Değerlendir:
  • 21 Oy - 2.86 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Astrolojik Etkilerle Uyumlanmak
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Venüs Yay burcunda ~
* kendimi çok şanslı hissediyorum , şükürler olsun ki tüm gelişmeler istediğim gibi sonuçlanıyor..

* Yeni şeyler öğrenmek , yeni insanlarla tanışmak , yeni şeyler keşfetmek.. işte tüm bunları deneyimlemenin tam zamanı..
kendime yeni bir BEN lazım.. ( Güneş'te Yay burcunda )

* elim bereketli ve ayağım uğurludur.. giriştiğim tüm işlerde pozitif enerjimi yanımda götürüyorum..

* Tam şu anda kendimi mutlu ve neşeli hissediyorum.. hayatın zorlukları gözümü korkutmaya çalışsada , zorluklara tebessümle cevap veriyorum..
çünkü biliyorum ki , herşey yoluna girecek

* ve biliyorum ki ; herşey çok güzel olacak..

* bu ay ilişkimi tazelemek için neler yapacağımı biliyorum.. sevdiğim insanın olumlu yönlerine odaklanıyorum , sevdiğimle keyifli zamanlar geçirmeye hazırlanıyorum..

* öğrenciler için ;)

- ''canım hiç ders çalışmak istemiyor , nasıl olsa sınavı geçerim benzeri rahatlık tuzağına dikkat ediyorum ( Venüs ile Yay burcunun gölgesi , REHAVET )

12-03-2009 12:03 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Cvp: Venüs Yay burcunda ~
Yıldırım Yazılan:* kendimi çok şanslı hissediyorum , şükürler olsun ki tüm gelişmeler istediğim gibi sonuçlanıyor..

* Yeni şeyler öğrenmek , yeni insanlarla tanışmak , yeni şeyler keşfetmek.. işte tüm bunları deneyimlemenin tam zamanı..

* elim bereketli ve ayağım uğurludur.. giriştiğim tüm işlerde pozitif enerjimi yanımda götürüyorum..

* Tam şu anda kendimi mutlu ve neşeli hissediyorum.. hayatın zorlukları gözümü korkutmaya çalışsada , zorluklara tebessümle cevap veriyorum..

* bu ay ilişkimi tazelemek için neler yapacağımı biliyorum.. sevdiğim insanın olumlu yönlerine odaklanıyorum , sevdiğimle keyifli zamanlar geçirmeye hazırlanıyorum..

* öğrenciler için ;)

- ''canım hiç ders çalışmak istemiyor , nasıl olsa sınavı geçerim benzeri rahatlık tuzağına dikkat ediyorum ( Venüs ile Yay burcunun gölgesi , REHAVET )

12-03-2009 12:12 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

Yıldırım Yazılan:* kendimi çok şanslı hissediyorum , şükürler olsun ki tüm gelişmeler istediğim gibi sonuçlanıyor..

* öğrenciler için ;)

aman allahım süper bi olumlama. içimden yıldırımdan olumlama istesem mi diye düşünüyodum yazığın için teşekkürler yıldırım. ders konusunda kesinlikle etkisini görüyorum yakoptum.w çok rahatım vizeyi iyi atlattım diye quiz ve diktelere çalışasım gelmiyo :D of çok yoğun dersler eğitim çok ağır biri bitiyo diğeri başlıyoaðla... 6. evimdeki mars transitide koşturuyo beni baya
12-03-2009 12:22 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Almira Yazılan:

* öğrenciler için ;)

[youtube]nXp6oTYL5GE&feature=related[/youtube]

evet Almira Sertap'ta zaten Yay burcudur , eklediğin iyi olmuş verygood

12-03-2009 12:29 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Cvp: Astrolojik Etkilerle Uyumlanmak
Ay Yengeç burcunda ve önümüzdeki 2 gün boyunca daha Lunar bir süreçten geçebiliriz. normalde Ay Transitlerini sürekli takip edemiyorum ama AY'ın Yengeç burcunda olması etkisini FULL hissettirmesi şeklinde deneyimlenebilir bu sebeple daha çok önemsiyorum.

AY Yengeç burcunda ;

* kendimle barışık biriyim , kendimi her halimle seviyorum ve kendime karşı acımasızlık etmek yerine , şevkatli olmayı tercih ediyorum.
hatalarımla beraber kendimi olduğum gibi kabul ediyorum.

* ailemi ve arkadaşlarımı seviyorum.. hayatın onlarla daha güzel ve daha anlamlı olduğunun farkındayım..

* evimi seviyorum , odamı seviyorum , bana ait olan herşeyde duygusal bir iz var ve ben tüm bunların değerini iyi biliyorum.
sahip olduğum herşey için minnettârım.

* şimdi duygularımla temas etmek zamanı.. şimdi en derin duygularımın sesini dinliyorum , duygularımın bana vermeye çalıştığı mesajı doğru algılıyorum..

* bugün ve yarın aynaya baktığımda karşımda gördüğüm kişiye daha duyarlı bakacağım.. bugün ve yarın aileme ve sevdiklerime daha şevkatli bakacağım..
kırılganlıktan uzak bir ruh halindeyim ve bugün içimi sevgiyle dolduracağım..

12-03-2009 08:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Vah bugün doğan garipler, ay,satürn,pluto t- karesi muzdaripleri. Kontrol güç, ailesel anlamda problemler, daha neler...Öncü t- karede bir şeyleri başlatmak için, pozitif kullanıldığında sağlam bir enerji olabilir
12-04-2009 02:24 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gullusutcu Çevrimdışı
Saturna Vip
Saturna Vip
lt=

Rep Puanı: 27

Bu gece doğanlardan bir tanesi de benim yeğenim.Umarım dediğiniz gibi muzdarip olmaz ve bu T kareyi olumlu anlamda kullanabilir,hayatında...

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=1...;ast=&lang
12-04-2009 11:59 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

gullusutcu Yazılan:Bu gece doğanlardan bir tanesi de benim yeğenim.Umarım dediğiniz gibi muzdarip olmaz ve bu T kareyi olumlu anlamda kullanabilir,hayatında...

dün gece yeğeniniz oldu demek , kutlarım ve ufaklığa sağlıklı başarılı bir hayat dilerim.

12-04-2009 07:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gullusutcu Çevrimdışı
Saturna Vip
Saturna Vip
lt=

Rep Puanı: 27

Çok teşekkür ederim.Ufaklık 20 gün önce erken geldi.Allah biliyor ya hep yay burcu olarak doğmasını istedim,halası gibi.Nitekim öyle oldu.Ufaklıkla aramızda iki gün var.gülücük

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=1...;ast=&lang
12-04-2009 08:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

gullusutcu Yazılan:Çok teşekkür ederim.Ufaklık 20 gün önce erken geldi.Allah biliyor ya hep yay burcu olarak doğmasını istedim,halası gibi.Nitekim öyle oldu.Ufaklıkla aramızda iki gün var.gülücük

hayırlı olsun gözünüz aydın gülücük
12-04-2009 08:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Geçmiş Hayatlarımız Astrolojik Haritamızda Mı? yezda 9 10,552 11-28-2008 12:58 PM
Son Mesaj: galaxia

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir