Değerlendir:
  • 15 Oy - 2.67 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yıldızların Burcu Yay !
Yazar Mesaj
ginka
Kayıtsız

Yıldızların Burcu Yay !

Yıldızların burcu Yay!

Dünyaca ünlü 100 kişinin burçlarının incelenmesi sonucunda, yıldız olmaya en yatkın burcun Yay olduğu ortaya çıktı.

İnsanların ünlü bir yıldız olma ihtimalinin burçlarında gizli olduğu belirtildi. Daily Mail gazetesinin haberine göre, dünyaca ünlü 100 kişinin burçlarının incelenmesi sonucunda, yıldız olmaya en yatkın burcun Yay olduğu belirlendi.

Araştırmaya göre, şöhrete erken yaşta ulaşan her 5 dünya starından biri Yay burcundan. Yay burcu ünlüleri arasında Frank Sinatra, Jimi Hendrix, Tina Turner, Britney Spears ve Scarlett Johannson yer alıyor. Gösteri dünyasında en başarılı olan burçlar sıralamasında Yay’ı Başak ve Yengeç izliyor.

Daily Mail’den Astrolog Jonathan Cainer, bu bulgulardan ve burçların özelliklerinden yola çıkarak, hangi burcun hangi mesleğe daha yatkın olduğunu yazdı.

Koç (21 Mart-20 Nisan): Hırslı, enerjik ve iddialı Koç’lar herkesle çatışmaya girmeye hazırdır. Askeri lider, politikacı ya da başarılı bir girişimci olabilirler.

Boğa (21 Nisan-21 Mayıs): Şöhret olmaya en uzak burç olan Boğa’lar, çok çalışmayı sever ve alacakları karşılıktan ziyade elde edecekleri sonuca odaklanırlar. Boğa’lardan iyi aşçı, zanaatkâr, iş adamı, bankacı olur.

İkizler (22 Mayıs-22 Haziran): Olaylara farklı açılardan bakabilen İkizler burçları, araştırma, ticaret, iletişim, gazetecilik, eğitim gibi alanlarda çalışmaya uygundur. Rekabetçi yapıları sporda da başarılı olmalarını sağlar.

Yengeç (23 Haziran-23 Temmuz): Başkalarının ihtiyaçlarına karşı duyarlı olan ve kendilerinden bekleneni yapmaya çalışan Yengeç’ler hemşire, aşçı, bakıcı olabilirler.

Aslan (24 Temmuz-23 Ağustos): Kendilerini yaptıkları işe adayan, sadakat duyguları güçlü olan ve insanları mutlu etmeyi seven Aslan’lar adalet eylemcisi ya da özgürlük savaşçısı olmaya çok uygundur.

Başak (24 Ağustos-23 Eylül): Başkalarının hatalarını fark ettirmeden telafi etmekte başarılıdırlar. Görev bilinci güçlü olan Başak’lar kendilerine cazip gelen her alanda başarılı olurlar.

Terazi (24 Eylül-23 Ekim): Sanat, müzik, güzellik ve kalite kontrolünde başarılı olan Terazi’ler aynı zamanda cevabı bilinmeyen sorular sordukları için hem birlikte çalışması zor bir insan hem de çok faydalı bir iş arkadaşı olabilirler.

Akrep (24 Ekim-22 Kasım): Başkalarının ne düşündüğünü çok iyi anlayabilen Akrep’ler aynı zamanda açık sözlü ve kararlıdır. Hipnotizmacı, terapist, şifacı, yazar, araştırmacı ve gazeteci olmaya çok uygundurlar.

Yay (23 Kasım-21 Aralık): Yıldız olmaya yatkın olmaları, doğuştan gelen bir coşkuya sahip olmalarıyla açıklanabilir. “İmkânsız” sözcüğünü sevmeyen Yay’lar hukuk, yayıncılık, etkinlik yöneticiliği, keşif gibi alanlara yönelmeye eğilimlidir.

Oğlak (22 Aralık-20 Ocak): Sorumluluk sahibi ve güvenilir insanlar olan Oğlak’lar, organizatör, yönetici, başkan, mali işler müdürü, hâkim olabilirler.

Kova (21 Ocak-19 Şubat): İnsan davranışlarını gözlemleme yeteneği olan Kova’lar için en uygun görülen mesleklerden biri sosyologluktur. Aynı zamanda olağanüstü motive etme yetenekleri sayesinde iyi takım lideri de olurlar.

Balık (20 Şubat-20 Mart): Çok yönlü insanlar olan ve hayallerinin peşinden gitmeyi seven Balık’lardan sıklıkla şifacı, şair, ressam, dalgıç çıkar.

Kaynak:Milliyet
11-15-2009 04:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
coolhandsome
Kayıtsız

RE: Yıldızların Burcu Yay !
Güçlü jüpiter,uranüs ve pluton etkisi olanlar kitlelere ulaşmada daha şanslıdır..
11-15-2009 06:39 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
KoçAslanı
Kayıtsız

gerçi komedyenlere uymalı yay..
şashen ben ciddi ciddi birşeyler söylerken bile milleti yarıyorum güldürmekten gülücük
11-15-2009 09:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sessizgidiş Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 1

Cvp: RE: Yıldızların Burcu Yay !
coolhandsome Yazılan:Güçlü jüpiter,uranüs ve pluton etkisi olanlar kitlelere ulaşmada daha şanslıdır..

aa bunu bilmiyordum.. mesela gçlü bağlantılar derken ?

11-15-2009 09:40 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sessizgidiş Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Cvp: Yıldızların Burcu Yay !
KoçAslanı Yazılan:gerçi komedyenlere uymalı yay..
şashen ben ciddi ciddi birşeyler söylerken bile milleti yarıyorum güldürmekten gülücük

ben de böyleyim..ikizler ve jüpiteryenlk diyip geçiyorum gülücük)

11-15-2009 09:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

sessizgidiş Yazılan:aa bunu bilmiyordum.. mesela gçlü bağlantılar derken ?

güçlü açılar 90-180-kavuşum.
ikincil açıların birincili olan 120 yi de yerine göre alınabilir.
ne kadar büyük ve önemli insan varsa kollektifleri haritalarında önemli konumlardadır.

kollektiflerin güçlü (uranüs ve pluto) etkisinde insanlar irade dışı enerjilerle doğmuşlardır.bu iki planetin de ortak anlamı , değişimdir , standart dışı uranüs ve köklere kadar dönüştüren pluto , birşeyleri başarmakta etkili olabilri.öte yandan bu güçlü enerjilerle baş edebilmek gerekli .aksi halde çok olumsuz bir insanla da karşılaşılabilir.olmulu olarak kitleleri etkiliyebilir.
neptünü de sadece hayalpereslikle ilişkilendirmemek lazım.kitleleri etkileme ve yanına çekmek idealizm ve inandırmakla da ilgili planettir.

jupiteri ise malum genişletme prensibi vardır.açı yaptığı gezegen, olumlu anlamıyla bereketlenir.
11-15-2009 09:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sessizgidiş Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

aeon Yazılan:
sessizgidiş Yazılan:aa bunu bilmiyordum.. mesela gçlü bağlantılar derken ?

güçlü açılar 90-180-kavuşum.
ikincil açıların birincili olan 120 yi de yerine göre alınabilir.
ne kadar büyük ve önemli insan varsa kollektifleri haritalarında önemli konumlardadır.

kollektiflerin güçlü (uranüs ve pluto) etkisinde insanlar irade dışı enerjilerle doğmuşlardır.bu iki planetin de ortak anlamı , değişimdir , standart dışı uranüs ve köklere kadar dönüştüren pluto , birşeyleri başarmakta etkili olabilri.öte yandan bu güçlü enerjilerle baş edebilmek gerekli .aksi halde çok olumsuz bir insanla da karşılaşılabilir.olmulu olarak kitleleri etkiliyebilir.
neptünü de sadece hayalpereslikle ilişkilendirmemek lazım.kitleleri etkileme ve yanına çekmek idealizm ve inandırmakla da ilgili planettir.

jupiteri ise malum genişletme prensibi vardır.açı yaptığı gezegen, olumlu anlamıyla bereketlenir.

çok teşekkür ettim.. peki jüpiterin kötü dokunduğu ay nasıl etkilenir

11-15-2009 09:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Güneşin yay'ya yaklaşma habercisimi bu pozitif yazılar .

Jüpiter büyük ün demektir.Şans ve tanınma o yüzden şaşırmamak gerek ...

Paylaşım içiin tşk.ler ginka gözkýrpma
11-15-2009 09:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

sessizgidiş Yazılan:çok teşekkür ettim.. peki jüpiterin kötü dokunduğu ay nasıl etkilenir

öncelikle kötü diye birşey yok onu kafandan çıkartman çok iyidir.ben genellikle kırmızı açı hayranı olarak kötü diye hiç bir açıyı yorumlamam.ama zorlu açı vardır.

ilk olarak akla gelen duygularda abartı olacaktır.ayın bulunduğu burcun ,jupiter etkisiyle özelliği artabilir. ya da iyimser duyguları akla getirebilirz.
11-15-2009 09:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sessizgidiş Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

aeon Yazılan:
sessizgidiş Yazılan:çok teşekkür ettim.. peki jüpiterin kötü dokunduğu ay nasıl etkilenir

öncelikle kötü diye birşey yok onu kafandan çıkartman çok iyidir.ben genellikle kırmızı açı hayranı olarak kötü diye hiç bir açıyı yorumlamam.ama zorlu açı vardır.

ilk olarak akla gelen duygularda abartı olacaktır.ayın bulunduğu burcun ,jupiter etkisiyle özelliği artabilir. ya da iyimser duyguları akla getirebilirz.

hımm peki aslında buna ben de katılıyorum.kötü demeyelim de o gezegene zıt duran, anarşist gülücük) 120lik açı kalıbı hoşuma gider hep

11-15-2009 10:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir