Değerlendir:
  • 15 Oy - 2.73 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Modacılık
Yazar Mesaj
elo Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 26

RE: Modacılık
( aşırı)Çömez halimle anladığımı yazıyım..çaba göstermek lazım yani..Öncelikle Versacenin 10.evinde Neptün var,buda neptünsel (imaginasyon)özellikleri kullanarak para kazanağını gösterebilir..
armaninin ise Neptün ikinci evindeyine para kazanma kaynağı neptüne uygun eylemler olabilir belki..

Armani ve Versace nin 12.evinde Merkür gezegeni bulunması ilginç geldi..Bu bilinçaltının ifade edilme yeteneği (renkleri ve şekilleri yani modayı kullanarak)demek olabilir belki..

Umarım ucundan yakalamışımdır..:D

Sebep kervanlarının yollarını kesmedeyim belki sebepleri meydana getireni bulurum diye..Hz Mevlana
11-10-2010 09:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

(11-10-2010 07:28 PM)hanzade Yazılan:  nur yerlitaşın yükseleni yengeçmidir sizde
çünkü aslan burcu olduğunu biliyorum
ama bu alınganlık bu kapris bu şımarıklılık nerden gelmiş
merak ediyorum
annemle iddaya girdik:D ve ben hala yükseleni yengeç diyorum

Yemekteyiz programında kameraman program çekimlerinde sizi Türkan Şoray'a benzetiyorlar mı diye sormuştu.Yüzü biraz andırıyor bence.Yükseleni Yengeç olabilir.

Nin.Me.Sar.Ra
11-12-2010 03:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

(11-10-2010 09:16 PM)elo Yazılan:  ( aşırı)Çömez halimle anladığımı yazıyım..çaba göstermek lazım yani..Öncelikle Versacenin 10.evinde Neptün var,buda neptünsel (imaginasyon)özellikleri kullanarak para kazanağını gösterebilir..
armaninin ise Neptün ikinci evindeyine para kazanma kaynağı neptüne uygun eylemler olabilir belki..

Armani ve Versace nin 12.evinde Merkür gezegeni bulunması ilginç geldi..Bu bilinçaltının ifade edilme yeteneği (renkleri ve şekilleri yani modayı kullanarak)demek olabilir belki..

Umarım ucundan yakalamışımdır..:D

Üçününde Ayı dişiliği en iyi ifade eden iki burçta Balık ve Yengeçte.Valentino ve Versace eşcinsel.Kadınların neyi sevip sevmediğini kadın ruhunu hangi tarz kıyafetlerin daha iyi ifade edebileceğini anlama konusunda cinsel tercihleri de yardımcı olmuş olabilir.

Nin.Me.Sar.Ra
11-12-2010 03:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nâr Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 2

(11-26-2010 10:07 AM)gezegenjupiter Yazılan:  ceresin açılarının in moda ve kıyafet konusunda önemli olduğu yazıyor baktığım yabancı sitelerde.
örneğin mc ile olumlu açılarında kişinin modacılık veya gıda sektöründe ( artık ne alakaysa koptum.w )kariyer yapabileceği vs.

keşke öyle olsa gülücük mc ye 4 orbla kavuşum başka açısı yok ..

Yüzde ısrar etme,doksan da olur.İnsan dediğinde
noksan da olur.Sakın büyüklenme,elde neler var,Bir ben varım deme,yoksanda olur!...

HZ Mevlana!!!

http://a1108.hizliresim.com/11/8/16/17364.gif
11-26-2010 11:14 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

moda ile uğraşsam, kesin otantik figürler kullanırdım..

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
11-26-2010 11:31 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

(11-26-2010 10:07 AM)gezegenjupiter Yazılan:  ceresin açılarının in moda ve kıyafet konusunda önemli olduğu yazıyor baktığım yabancı sitelerde.
örneğin mc ile olumlu açılarında kişinin modacılık veya gıda sektöründe ( artık ne alakaysa koptum.w )kariyer yapabileceği vs.

Ceres'in genel anlamı, kişiye fiziksel ve ruhsal anlamda besleyicilik özelliği katması.. Ay' benzer özellikler gösteriyor. Aşçı, garson ve gıda sektörü ile daha çok bağlantılanıyor.. Modacılıkla hangi kaynaklarda bağıntı kurulmuş?
11-26-2010 01:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kıvılcım Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 15

Ceresim Balıkta ve Neptün 5.evde benden Moda cı olsam ne kadar güzel olurdu seviyorum kıyafetleri gülücük

Haritam
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&asp=1&ast=

Hayat Mucizelerle Dolu - Ben Güneşin Kızıyım
05-05-2011 12:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir