Değerlendir:
  • 21 Oy - 2.86 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Astrolojik Etkilerle Uyumlanmak
Yazar Mesaj
ginka
Kayıtsız

Cvp: Astrolojik Etkilerle Uyumlanmak
Yıldırım Yazılan:gökyüzünde 5 gezegeni TOPRAK burçlarında görüyoruz..
şimdi hasat zamanı..

* tam şu anda kendimi hiç olmadığım kadar kararlı hissediyorum. hayattan beklentilerimin farkındayım. somut adımlar atmam gerektiğinin farkındayım..
ve şimdi yarım kalan işleri bitirme zamanı.. şimdi dün ektiklerimi biçme zamanı.. şimdi yarınlarımı ekme zamanı..

* kendime güveniyorum.. sevdiklerime güveniyorum.. tutarlı ve sağlam ilişkiler kuruyor ve ilişkilerimi istikrarlı bir şekilde sürdürüyorum..

* kendime güveniyorum.. para kazanma yeteneğime güveniyorum.. elimi attığım her işi mutlaka sonuçlandırma becerisine sahibim..

* sağlam karakterli bir erkeğim / bayanım ( kadınım )
duygularımı ve düşüncelerimi kontrol edebiliyorum.. kendimi hayatın akışına bırakmaktansa , hayat yolculuğunda kendi dümenimin başında olmayı tercih ediyorum..

* sakin ve sabırlıyım.. uzun vadeli düşünme alışkanlığına sahibim ve kısa vadeli küçük hesaplardan uzak duruyorum.. bana uzun vadede kazandıracak gerçekten önemli şeylere odaklanıyorum..

verygood teşekkürler
12-27-2009 07:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gullusutcu Çevrimdışı
Saturna Vip
Saturna Vip
lt=

Rep Puanı: 27

RE: Astrolojik Etkilerle Uyumlanmak
Evt.teşekkürler. çük güzel kuantum olumlaması yapıyorsunuz.tekrar tşk.ler

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=1...;ast=&lang
12-27-2009 08:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

astrolojik etkilerle uyumlandıgımı farkettigimden beri transitlerime artık bakamıyorum. ne olacağını beklemeye başlayınca gerçekten de, beklediginiz şeyi yaşıyorsunuz.
oysa astrolojik verilere bakmayıp sadece iyiye odaklandıgınızda hep iyiyi yaşıyorsunuz.
astrolojiyi çok sevsem de ne yazık ki düşünce gücüne bazı sınırlamalar getirdigine inanıyorum. ve düşünce gücünün bütün gezegensel enerjilerden daha üstün bir güç olduguna inandıgım için belki de, kendimi bir süredir astrolojiden uzak tutuyorum.

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
01-06-2010 01:03 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Cvp: RE: Astrolojik Etkilerle Uyumlanmak
Serena Yazılan:astrolojik etkilerle uyumlandıgımı farkettigimden beri transitlerime artık bakamıyorum. ne olacağını beklemeye başlayınca gerçekten de, beklediginiz şeyi yaşıyorsunuz.
oysa astrolojik verilere bakmayıp sadece iyiye odaklandıgınızda hep iyiyi yaşıyorsunuz.
astrolojiyi çok sevsem de ne yazık ki düşünce gücüne bazı sınırlamalar getirdigine inanıyorum. ve düşünce gücünün bütün gezegensel enerjilerden daha üstün bir güç olduguna inandıgım için belki de, kendimi bir süredir astrolojiden uzak tutuyorum.

Kendi natalını, kendinden uzak tut ama, merak dürtüne hakim olabilirsen yani..
Zihnindeki bilgileri kendinden uzak tutma. Teknik bilgin ve yorumlaman gayet iyi giderken, elindeki yeteneği ketlemenin bir anlamı yok bence. Bu benim fikrim tabi. Ve inanıyorumki, astroloji ile tanışıp biraz anlayan insanı, siz bıraksanızda astroloji bırakmıyor;)
01-06-2010 11:07 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

şimdi hasat zamanı..

* tam şu anda kendimi hiç olmadığım kadar kararlı hissediyorum. hayattan beklentilerimin farkındayım. somut adımlar atmam gerektiğinin farkındayım..
ve şimdi yarım kalan işleri bitirme zamanı.. şimdi dün ektiklerimi biçme zamanı.. şimdi yarınlarımı ekme zamanı..

* kendime güveniyorum.. sevdiklerime güveniyorum.. tutarlı ve sağlam ilişkiler kuruyor ve ilişkilerimi istikrarlı bir şekilde sürdürüyorum..

* kendime güveniyorum.. para kazanma yeteneğime güveniyorum.. elimi attığım her işi mutlaka sonuçlandırma becerisine sahibim..

duygularımı ve düşüncelerimi kontrol edebiliyorum.. kendimi hayatın akışına bırakmaktansa , hayat yolculuğunda kendi dümenimin başında olmayı tercih ediyorum..

* sakin ve sabırlıyım.. uzun vadeli düşünme alışkanlığına sahibim ve kısa vadeli küçük hesaplardan uzak duruyorum.. bana uzun vadede kazandıracak gerçekten önemli şeylere odaklanıyorum..

Kuantum olumlamaların çok güzel Yıldırım, ben de kendi adıma olsun ailem için olsun daima olumlama yapmaya çalışıyorum ancakbu son zamanlarda transitlerim yüzünden mi bilemiyorum ,çok fazla etkili olmuyor artık. Yani işe yaramıyor nerdeyse, en azından kendimde işe yaramıyor son zamanlarda .
01-06-2010 03:05 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

venüs_ Yazılan:
şimdi hasat zamanı..

Kuantum olumlamaların çok güzel Yıldırım, ben de kendi adıma olsun ailem için olsun daima olumlama yapmaya çalışıyorum ancak bu son zamanlarda transitlerim yüzünden mi bilemiyorum ,çok fazla etkili olmuyor artık. Yani işe yaramıyor nerdeyse, en azından kendimde işe yaramıyor son zamanlarda .

Telkin yaparken önerilen birkaç pratik ,

* kendinizle başbaşa kalabileceğiniz bir ortamda kısa süreli inzivâ konumuna geçiniz

* oturduğunuz yada uzandığınız yerde derin nefesler alıp vererek gevşeyiniz , iyice rahatlayınız

* iradeyi devre dışı bırakın , yaptığınızı yapmak zorundaymış gibi hissetmeyin , böyle bir his varsa yada benzeri hırs yada inat yada olumsuz bir duygusallık vb. hallerde Telkin seansınızı başka bir saate erteleyin derim.
çünkü esas olan tam rahatlama , gevşeme ve sakin ama net bir yaklaşımla telkini gerçekleştirmedir.

* rahat ama net bir tavır kısmını açalım. sanki siz bir Kralsınız ve birine birşey buyuruyormuşsunuz gibi düşünebilirsiniz. yani istediğiniz şey olacak rahat olun ve tereddütleri zihninizden uzaklaştırın.

kuralına göre uygulayacağınız 10 - 15 dakikalık telkin yöntemiyle , arzu ettiğiniz şeyin direkt bilinçaltınıza sızması ve orada işlenmeye başlanması ve bu ektiğiniz cümlelerin pek yakında meyva olarak size geri dönüşlerini deneyimleyeceksiniz.

kendi fikrimdir , dünyadaki çoğu insan Telkin Metodunu kullanarak birkaç gün boyunca ekonominin çok iyiye gittiğini ve hızla düzeldiğini düşünüp doğru verileri bilinçaltına ekebilse , gerçekten bu ekonomik krizlerin kısa sürede çözümleri bulunabilirdi diye düşünüyorum..

birilerinin '' haydi oradan '' dediğini duyar gibiyim ,

aslında tüm mesele , o birilerinin sayısının daha fazla olması mâlesef..

01-06-2010 05:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

Telkin yaparken önerilen birkaç pratik ,

* kendinizle başbaşa kalabileceğiniz bir ortamda kısa süreli inzivâ konumuna geçiniz

* oturduğunuz yada uzandığınız yerde derin nefesler alıp vererek gevşeyiniz , iyice rahatlayınız

* iradeyi devre dışı bırakın , yaptığınızı yapmak zorundaymış gibi hissetmeyin , böyle bir his varsa yada benzeri hırs yada inat yada olumsuz bir duygusallık vb. hallerde Telkin seansınızı başka bir saate erteleyin derim.
çünkü esas olan tam rahatlama , gevşeme ve sakin ama net bir yaklaşımla telkini gerçekleştirmedir.

* rahat ama net bir tavır kısmını açalım. sanki siz bir Kralsınız ve birine birşey buyuruyormuşsunuz gibi düşünebilirsiniz. yani istediğiniz şey olacak rahat olun ve tereddütleri zihninizden uzaklaştırın.

kuralına göre uygulayacağınız 10 - 15 dakikalık telkin yöntemiyle , arzu ettiğiniz şeyin direkt bilinçaltınıza sızması ve orada işlenmeye başlanması ve bu ektiğiniz cümlelerin pek yakında meyva olarak size geri dönüşlerini deneyimleyeceksiniz.

kendi fikrimdir , dünyadaki çoğu insan Telkin Metodunu kullanarak birkaç gün boyunca ekonominin çok iyiye gittiğini ve hızla düzeldiğini düşünüp doğru verileri bilinçaltına ekebilse , gerçekten bu ekonomik krizlerin kısa sürede çözümleri bulunabilirdi diye düşünüyorum..

birilerinin '' haydi oradan '' dediğini duyar gibiyim ,

aslında tüm mesele , o birilerinin sayısının daha fazla olması mâlesef..
teşekkürler Yıldırım özellikle iradeyi devre dışı bırakma konusunda sorun yaşadığım için son zamanlarda beceriksizim olumlamalarımda. Ama uygulamalarınızı harfiyen uygulayacağım, en azından kendi adıma diyebilirim ki olumlamalar yada sizin deyişinizle telkinler bana oldukça çok şey kazandırdı şu ana kadar
01-06-2010 05:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Lily Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

Çok güzel yazmışsınız-alkış Ben bu yolla bir şeyleri başarabileceğimize inanıyorum. Düşünce gücü gerçekten önemli..

Bir keresinde çok fena ağrılar içindeydim sebebini de anlayamamıştım daha önce öyle bi durum da olmamıştı Ailem de yoktu o gece çok moralim bozulmuştu .. Sonra gözlerimi kapattım ve bütün bu ağrılardan kurtulacağımı söylemeye başladım kendime ama inanarak söylüyordum Çok geçmedi kendimi çok rahatlamış ve enerji dolu bi halde buldum. Bunu bir kaç kere daha denedim ve sonuç iyiydi yalnız inanmak gerekiyo yoksa işe yaramıyo bence..

01-06-2010 05:39 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nuray esen Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 2

BEN YAPIYORUM COK FAYDASINI GORUYRM..

[Resim: nurayesen.th.gif]http://img38.imageshack.us/i/nurayesen.gif/http://img38.imageshack.
01-06-2010 06:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

Cvp: RE: Astrolojik Etkilerle Uyumlanmak
(01-06-2010 01:03 AM)Serena Yazılan:  astrolojik etkilerle uyumlandıgımı farkettigimden beri transitlerime artık bakamıyorum. ne olacağını beklemeye başlayınca gerçekten de, beklediginiz şeyi yaşıyorsunuz.

sana katılıyorum.astroloji insanı bazen belli kalıplarla düşünmeye itiyor.
mesela bir ünlünün haritasının tarihini bazen yanlış yazıyorum ve yoruma başlıyorum.belli ön yargıdan dolayı normal bir yorum gibi yapıyorum ve bir bakıyorum yanlış almışım.yani , önyargı yapıyor.

bir de astroloji , bir dindarlık ve kadercilik moduna sokuyor.mesela ,insanları eskisinden daha da hoş görmeye başladım."ya boşver bu merküri ,yalan söylese de birşey olmaz"."bu koç ,dandun olması normaldir " gibi...
bu iyi mi kötü mü bilmiyorum.ancak, önceden insanlara karşı daha sert davranabiliyordum.

kişisel gelişime de fazla inanan birisi olmadığımdan , benim için pratikte hiç bir faydası olmadı.
01-08-2010 08:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Geçmiş Hayatlarımız Astrolojik Haritamızda Mı? yezda 9 10,574 11-28-2008 12:58 PM
Son Mesaj: galaxia

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir