Değerlendir:
  • 34 Oy - 3.41 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Çizim, Mimarlık ve Türevleri
Yazar Mesaj
Garavu Çevrimdışı
Parola61
Webmaster
lt=

Rep Puanı: 169

RE: Çizim, Mimarlık ve Türevleri
işkence odası linki

http://www.kralmp4.com/showthread.php?ti...odas%C4%B1

kullanıcı adım - sweatdroo
şifrem - 19801980

indirme linklerinden filefactory olan tek linktir.
hızlı inmesi lazım oradan.
heleki birde ''idman'' gibi bir indirme yöneticisi kullanıyorsan...

o linkte sıkıntı yaşarsan rapidshareden indir. rapidi tercih edersen diye, premium şifremi pm ile ayrıca yolluyorum.

şu filmi seyrette sonu birazcık karışık geldi bana. acaba düşündüğüm şekildemi bitti dediğim bir filmdi.. belki filmden sonra benide aydınlatırsın.. ama sert bir film biraz psikoloji bozabilir.. kolay gelsin..
11-19-2009 10:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

işkence odasını izlemiştim.

gerçekten enteresan bir film.
filmin yarısında bir kırılma ve ters köşe olayı var.
esaslı işkence sahneleri de mevcut.aklıma nazi kampları gelmişti.
inanılmaz...
11-19-2009 10:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Dark Lord Dışarıda
DARK SIDE
**
lt=

Rep Puanı: 0

Cvp: RE: Çizim, Mimarlık ve Türevleri
aeon Yazılan:işkence odasını izlemiştim.

gerçekten enteresan bir film.
filmin yarısında bir kırılma ve ters köşe olayı var.
esaslı işkence sahneleri de mevcut.aklıma nazi kampları gelmişti.
inanılmaz...

filmi izledikten sonra yaptığım ilk iş ne oldu biliyor musun ?? "İnsan kendini aletsiz nasıl öldürür" diye google'dan araştırma yaptım. Adam akıllı birşey de bulamadım. Ama bilmek lazım bu tür şeyleri, gün gelir lazım olur hehee Gerçi hatunun etrafında kullanabileceği alet edevat vardı ama olsun =)

Ben filmi çok beğenmedim sanki, mantık hataları vardı baya. Hani daha da psikopat bir film de olabilirmiş ama pek zorlamamışlar işkence konusunda. (İzleyenler, sen hayvan mısın, diyebilirler sorun değil hehee ) . Hani yönetmen biraz insaflı çıkmış diyebiliriz =)

Ama filmin sonunu çok gıcık bitirmişler evill çatla da patla der gibi saskin.w

Herkes dedi merak içinde
Ölümden sonra hayat var mı diye,
Boşuna düşünürler
Sanki hayat varmış gibi ölümden önce ...
11-20-2009 09:04 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Melancholic Yazılan:filmi izledikten sonra yaptığım ilk iş ne oldu biliyor musun ?? "İnsan kendini aletsiz nasıl öldürür" diye google'dan araştırma yaptım.

Jean Christophe Grange'nin son kitabı kolonide, ses dalgaları ile kulak zarını patlatarak insan öldürme çalışmalarına yer verilmiş. Okumanı tavsiye ederim
11-20-2009 11:37 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Garavu Çevrimdışı
Parola61
Webmaster
lt=

Rep Puanı: 169

melancholic bu filmi izledikten sonra seninle aynı şeyleri düşündüm aynı eleştrileri yaptım çok enteresan!

bende kendisini nasıl aletsiz öldürür acaba dedim
bende bazı yerlerini beğenmedim
bende filmin yarısındaki o kırılma noktasından sonra yapılan işkencenin dozajının arttırılabileceğini yavan kaldığını düşündüm
bende filmin sonunda gıcık oldum.

hatta glogg a filmin sonundan sen ne anladıysan paylaş benimlededim. gülücük
11-20-2009 11:56 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

Melancholic Yazılan:filmi izledikten sonra yaptığım ilk iş ne oldu biliyor musun ?? "İnsan kendini aletsiz nasıl öldürür" diye google'dan araştırma yaptım. Adam akıllı birşey de bulamadım. Ama bilmek lazım bu tür şeyleri, gün gelir lazım olur hehee Gerçi hatunun etrafında kullanabileceği alet edevat vardı ama olsun =)

Ben filmi çok beğenmedim sanki, mantık hataları vardı baya. Hani daha da psikopat bir film de olabilirmiş ama pek zorlamamışlar işkence konusunda. (İzleyenler, sen hayvan mısın, diyebilirler sorun değil hehee ) . Hani yönetmen biraz insaflı çıkmış diyebiliriz =)

Ama filmin sonunu çok gıcık bitirmişler evill çatla da patla der gibi saskin.w

katılıyorum zaten çok karışınca mantık hataları da çkyor ama işkence ve üzerine garip felsefeler ve inançlar çok şaşırttı.
bir de biraz kanlı canlı filmleri seviyorum.
ama gidipte sinemada izleyecek kadar da bir film değil.
2.sınıf. denilebilir.
11-20-2009 02:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

aeon Yazılan:bir de biraz kanlı canlı filmleri seviyorum.

Açtığın konu başlıkları ve ilgi alanlarına bakınca, kanlı canlı şeyleri sevdiğini çok güzel anladıkdil çýkarma
11-20-2009 02:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

Félicé FilosoFo Yazılan:
aeon Yazılan:bir de biraz kanlı canlı filmleri seviyorum.

Açtığın konu başlıkları ve ilgi alanlarına bakınca, kanlı canlı şeyleri sevdiğini çok güzel anladıkdil çýkarma

;) merkür hazırcevaplılığı .;)
plutonik değilim ama siteye öyle denk geldi.ne yapalım merkür pluto karesi var az , zihin biraz bunlarla meşgul.
11-20-2009 02:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Dark Lord Dışarıda
DARK SIDE
**
lt=

Félicé FilosoFo Yazılan:
Melancholic Yazılan:filmi izledikten sonra yaptığım ilk iş ne oldu biliyor musun ?? "İnsan kendini aletsiz nasıl öldürür" diye google'dan araştırma yaptım.

Jean Christophe Grange'nin son kitabı kolonide, ses dalgaları ile kulak zarını patlatarak insan öldürme çalışmalarına yer verilmiş. Okumanı tavsiye ederim

Oppss şaşırdım baya ... Kulak zarı patlatarak insan öldürülür mü yaa?! Kulak zarı patlarsa sağır olur, diğer ses dalgalarını da algılayamaz (ses dalgalarının titreşimleri çok güçlüyse, dokunma duyusu ile hissedebilir belki) . Ee dolayısıyla bir adet sağır ama ölmemiş insan elde ederiz pek anlamadım

Ama adam kitap yazmış diyorsun, illa ki adamın bildiği, benim bilmediğim birşeyler vardır o zaman...

Herkes dedi merak içinde
Boşuna düşünürler
11-20-2009 07:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Dark Lord Dışarıda
DARK SIDE
**
lt=

Garavu Yazılan:melancholic bu filmi izledikten sonra seninle aynı şeyleri düşündüm aynı eleştrileri yaptım çok enteresan!

bende kendisini nasıl aletsiz öldürür acaba dedim
bende bazı yerlerini beğenmedim
bende filmin yarısındaki o kırılma noktasından sonra yapılan işkencenin dozajının arttırılabileceğini yavan kaldığını düşündüm
bende filmin sonunda gıcık oldum.

hatta glogg a filmin sonundan sen ne anladıysan paylaş benimlededim. gülücük

abi filmin sonundan çıkarılabilecek 3 sonuç var;

1- Kadın diğer tarafın güzel bir yer olduğunu öğrendi ve diğerlerine anlatmak için sabredemedi.

2- Kadın diğer tarafın güzel bir yer olmadığını öğrendi ve kadın mazoşist.

3- Kadın diğer tarafta birşey olmadığını öğrendi ve "ulen boşu boşuna yaşıyoruz bari şunlarlı merak içerisinde bırakıp da öleyim" diye düşündü.

tabii bunlar işin geyiği, filmde net bir sonuç yok bence. İsteyen istediğini anlasın gibi birşey düşünmüşler. Yada bu filmin devamı gelir arkadaş hehee

Herkes dedi merak içinde
Boşuna düşünürler
11-20-2009 07:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir