Değerlendir:
  • 17 Oy - 2.88 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Koçlar ve Yüzdeki Yara İzleri
Yazar Mesaj
aries86
Kayıtsız

RE: Koçlar ve Yüzdeki Yara İzleri
(07-07-2011 04:28 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  
(07-07-2011 12:47 AM)aries86 Yazılan:  vücudumda hiç leke yok 1-2 tane ben var yüzüme dolmuş küçük küçük ayrıca fazla güneşte kalınca harita gibi lekeler oluşuyor ama sadece yüzümde bıktım valla ya...sağolsun elma sirkesigülücük
ayrıca kafamı çok çarparım((: ama hala sağlam koçum benim beaa

ne güzel.. koçsun ama bu gibi kötü şeyler sende yok. bende de koç etksi hiç olmamasına rağmen her tarafım yara bere...

yüzümdeki lekeler için neler yaptığımı ne tedaviler gördüğümü bir allah bilir bir de ben bilirim! işin bir de kötü tarafı senelerce geçmiyor yaralar. çürükleri de cabası... çivi çıkar izi kalır misali..

iyi mi geliyor gerçekten elma sirkesi?? gülücük yüzde kendiliğinden çıkan bu lekelere sürsem iyi gelir mi? yanında bir şey daha sürüyor musun?
ne kadar ve ne aralıkla sürüyorsun aries 86

yüzüme buhar yapıyorum haftada 1 kere içinede 1 çay bardağı elma sirkesi koyuyorum beraber kaynıyorlargülücük lekeleri açması benim amacım...uyku düzeni,günlük temizlik ve su çok önemli hem bakımda hemde içimde...ph 7,5 olması şart...birde çok fazla üstünde durmamak gerek varsın olsun temiz olsun cilt yeter...
07-07-2011 04:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bu şarkı yarınlara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 65

su ne kadar ölçüde??
ph 5.5 değil miydi ya?? yanlış mı hatırlıyorum.
tabi tabi üstünde durmamak gerek.. insanlar cüzdanlarında para taşır ben de yara bandı taşıyorum. bir kaza.. ve sonunda yara bere... geçmiyor izi. he bir de dikişler var utangaç bari güneş lekelerinden kurtulayım
gerçi bir tek ben ve annem sorun ediyoruz ama olsun gülücük
ben senin sormülünü uygulayacağım. sağol. verygood inşallah işe yarar.

not: yazılarımı çok kopuk yazmışım. saçma olmuş biraz.. işin özü sana teşekkür etmem.

t'as l'air d'une chanson...

kafka'nın takıntısı yalnızlığın laneti değil, tecavüze uğrayan yalnızlıktır! m. kundera

dance me to the end of love...!
07-07-2011 04:39 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aries86
Kayıtsız

(07-07-2011 04:39 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  su ne kadar ölçüde??
ph 5.5 değil miydi ya?? yanlış mı hatırlıyorum.
tabi tabi üstünde durmamak gerek.. insanlar cüzdanlarında para taşır ben de yara bandı taşıyorum. bir kaza.. ve sonunda yara bere... geçmiyor izi. he bir de dikişler var utangaç bari güneş lekelerinden kurtulayım
gerçi bir tek ben ve annem sorun ediyoruz ama olsun gülücük
ben senin sormülünü uygulayacağım. sağol. verygood inşallah işe yarar.

not: yazılarımı çok kopuk yazmışım. saçma olmuş biraz.. işin özü sana teşekkür etmem.

rica ederim ne demeek:)yarı yarıya koy işte... ama kötü koktuğu için ve genzimi yaktığı için ben kafama göre koyuyorum..
07-07-2011 04:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
say24 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

Ablamın yükseleni Koç ve haritasında Yay stelyumu var Güneş-Mars kavuşumuna da sahip. Bi bacağında küçüklükten kalma 2 tane yara izi var gülücük 2 yıl önce topukluyla yürürken ayağı takıldı yere düşüp çenesini yardı çenesinde de bir iz var :D

Haritam: https://resmim.net/i/uXiTy
2021-22 Solar Return Haritam: https://resmim.net/i/uXFsU
08-06-2015 07:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
elifcik Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

koc etkisi yani gunes 1.evde yuzde kızarıklık gunee hassasiyet sivilce egilimi verir mi
09-02-2015 04:11 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nin.Me.Sar.Ra Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Yüzdeki doğum izleri genelde Koç/Mars etkisine bağlanır.Son zamanlarda dudak üstünde Fransızların güzellik işareti saydığı benlerin Akrep/Pluto etkisiyle alakalı olabileceğini düşünmeye başladım
09-16-2015 01:36 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
cero Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 6

Cvp: Koçlar ve Yüzdeki Yara İzleri
Burç yönetici gezegenim Mars/Pluto, 8. Evim koç; yüzümde kazaya bağlı olarak dikiş izleri var.

rezonans
09-16-2015 01:51 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
cero Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 6

(09-16-2015 01:36 AM)Ninsianna Yazılan:  Yüzdeki doğum izleri genelde Koç/Mars etkisine bağlanır.Son zamanlarda dudak üstünde Fransızların güzellik işareti saydığı benlerin Akrep/Pluto etkisiyle alakalı olabileceğini düşünmeye başladım

Eliza Taylor'ın fotografına bakarken dudak üstü beni dikkatimi çekti; çünkü bu tespitini okumuştum sevgili ninsianna ve kadının pluton'u akrep'te. (:

Ancak şunu da ekleyeyim benim de pluto akrep'te benim orda benim yok.

rezonans
09-16-2015 11:30 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nin.Me.Sar.Ra Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(09-16-2015 09:19 PM)Lionhearted Yazılan:  
(09-16-2015 01:36 AM)Ninsianna Yazılan:  Yüzdeki doğum izleri genelde Koç/Mars etkisine bağlanır.Son zamanlarda dudak üstünde Fransızların güzellik işareti saydığı benlerin Akrep/Pluto etkisiyle alakalı olabileceğini düşünmeye başladım

Annemden bahsetmiştim hatırlarsan
Akrep burcu dudağının hafif üstünde bıyık kısmında bir beni vardı tam ortada değil ama biraz yan taraftaydı.
ben de güzel bulurdum şahsen hatta aldırdığı zaman boşuna masraf ettin dediğimi hatırlıyorum

Seni böyle düşünmeye iten nedir peki? gülücük

Siyah nokta benlerden bahsediyorsun dimi.
Et beni değil.

Madonna'da var böyle bir ben ,Cindy Crawford'da var, Cindy'nin oğlunda var.

Madonna'nın haritasında 1. evinde Ay var 12. evdeki Plutonla birleşiyor.Cindy'nin oğlunun haritasında Pluton ASC ile birleşiyor.Cindy'nin haritası kesin değil Yay yada Yengeç, Yay olursa Pluton AsC'ye kare yapıyor.

Pluton etkisiyle beraber düşündüm. Dudakları vurgulayan, kimilerinin seksi bulduğu bir şey bu benler.
09-19-2015 01:42 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nin.Me.Sar.Ra Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(09-16-2015 11:30 AM)cero Yazılan:  

Eliza Taylor'ın fotografına bakarken dudak üstü beni dikkatimi çekti; çünkü bu tespitini okumuştum sevgili ninsianna ve kadının pluton'u akrep'te. (:

Ancak şunu da ekleyeyim benim de pluto akrep'te benim orda benim yok.

Elizabet Taylor'un beni iyice yanakta.Benim kastettiğim şöyle dudağı vurgulayan benler:

[Resim: images?q=tbn:ANd9GcQmpmkscIk3-2RFusBH75l...pcWzPCPIHP]

[Resim: 011314-kate-upton-600.jpg]
09-19-2015 01:47 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir