Değerlendir:
  • 17 Oy - 2.88 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Koçlar ve Yüzdeki Yara İzleri
Yazar Mesaj
Luli Çevrimdışı
√īoℓэ†
**
lt=

Rep Puanı: 6

Cvp: Koçlar ve Yüzdeki Yara İzleri
''Arkadaşlık İlişkileri'' başlığında haritası olan kuzenim, son derecelerinde de olsa Asc Koç'u ve kafasında çocukluğundan kalma bi'yara izi var. Kardeşim ise; birinci evinde Plüto yerleşimi olan Asc Akrep'i ve Güneş Koç'u. Algısı tali yollar gözleyene ''yaklaşmayın, yakarım'' makara şeklinde açık uyarı olarak yorumlandırılabilecek ünlem işaretine benzer bi'kaç yara izi de kendisinin alnında mevcut...

11-17-2009 10:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
uranus Çevrimdışı
.
Uranyen Vip
lt=

Rep Puanı: 15

RE: Koçlar ve Yüzdeki Yara İzleri
İbni Sina ya göre her burcun hassas organı vardır.
Koçların hassas organı BAŞ dır. Dolayısıyla baş ağrısı, yüzdeki yaralanmalar, burun kanamaları, kaş, göz, baş yarma, koçlar için, koç vurguları için gayet normaldir.

Benim yükselen evimde 3 burc var, manyak gibi , cok geniş... balık 21 derece ile baslıyor ve Boga 6 derece ile bitiyor...Başımla ilgili olaylara gelince...
7-8 yaşında mahallede saklambaç oynuyorduk ve ben komsunun kümese saklanmıştım... ne bileyim, içerde horoz oldugunu...bilsem bile horozun kümes için ne önemi oldugunu bilmezdim zaten... horoz bana bakti, ben ona...bir kac saniye sonra horoz benim tepemde, ben kosa kosa ve "anneee, anneeee..." diye bağıra bağıra çıktım kümesten... daha sonra annem anlatır hep, ben anneme, "bu hayvan benim beynimi yiyeceeeekkk..." diye bagırmışım...gülücük)) ... hala daha horoz görünce korkarım ben....lanet hayvan, saclarımı koparmıştı...halen kelim...

Mutluluğumun sınırı, başkalarının mutsuzluk sınırına kadardır.
11-18-2009 01:34 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nisan Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Sağ kaşımın üstünde küçüklüğümden kalma bir yarık izi var. Bu arada annemde koç burcu onunda dudağının sağ üst köşesinde bir yarık izi var.

[img]http://[Resim: astro2gw02nisanhw555281.th.gif][/img]
07-29-2010 05:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ariess Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

koçum , kasımda izim var ... darbelerı yuzumden alırım zaten koptum.w migren hastasıyım , dıslerımı sıkarım sureklı oyuzden de agrır basım.. gözlerım bozuk koptum.w hatta yuzume yenı ufak ızler ekledım , saç maşasıyla faln yaktım alnımı gülücük sora cenemı masaya carptım :D sevıyorum ızlerımı gülücük))

http://img62.imageshack.us/img62/7818/haritam.jpg
07-30-2010 11:52 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Terazi Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 1

Babamın yükseleni koç ve yüzünde gençliğinde geçirdiği ameliyat izi var .

Kavgayı sevdiği için de bol bol yara bere oluşmuş zamanında ama çok dayanıklı ve güçlü bir fiziki yapısı var etki etmiyor.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=8...2=1&lang=e
07-30-2010 06:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
hilal-e Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

Rep Puanı: 0

Güneş yöneticim -Venüs Jupiter ve N.node ile beraber 8 ci evimdeler
bilmem koç etkisinden değilmi....ama yanağımda küçük bir iz var...
Ben 3 yaşında iken yüzüstü bir oyuncağımın üstüne düşmüşüm
Yara baya derinmiş ki iz kalmış....herhalde dikilmesi gerekbilirdi...veya en azından yarayı tutuşturmak için bant filen
Annemgil derin olduğunu anlamamışlar sürprizzz neyse öylece bir yara kalmış...göze takılmıyor Allahdan.......

Koç burcu kafa travmalarına mağruz kalabilirmiş....belki ölümüm kafa darbesi ile filan olur (8 ci ev Venüs) sürprizzzdil çýkarma

http://imageshack.us/photo/my-images/812...16923.gif/
07-31-2010 06:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
raisisset Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 2

Küçüklüğümde özellikle çok fazla kafa yarma kazası geçirmişimdir. makara Sanki vücudumun ağırlık noktası kafam gibiydi, ittirseniz baamm! Direk kafamın üstüne. Her hafta ayrı bi şişlikle gezerdim kafamda. Çamaşır selesinin içine girerim (çocukluk eğlencesimakara) sallanırım, sallanırım sonra GÜM! kafamın üstüne! Eve kapıdan değil pencereden girmeye kalkarım pencereden yere GÜM! Arkadaşım farketmeden çelme takar GÜM! Yine yere! Büyüdükçe öğrendim yere düşünce kafamı korumak için ellerimi yere koymayı makara Allah'tan yüzümde o kadar fazla iz yok makara

[Resim: astro2gw01ceydatoksazhp.th.gif]

Uploaded with ImageShack.us
08-22-2010 09:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aries86
Kayıtsız

vücudumda hiç leke yok 1-2 tane ben var yüzüme dolmuş küçük küçük ayrıca fazla güneşte kalınca harita gibi lekeler oluşuyor ama sadece yüzümde bıktım valla ya...sağolsun elma sirkesigülücük
ayrıca kafamı çok çarparım((: ama hala sağlam koçum benim beaa
07-07-2011 12:47 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bu şarkı yarınlara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 65

(07-07-2011 12:47 AM)aries86 Yazılan:  vücudumda hiç leke yok 1-2 tane ben var yüzüme dolmuş küçük küçük ayrıca fazla güneşte kalınca harita gibi lekeler oluşuyor ama sadece yüzümde bıktım valla ya...sağolsun elma sirkesigülücük
ayrıca kafamı çok çarparım((: ama hala sağlam koçum benim beaa

ne güzel.. koçsun ama bu gibi kötü şeyler sende yok. bende de koç etksi hiç olmamasına rağmen her tarafım yara bere...

yüzümdeki lekeler için neler yaptığımı ne tedaviler gördüğümü bir allah bilir bir de ben bilirim! işin bir de kötü tarafı senelerce geçmiyor yaralar. çürükleri de cabası... çivi çıkar izi kalır misali..

iyi mi geliyor gerçekten elma sirkesi?? gülücük yüzde kendiliğinden çıkan bu lekelere sürsem iyi gelir mi? yanında bir şey daha sürüyor musun?
ne kadar ve ne aralıkla sürüyorsun aries 86

t'as l'air d'une chanson...

kafka'nın takıntısı yalnızlığın laneti değil, tecavüze uğrayan yalnızlıktır! m. kundera

dance me to the end of love...!
07-07-2011 04:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
mutluluklar Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 3

yukslenım 1.evıme güneşle kavuşmda... sol gözümün üstünde yani kaşımın altında bi, çukurluk var ve hiç geçmiycek biliyorum ama benden başka kimse fark edemez onu...küçükken kreş arkadaşımla oynarken kaşımı kapının koluna çarpmıştım ve patlaşmıştı... bunu benı almaya geldiğinde öğrenen dedem arkadaşımı kreşin içinde kovalamıştı hiç unutmamgülücük bu arada arkadaşım akrepti dedemde koç ... hala görüştüğüm bi arkadaşım çunku ordan biliyorum doğum tarihini...

http://i1107.hizliresim.com/2011/7/5/6721.gif
07-07-2011 04:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir