Değerlendir:
  • 21 Oy - 2.86 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Astrolojik Etkilerle Uyumlanmak
Yazar Mesaj
melis_bk
Kayıtsız

Cvp: Astrolojik Etkilerle Uyumlanmak
Ellerine sağlık..-alkış
11-17-2009 02:43 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gizem kara Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

RE: Astrolojik Etkilerle Uyumlanmak
çok güzel ....eline sağlık....
11-17-2009 11:08 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

çok güzel bir tesbit olmuş ruhuna sağlık yıldırım.

astroloji beyni programlamaya çok müsait bir uğraş. iyimser biriyseniz iyi etkileri görürsünüz. iyi etkileri yorumlarsınız. iyi etkilere maruz kalırsınız.
kötümser biriyseniz, kare açılara zıtlaşmalara takılırsınız.

oysa evrende iyi ve kötü diye bir şey olmadıgını, her şeyin bizim en yüce hayrımıza işleyen dersler silsilesi oldugunu kavradıgımızda kötü etki denen bir kavram da kalmaz.

dünyanın hay huyunu geride bırakan, kendini tanrının kollarına ve akışa teslim eden kişiyi de zaten sıkıntı bulmaz. daha doğrusu o olan olayları sıkıntı olarak yorumlamaz çünkü evrensel işleyişin ve mükemmeliyetin ayırdına varmıştır. eksi, artı diye ayırmadan her geleni nötr kabul eder.

çünkü bazen artı görünenin nasıl eksi sonuçlara yol açtıgını, ya da tam tersini defalarca deneyimleyerek görmüş ve bu ayrımdan vazgeçmiştir.

tıpkı ying-yang felsefesinde oldugu gibi..

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
11-17-2009 01:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Daily Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

çok teşekkür ediyorum..

Okyanusta ölmez de insan, gider bir kaşık ''sevda'' da boğulur...
Cemal Süreya...

Sadece susayanlar suyu aramaz. Su da susuzları arar durur.
RUMİ

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...y=13&go=Go
11-17-2009 04:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Güneş Yay burcunda ;

* Şükürler olsun ki hayatımla ilgili herşey yolunda ve bütün gelişmeler istediğim gibi sonuçlanıyor..

* çok şanslı bir ( erkeğim yada bayanım ) ve şansım her geçen gün yüzüme daha çok gülümsüyor..

* ( zorluklar içinde kaldığınızda ) benim hâla umudum var.. gün doğmadan neler doğar..

* ( hedeflerinize motive olmak istediğinizde ) ben bir dâva insanıyım.. zeki ve idealist bir erkeğim yada bayanım.. tam şu anda , hedeflerim doğrultusunda umutla harekete geçiyorum..

* tam şu anda kendimi neşeli hissediyorum.. harikamıyım neyim =)

* dürüst ve açıksözlüyüm.. kendimle barışık biriyim ve kendimi her halimle seviyorum..

* kişisel gelişime inanırım ve kendimi ve aklımı ve ruhsal yönümü her gün daha fazla geliştiriyorum..

* ( bir reklam ) merak ne güzel şey , güzel şey merak , güzel şey ne arıyorsan , hemen bulmak gülücük

11-23-2009 01:22 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Ay ne şanslıyım, benim ay'ım da aslanda marsla kavuşuyor, jüpiterim güneşle, e atmosferde umut, iyimserlik özellikleri hakim;) Harikamıyım neyim, yoksa ben narsistmiyim:D
11-23-2009 02:26 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Doğru başlığa yazdığımı ümit ederek, son dönemdeki mars-jüpiter zıtlaşmasını astrolojik uyumlanma olarak nasıl kullanabiliriz? diyerek soruyorum;)

Bu ikili yüksek bir enerji ve hızla bağlantılı. Aslan kova aksında, gruplar ve kişiler arasında nasıl bağlantı kurabiliriz? inandığımız gruplar, fikirler için mücadele ederek mi?
Aslında satürn-pluto karesinin kasvetinin yaşandığı bir dönemde, karamsarlık yerine, mars-jüpiteri ideallerimize yönlendirdiğimizde, bu anlamda büyümeye, keşfetmeye ve başarılı olmaya odaklanabiliriz.

Mars-jüpiter hangi alanımızda zıtlaşıyorsa, o alanda aşırı çoşku, iyimserlik, aktiflik, belki de düşüncesizce alacağımız risklere işaret edebilir. Cahil cesareti gösterebilmek için uygun bir bağlantı.

En önemlisi, yüksek enerji ve dikkatsizliğe bağlı kazalar, yaralanmalar, yangınlar gibi tehlikeli durumlara da işaret edişi. Mesela çok hızlı araba kullanan birine, şu dönemde daha dikkatli araba kullanmasını tavsiye edebiliriz.
11-26-2009 11:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

Félicé FilosoFo Yazılan:En önemlisi, yüksek enerji ve dikkatsizliğe bağlı kazalar, yaralanmalar, yangınlar gibi tehlikeli durumlara da işaret edişi. Mesela çok hızlı araba kullanan birine, şu dönemde daha dikkatli araba kullanmasını tavsiye edebiliriz.
ya da, sevmediğimiz birisine," çok yavaş araba kullanıyorsun.aynı kağnı gibisin" de diyebiliriz.harita müsaitse gazı alır. evill
11-27-2009 01:06 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

aeon Yazılan:
Félicé FilosoFo Yazılan:En önemlisi, yüksek enerji ve dikkatsizliğe bağlı kazalar, yaralanmalar, yangınlar gibi tehlikeli durumlara da işaret edişi. Mesela çok hızlı araba kullanan birine, şu dönemde daha dikkatli araba kullanmasını tavsiye edebiliriz.
ya da, sevmediğimiz birisine," çok yavaş araba kullanıyorsun.aynı kağnı gibisin" de diyebiliriz.harita müsaitse gazı alır. evill

Ay çok fenasınkoptum.w
11-27-2009 01:15 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

aeon Yazılan:

gülücük Mars-Jüpiter zıtlaşmasını , 3.ev ile 9.ev aksında deneyimleyecek olan kişilere ( bayram trafiğinide hatırlatarak ) bu öneriyi üstüne basarak vurgulayabiliriz.

bence yolculuk edecek olanlar 2 kere dikkatli olmalı bu kez.

mars-jüpiter hiper-aktivitesi
takınca 5'e vitesi
--------------------- gülücük

11-27-2009 01:16 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Geçmiş Hayatlarımız Astrolojik Haritamızda Mı? yezda 9 10,551 11-28-2008 12:58 PM
Son Mesaj: galaxia

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir