi boyuta geçmek gibi yay burcuyla uyumlu göründü bana yay burcu sadece fiziksel anlamda yolculuk olmadığına göre.

bi de gölgeli vurgu nedir ?

sizin baktığınız haritalardaki jupiter 8.evde ,malum jupiter bulunduğu evin konularıyla ilgili kişiyi şanslı kılar.bu alanda doğuştan 1-0 öndeyiz.az çabayla çok iş yapma durumu var.8.evde içinde ökültizmi barındırır.
mesela 8.ev jupiterinden merküre güçlü bir açı gelirse kişinin ilgi alanları zihni 8.ev konularıyla dolu olacaktır.
şüphesiz jupiter hayatın anlamını aramaya yönelik çalışmalarında gizli ilimlere yönelebilri.
ama öğrenmek dışında "etkiler "yapmak için neptün , pluto ve belki de ay gerekli.
11-22-2009 11:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

teşekkürler aeon
Bu arada gölgeli vurgu nedir diye sormuştum arada kaynamasın gülücük
11-22-2009 11:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Derin Yazılan:teşekkürler aeon
Bu arada gölgeli vurgu nedir diye sormuştum arada kaynamasın gülücük

Diyelim ki, bir burçta stelyum var ve o stelyum hep sert açılar alıyor, bu durumda daha çok o burcun gölge (negatif) yönleri kullanılır. Mesela o medyumun haritasında merkür yayda ve pluton merkürün yönettiği ikizlerde. İkizler, yöneticisine pluto aracılığıyla temas ediyor. Çifte vurgu var. Merkür yayının özellikleri ,ikizlerdeki plutodan aldığı zıt açıdan dolayı vurgulu ve negatif olacak
11-23-2009 02:20 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir